Istanbul Nasıl Giderim Uygulaması?(En iyi çözüm)

  • İSTANBUL – İETT, harita tabanlı ‘Oraya Nasıl Giderim?’ uygulamasını yeniden geliştirerek mobile taşıdı. İstanbul’daki tüm otobüs duraklarını akıllı durak haline getiren MOBİETT adlı mobil uygulamanın ardından ‘Oraya Nasıl Giderim?’ uygulaması da mobile taşındı.

Nasıl gidilir uygulama?

Moovit dünyanın #1 numaralı kentsel hareketlilik uygulaması. Tek bir uygulamada tüm yerel ulaşım seçenekleri: otobüs, tren, metro, metrobüs, dolmuş, vapur ve diğerleri Moovit, tüm toplu taşıma ihtiyacınız için kullanabileceğiniz bir uygulama.

Istanbul nereye nasıl giderim uygulaması?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin resmi İETT uygulaması olan Mobiett sayesinde İstanbul içindeki tüm toplu taşıma hatlarının bilgilerine ulaşabilirsiniz. Uygulamada gitmek istediğiniz konuma Metro, Metrobüs, Vapur, Otobüs veya Tramvay gibi hangi araçlarla en kısa şekilde gidebileceğinizi de görebilirsiniz.

Beykoza en kolay nasıl gidilir?

Beykoz’a ulaşımda tercih edebileceğiniz seçeneklerin başında, vapur ile ulaşım gelmektedir. Kanlıca, Anadolu Kavağı, Paşabahçe, Çubuklu, Anadolu Hisarı semtlerine vapur ile ulaşım mümkündür. Şehir hatlarının Anadolu Kavağı- Üsküdar ve Çengelköy- İstinye vapur seferleri ile Beykoz’a gidebilirsiniz.

Metrobüs ile ataşehire nasıl gidilir?

Ataşehir’e metrobüs ile doğrudan ulaşım imkânınız bulunmamaktadır. Metrobüs ile gelecekseniz, Uzunçayır metrobüs durağında inerek; Ataşehir otobüs ve minibüslerini kullanabilir ve Ataşehir’e ulaşım sağlayabilirsiniz. Metrobüs ücreti ortalama 2.5 TL’dir ve ulaşım için İstanbul Kart kullanmanız gerekmektedir.

You might be interested:  Ankara Sapanca Nasil Gidilir?(Çözüm bulundu)

Istanbuldan antalyaya hangi yoldan gidilir?

İstanbul ile Antalya arası uzaklık yaklaşık olarak 696 kilometredir. Yolculuğa başladıktan sonra Gebze, Yalova, Bursa, Bilecik, Kütahya, Afyonkarahisar ve Isparta yol güzergahını takip etmeleri gerekmektedir. Sonrasında ise Isparta’dan Burdur’a geçiş yapılarak, oradan Antalya ‘nın Aksu ilçesine giriş yapılır.

Güneşli’ye metro var mı?

Hangi Metro hatları Güneşli Meydanı yakınından geçiyor? Bu Metro hatları Güneşli Meydanı yakınından geçiyor: M1B, M3.

İstanbul’dan izmir’e giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul, Tekirdağ, Yalova, Bursa, Balıkesir ve Manisa gibi şehirlerden gelen ziyaretçiler İstanbul – İzmir Otoyolu’nu kullanabilirler. Bu yol ile İstanbul -İzmir arası yolculuk ortalama 4.5 saat sürmektedir.

İstanbul Eskişehire nasıl gidilir?

İsmail Ayaz, Buzlu, Kamil Koç, Nilüfer ve Metro kullanabileceğiniz otobüs firmaları. Eskişehir – İstanbul Otobüsleri: Ekspres seferler ile Eskişehir – İstanbul (Anadolu yakası) 3-4 saat, Eskişehir – İstanbul (Esenler) ise 4-5 saat arası sürüyor. Ekspres olamayan otobüsler yol üzerinde Bozüyük ve Bilecik’e uğrayabiliyor.

Istanbulda otobüsler saat kaça kadar çalışıyor?

Yapılan düzenleme kapsamında İETT sabah saat 07.00 – 10.00, akşam ise 17.00 – 20.00 saatleri arasında 445 hatta 4 bin 636 otobüs seferi gerçekleştirecek.

Üsküdar Beykoz hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Beykoz Üsküdar Dolmuşu yakınından geçiyor: 121A, 135, 136, 136Z, 137, 15A, 15D.

Sarıyerden beykoza vapur var mı?

SARIYER – BEYKOZ vapur hattının ilk durağı Beykoz olup son durağı Sarıyer durağıdır. SARIYER – BEYKOZ ( Beykoz ‎→ Sarıyer ), hafta içi çalışıyor. Ek bilgi: SARIYER – BEYKOZ hattında 2 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 20 dakika.

Eminönü Beykoz vapur var mı?

KADIKÖY – KARAKÖY – EMINÖNÜ, İstanbul bölgesinde bulunan Eminönü Beykoz Vapur İskelesi konumundan geçen ilk Vapur aracıdır. 04:00 civarında geçer.

You might be interested:  Ankara Il Nüfus Ve Vatandaşlık Müdürlüğü Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Batı ataşehir hangi otobüsle gidilir?

Bu Otobüs hatları Bati Atasehir, Istanbul yakınından geçiyor: 13, 8A, KM46.

Beylikdüzü metrobüs nereye kadar gidiyor?

Toplamda 50 km uzunluğundaki hat Beylikdüzü ‘den başlayıp Söğütlüçeşme’ye kadar uzanıyor. Toplamda 44 duraktan oluşan güzergah üzerinde farklı sefer yapan hatlar bulunmaktadır. Bu hatlar 34, 34A, 34AS, 34B, 34BZ, 34C, 34G, 34U, 34T ve 34Z hatlarıdır. 7

Metropol IsTaNBuL hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları METROPOL IsTaNBuL yakınından geçiyor: 10, 13, 16M, 19E, 19EK.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *