Istanbul Malatya Arasi Ne Kadar?

  • Mesafe ve Yakıt Detayları İstanbul ile Malatya arası 1100 Km. Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 12 saat 17 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 854 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 38 dakika sürede tamamlayabilirsiniz.

Malatya istanbul arası otobüsle kaç saat sürer?

İstanbul – Malatya arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 16 saat 21 dakika sürmektedir. İstanbul – Malatya arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Istanbul’dan Malatya’ya giderken hangi illerden geçilir?

Önemli kara yolları üzerinde bulunan Malatya ‘ya İstanbul üzerinden sırasıyla Ankara, Kayseri rotası izlenerek ulaşılabilir. İzmir üzerinden Malatya ‘ya ulaşmak için ise Afyonkarahisar, Konya, Kayseri rotasının izlenmesi gerekmektedir.

Malatya istanbul uçakla kaç km?

istanbul ile malatya Arası Uçakla 1 saat 12 dakika sürmektedir. istanbul – malatya arasındaki uçuş mesafesi 852 km dir. 852 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km /h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 1 saat 12 dakika zaman almaktadır. Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.

Malatya istanbul kaç km otobüs?

İstanbul ‘dan başlayacak olan yolculuğunuzun Malatya otogarından tamamlanması yaklaşık 16 saat 17 dakika sürecektir. İstanbul – Malatya güzergahı üzerindeki otobüs yolu mesafesi 1112 kilometre sürecektir.

You might be interested:  Ankara Istanbul Yht Ne Zaman Açıldı?(Çözülmüş)

Malatya Elazığ arası ne kadar?

Malatya – Elazığ arası karayolu ile 101 km’dir.

İstanbul antalya yol güzergahı kaç km?

İSTANBUL, ANTALYA arası 718 km ‘lik bu mesafeyi; 90 km ortalama hız ile yaklaşık olarak 7 saat 58 dakikada gidebilirsiniz. İSTANBUL – ANTALYA arasındaki 718 kilometre olan bu uzaklığı, 100 kilometrede 6 litre yakıt tüketen bir araç ile yaklaşık olarak 43.08 litre yakıt harcayarak gidebilirsiniz.

Bursadan malatyaya giderken hangi illerden geçilir?

Guzergahiniz; Bursa -Eskisehir-Ankara-Kirikkale-Kayseri-Gurun-Darende ve Malatya olmali.

Kayseriye giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul ile Kayseri arası mesafe 762 kilometredir. Yolculuk süresi ise 8 saattir. İstanbul’dan yolculuğa çıktıktan sonra Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Ankara, Kırıkkale ve Kırşehir güzergahlarını takip etmesi gerekmektedir. Kırşehir’den 131 kilometrelik yolculuk sonrası Kayseri’ye ulaşım sağlanmaktadır.

Malatya istanbul otobüs bileti kaç para?

En ucuz Malatya – İstanbul otobüs bileti 280,00 TL ‘dir.

Malatya İstanbul uçakla kaç saat sürer?

Malatya İstanbul arası uçakla kaç saat? Uçak yolculuğu ile 1 Saat 45 Dakika sürmektedir.

Uçak ile İstanbul Malatya arası kaç saat?

İstanbul – Malatya arası uçuş süresi 1 saat 15 dakikadır.

Antalya İstanbul ucak kac dakika?

İstanbul Antalya arası uçakla kaç saat? Uçak yolculuğu ile 1 Saat 5 Dakika sürmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *