Istanbul Manisa Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

  • İstanbul – Manisa arası mesafe yaklaşık olarak 417 Km dir. Bu yolculuk arabayla tahminen 5 saat 1 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 253 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 50 dakika sürede tamamlayabilirsiniz. Dizel bir araç bu mesafede ortalama 22.94 Lt, benzinli bir araç ise 33.36 Lt yakıt tüketir.

Istanbuldan Manisa’ya giderken hangi şehirlerden geçilir?

Manisa ‘ya Özel Araç ile Ulaşım İstanbul üzerinden ise yolculuk yaklaşık olarak 5 saat sürmektedir. O – 5 üzerinden yolculuğun mesafesi ortalama 436 km olup, Gebze ve Bursa’dan geçilmektedir.

Istanbul Manisa uçakla nasıl gidilir?

İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden hareket eden uçak seyahatleri, Manisa’ya ulaşımlar için, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nı kullanmaktadır. Uçak seyahatleri, ortalama 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Istanbul’dan Manisa’ya kaç saat sürüyor?

İstanbul – Manisa arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 7 saat 15 dakika sürmektedir.

Istanbul’dan İzmir’e giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul, Tekirdağ, Yalova, Bursa, Balıkesir ve Manisa gibi şehirlerden gelen ziyaretçiler İstanbul – İzmir Otoyolu’nu kullanabilirler. Bu yol ile İstanbul -İzmir arası yolculuk ortalama 4.5 saat sürmektedir.

Istanbul Manisa arası ne kadar?

İstanbul – Manisa arası karayolu ile 528 km’dir.

Istanbul Manisa otobüsle kaç kilometre?

İstanbul Manisa arası kaç km sorusunun yanıtları otobüs yolculuğu söz konusunda değişebilse de yaklaşık olarak 428 kilometredir.

You might be interested:  Istanbul Üniversitesi Pdr Hangi Kampüste?(Mükemmel cevap)

İstanbul İzmir arası kaç saat kaç kilometre?

Otoyol sayesinde İstanbul – İzmir arası 8 saat süren yolculuk 3,5 saate düşecek. İstanbul – İzmir arasındaki mevcut yol yaklaşık 515 kilometre. Otoyolla iki kent arası 426 kilometreye düşmüş olacak. Böylece İstanbul ile İzmir arasındaki 8.5 saatlik seyahat süresinin 3,5 saate düşeceği hesaplanıyor.

Manisa’ya uçak var mı?

Şehirde havalimanı bulunmuyor fakat Manisa’ya en yakın havalimanı olan İzmir Adnan Menderes Havalimanı sayesinde uçak yolculuğunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Istanbul Manisa ucakla kac dk?

İstanbul ile Manisa Arası Uçakla 0 saat 25 dakika sürmektedir. İstanbul – Manisa arasındaki uçuş mesafesi 298 km dir. 298 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km/h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 0 saat 25 dakika zaman almaktadır. Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.

Esenler Otogar Manisa kaç saat?

Esenler – Manisa arası otobüs ile ne kadar sürüyor? Esenler – Manisa arası otobüs yolculuğu ortalama 7sa 54dk sürmektedir.

Denizli Manisa arası otobüsle kaç saat?

Denizli – Manisa arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 4 saat 19 dakika sürmektedir.

İstanbul ankara mesafe kaç saat?

Ankara ile İstanbul arası kara yolculuğu mesafesi 450 km ‘dir. Bu süre 5 saate yakın sürmektedir. Arabayla, Otobüsle ve Uçakla Kaç Saat Sürer? Araba ile İstanbul Ankara arası 4 buçuk saat, otobüs ile 5 saat sürmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *