Istanbul Öğretmen Kartı Nasıl Alınır?

ÖĞRETMEN KARTI NASIL ALINIR? Kadro durumunuzu gösteren, son bir ay içinde alınan, tarihli, imzalı ve mühürlü kurum üst yazısı ile birlikte, nüfus cüzdanı, 1 adet son 6 ay içinde çekilmiş vesikalık fotoğraf ile birlikte başvuruda bulunabilirsiniz.

  • Onun için indirimli İstanbul öğrenci kartınızı biran önce temin etmek için öğrenci akbili başvurusunu yapmalısınız. İSTANBUL ÖĞRENCİ AKBİL BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? Öğrenciler İBB’nin bireysel.istanbulkart.istanbul adresindeki başvuru formuna kişisel bilgilerini ve fotoğrafını kaydederek online başvuru yapabilir.

Öğretmen akbili için ne gerekli?

b) Öğretmen İstenen Belgeler: Son 6 ay içinde çekilmiş 1 adet güncel vesikalık fotoğraf. Nüfus Cüzdanı. Kamu ve Özel, örgün İlk ve orta öğretim okullarında görevli öğretmenler: MEB Protokolü gereği TC sorgulaması, (e-belediye sistemine dahil)

Istanbul kart online alınır mı?

Online başvurunuzu bireysel. istanbulkart. istanbul linkinden üyelik oluşturarak yapabilirsiniz. Dilerseniz size en yakın İstanbulkart Başvuru Merkezine, nüfus cüzdanı aslı ve 1 adet güncel fotoğrafınız ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Öğretmen otobüs kartı nasıl Çikarilir?

Ön başvuru yapan başvuru sahiplerinin, kart başvuru merkezlerine son 6 ay içerisinde çekilmiş biyometrik fotoğraf ile gitmeleri durumunda, 10 dakikada kart teslimi yapılır. Yapılan işlemlerde fotoğraflı bir kimlik belgesinin ibrazı zorunludur.

You might be interested:  Istanbul 2. Icra Müdürlüğü Nerede?(EN iyi 5 ipucu)

Istanbul Mavi Kart Nereden Alınır?

İstanbul Mavi kart sahibi olmak için, nüfus cüzdanı, (ehliyet ya da pasaport da dahil) kimlik kartınız ve 1 adet son 6 ay içerisinde çekilmiş vesikalık fotoğraf ile beraber size en yakın İstanbulkart Başvuru Merkezi’ne giderek kartınızı alabilirsiniz.

Öğretmen akbili nasıl alınır?

Öğretmen kimlik kartı nasıl çıkartılır?

  1. Ücret yatırılması Bulunduğunuz ilçe milli eğitim müdürlüğünü arayıp kimlik kartı için banka, hesap ve yatırılacak tutarı öğrenip gerekli ücreti yatırınız.
  2. 2. Kimlik kartı dilekçe raporunun doldurulması
  3. 3. Fotoğraf.
  4. Kimlik kartı veya nüfus cüzdanı fotokopyası

Öğretmen akbili kaç TL?

İETT 2022 ÜCRET TARİFESİ Mavi Kart (aylık) 316 liradan 430 liraya, aylık öğrenci 57,50 liradan 78 liraya, aylık sosyal ( öğretmen -60 yaş) 196 liradan 266 liraya yükseltildi.

İstanbulkart nasıl alırım?

Anonim İstanbulkart ‘ı nereden ve nasıl satın alabilirim? İstanbulkart dolum temsilcilerinden (Bireysel, Kurumsal) veya Biletmatik’lerden güncel kart bedeli karşılığında satın alabilirsiniz.

Bim’de İstanbulkart satılıyor mu?

Zincir Marketler: A101, BİM, CarrefourSA, Migros, ŞOK Marketler’de İstanbulkart ile ödeme ve yükleme yapılabiliyor, İstanbulkart satın alınabiliyor.

İstanbulkart bimde geçerli mi?

İstanbulkart şimdi BİM marketlerde! İstanbul ‘daki tüm BİM marketlerinden İstanbulkart alabilir, ödemelerini İstanbulkart ‘ınla gerçekleştirebilir ve BİM kasalarında İstanbulkart ‘ına kolayca yükleme yapabilirsiniz.

A Kent öğretmen kartı nasıl alınır?

Öğretmen Istenen Belgeler: • Kurum müdürlüklerince onaylanmış kimlik bilgileri bulunan öğretmen görev yeri belgesi asli. (kadro unvanları belirtilmiş olacak) • Nüfus cüzdanı fotokopisi • Son 6 ay içinde çekilmiş 1 adet vesikalik fotoğraf. Istenen Belgeler: • Bağlı oldukları kurumdan kadrosunun onaylı talep yazisi.

Adana öğretmen Kent Kart Nereden Alınır?

Öğrencilerin ve öğretmenlerin elektronik kartlarını alabilmeleri için Yolcu İşlem Merkezi’ne (Metro İstiklal İstasyonu-Seyhan Belediyesi yanı, D-400 üzeri) başvurmaları gerektiği bildirildi.

You might be interested:  Siteler Ankara Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

65 yaş üstü ücretsiz seyahat kartı nereden alınır?

Ücretsiz seyahat kartı almak isteyen 65 yaş ve üstü vatandaşların, İETT’nin www.iett.istanbul adlı resmi web sitesine girerek online başvuruda bulunması gerekiyor. Web sitesi üzerinden online başvuru yapanların kartları kısa sürede adresine postalanacak.

Mavi Kart nereden temin edilir?

Mavi kart almak isteyen ve yurt dışında yaşamakta olan vatandaşlar, yurt dışı temsilciliklere başvuruda bulunabilirler. Yurt içinde yaşamakta olanlar ise İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüklerine mavi kart almak için başvuru yapabilirler.

Mavi Kart kaç basıyor?

Aylık Mavi kart önce 200 basıma ve daha sonra 180 basıma indirilmiştir. Öğrenci Mavi kartı 200 basım ile sınırlandırılmıştır.

Mavi kart ücreti ne kadar?

AYLIK AKBİL NE KADAR? Tam mavi kart aylık akbil 430 liraya, öğrenci aylık akbil fiyatı ise 78 liraya yükseldi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *