Istanbul Ortaköy Camii Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

  • Ortaköy Camisine Nasıl Gidilir? Sultanahmet’ten Ortaköy Camii’ne gitmek için Beşiktaş İskelesi üzerinden feribotlar kalkmaktadır. Eminönü’nden kalkan ve Ortaköy İskelesi’ne ulaşan direkt vapur seferleri düzenlenmektedir. Günde beş kez hareket eder ve her gün çalışır. Yolculuk yaklaşık 25 dakika sürmektedir. Ortaköy Camii Tarihi ve Özellikleri

Ortaköy Camii vapurla nasıl gidilir?

Sultanahmet’ten Ortaköy Camii ‘ne gitmek için Beşiktaş İskelesi üzerinden feribotlar kalkmaktadır. Eminönü’nden kalkan ve Ortaköy İskelesi’ne ulaşan direkt vapur seferleri düzenlenmektedir. Günde beş kez hareket eder ve her gün çalışır. Yolculuk yaklaşık 25 dakika sürmektedir.

Ortaköy Camii hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İstanbul Ortaköy Camii yakınından geçiyor: 22, 25E, 30D, 40T, DT1, U2.

Istanbul Ortaköy Camii hangi semtte?

Ortaköy Camii Nerede ve Nasıl Gidilir? İstanbul ‘un Beşiktaş ilçesinde bulunan Ortaköy Camii, Ortaköy semtinde yer almaktadır.

Kadıköy Ortaköy nasıl gidilir?

Anadolu Yakası’ndan Ortaköy’e gitmek isteyenler için Kadıköy rıhtımdan Beşiktaş Vapuruna binerek Ortaköy’e yönüne giden Bahçeşehir Üniversitesi durağında indikten sonra buradan 22, 22RE, 25, 25E, 40T, 42T numaralı otobüslerden herhangi birine binilerek Ortaköy otobüs durağında inerek Ortaköy’e ulaşmak mümkündür.

Ortaköy Camii kaç yılında inşa edilmiştir?

İstanbul bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Eminönü – Bebek Vapuru adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 129T, 25E, 28T, 29C, 29D, 30D, 41E, 62, 63.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M2.
  4. Tramvay: T1.
You might be interested:  Istanbul Büyükada'ya Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

40T nereden kalkıyor?

40T (İETT) 40T otobüs hattının ilk durağı İstinye Dereiçi olup son durağı İstinye Dereiçi durağıdır. 40T (İstinye Dereiçi‎→İstinye Dereiçi), her gün çalışıyor.

Beşiktaş yıldız parkına nasıl gidilir?

Yıldız Parkı ‘na gitmek için Beşiktaş ‘tan sahil yönünden geçen 57UL, U1, 42T, DT2, 40T, 40, 30D, U2, DT1, 22, 22RE 25E No’lu otobüslere binebilirsiniz. Taksim’den ise 42T, İstinye’ye giden 40T, Ortaköy’e giden DT2 No’lu otobüsü kullanabilirsiniz. Kabataş’tan 25E, 22RE, 22 No’lu otobüsler bu istikametten geçiyor.

Istanbul Ortaköy Camii hangi üslupla inşa edilmiş bir camidir?

Ortaköy, Boğaziçi’nin Avrupa yakasında, Beşiktaş ilçesine bağlı mahalle ve semt. Ortaköy ve Mecidiye mahallelerinden oluşan Ortaköy semti, sahile açılan vadi boyunca yamaçlara kurulmuş bir yerleşmedir.

Istanbul Ortaköy Camii kim yaptırdı?

Kadıköy Ortaköy vapur seferleri başladı İBB Şehir Hatları AŞ, Ortaköy – Üsküdar arasında işleyen hattı Kadıköy ‘e uzattı. Günde 14 sefer yapılacak olan Ortaköy – Kadıköy hattında, sefer süresi 35 dakika olacak. İBB Şehir Hatları AŞ, Ortaköy – Üsküdar hattına Kadıköy ‘ü de ekledi.

Ortaköye metro ile nasıl gidilir?

Metro İle Ortaköy’e Nasıl Gidilir? Size en yakın metro hattından Yenikapı Hacıosman metrosuna aktarma yapabilir, Taksim veya Şişli- Mecidiyeköy durağında inebilirsiniz. Ardından indiğiniz duraktan Beşiktaş’a giden otobüse binerek Ortaköy’e gidebilirsiniz.

Karaköye hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Karaköy yakınından geçiyor: 28T, 30D, 32, 46Ç, 54E, 66, 82, 97GE.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *