Istanbul Okan Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Nerede?(Çözülmüş)

Okan Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, üniversiteler, Hasanpaşa Mah., Uzunçayır Cad., No:8, Kadıköy, İstanbul, Türkiye – Yandex Haritalar.

Okan Üniversitesi 2 yıllık bölümler Kampüsü nerede?

İstanbul Okan Üniversitesi Tuzla Kampüsü

Okan Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu nasıl gidilir?

Kadıköy bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Okan Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 14B, 8A, BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
 2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
 3. Metro: M4, M5.
 4. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-36.

Saglik Hizmetleri Yuksek Okulu Nedir?

Lise sonrası 4 yarıyıl süreli teorik ve uygulamalı eğitim veren; üniversite, sanayi ve sağlık hizmet sektörü ile işbirliği içinde çağdaş, esnek programları esas alan okulumuz, sektörün ihtiyaç duyduğu ve mezun olunduğunda iş bulma kolaylığı olan ara elemanları yetiştirmektedir.

Istanbul esenyurt Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu nerede?

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, mesleki ve teknik anadolu lisesi, Zafer Mah., Adile Naşit Blv., No:1, Esenyurt, İstanbul, Türkiye – Yandex Haritalar.

Işık Üniversitesi 2 yıllık Kampüsü nerede?

Adres: Işık Üniversitesi, Büyükdere Caddesi, No: 194, 34398, Maslak / İstanbul.

You might be interested:  Antalya Bit Pazarı Nereye Taşındı?(Soru)

KM28 nereden kalkıyor?

KM28 otobüs hattı (Kartal‎→Okan Üniversitesi), Kartal durağından başlayıp Okan Üniversitesi durağına gidene kadar 59 duraktan geçiyor. KM28 otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 07:00’da çalışmaya başlıyor ve 18:40’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: Perşembe, Cuma.

Kadıköyden Okan Üniversitesine nasıl gidilir?

Metro ile Ulaşım: Kadıköy – Pendik Metro hattını kullanarak, Pendik köprüsünden Tuzla Kampüsüne KM-28, 132 ve 132-H no’lu İETT araçlarıyla ve ayrıca İstanbul Okan Üniversitesi Shuttle servisleri ile ulaşım sağlanmaktadır.

Istanbul Aydın Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu nerede?

İstanbul Aydın Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, üniversiteler, Beşyol Mah., Karadeniz Sok., No:8, Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye – Yandex Haritalar.

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu mezunları ne iş yapar?

Bu program mezunları, Sağlık Bakanlığı, Sağlık Müdürlükleri, hastaneler, ameliyathaneler, tıp merkezlerinde çalışabilmektedir. Programdan mezun olacaklar Sağlık Bakanlığı’na bağlı kamu ve özel sağlık kurum ve kuruluşlarında ve özel diyaliz merkezlerinde çalışabilmektedir.

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu hangi bölümleri?

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Bölümleri

 • Ağız ve Diş Sağlığı (Türkçe)
 • Anestezi (Türkçe)
 • Ameliyathane Hizmetleri (Türkçe)
 • Çocuk Gelişimi (Türkçe)
 • Diş Protez Teknikerliği (Türkçe)
 • Diyaliz (Türkçe)
 • Eczane Hizmetleri (Türkçe)
 • Elektronörofizyoloji (Türkçe)

Istanbul Medipol Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu nerede?

Medipol Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, üniversiteler, Kavacık Mah., Kavşak Sok., Beykoz, İstanbul, Türkiye – Yandex Haritalar.

Istanbul esenyurt hangi yakada?

Esenyurt, Türkiye’nin kuzeybatısında Marmara Bölgesinde yer alan İstanbul ilinin yaklaşık 687.000 nüfuslu ilçesidir ve İstanbul’un Avrupa yakasındadır. Esenyurt ilçesi, İstanbul’un ilçelerinden batıda Büyükçekmece, güneyde Beylikdüzü, doğuda Avcılar ve kuzeyde de Başakşehir ve Arnavutköy ilçeleriyle komşudur.

Doğuş Üni Meslek Yüksekokulu nerede?

Doğuş Üniversitesi Meslek Yüksekokulu, meslek yüksekokulu, Bosna Blv., No:140, Üsküdar, İstanbul, Türkiye – Yandex Haritalar.

You might be interested:  Hangi Ilçe Istanbul Avrupa Yakasındadır?(Soru)

Işık Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu nerede?

Bir şehir kampüsü olan Maslak kampüsümüzde yer alan Meslek Yüksek Okulumuz 2013 yılından bu yana eğitim – öğretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *