Istanbul Levent Hangi Havaalanına Yakın?(Çözünme)

İstanbul Havalimanı 4. Levent‘e yaklaşık 35 km mesafede.

4 Levent Yeni Havalimanı kaç dakika?

4. Levent İstanbul Havalimanı arası yaklaşık 60 dakika (1 saat ) sürüyor.

Istanbul yeni havalimanı Levent arası kaç km?

İstanbul Havalimanı 4. Levent ‘e yaklaşık 35 km mesafede.

Sabiha Gökçenden yeni havalimanına nasıl gidilir?

Sabiha Gökçen Havalimanı ‘ndan İstanbul Havalimanı ‘na gidecek yolcular Havaist Pendik seferleri ile Sabiha Gökçen Havalimanı gelen yolcu katı açık otoparkından yolcu alımı yapan IST-8 numaralı otobüsü kullanarak İstanbul Havalimanı ‘na ulaşabilirler.

Anadolu yakasından Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

HAVAİST otobüsleri Anadolu Yakası ‘nda Kadıköy, Sancaktepe ve Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan kalkıyor. Kadıköy Sahil’den kalkan HAVAİST Uzunçayır metrobüs, Kozyatağı metro, Göztepe Köprüsü ve Kavacık Köprüsü’nden de yolcu alarak 3. Köprü üzerinden yeni havaalanına ulaşıyor.

İstanbul Havalimanı 4 Levent arası kaç saat?

– 4. Levent ile İstanbul Havalimanı arası Havaist Havalimanı Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi 60 dakikadır. Bu süre Hava ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

E3 4 Levent Sabiha Gökçen kaç dakika?

E-3 otobüs hattının ilk durağı 4. Levent Metro olup son durağı Sabiha Gökçen Havalimanı durağıdır. E-3 ( 4. Levent Metro‎→ Sabiha Gökçen Havalimanı), her gün çalışıyor. Ek bilgi: E-3 hattında 14 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 49 dakika.

You might be interested:  Istanbul Muhafızları Senaristi Kim?

Sabiha Gökçen Havaist nereden kalkıyor?

DURAK NEREDE? Sabiha Gökçen HAVAİST durağı havalimanı gelen yolcu çıkış kapısının karşısında bulunan ” Sabiha Gökçen H.L.” İETT durağında bulunmaktadır.

Sabiha Gökçen istanbul havalimanı arası kaç TL?

İstanbul Havalimanı ‘ndan Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na Taksilerle yaklaşık yolculuk süresi 45 – 55 dakika civarındadır. Hava ve yol koşullaırna göre değişklik gösterebilir.. İstanbul Havalimanı Sabiha Gökçen Havalimanı arası taksi ücreti:270 – 290 TL arasındadır.

Sabiha Gökçenden nerelere servis var?

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan şehrin farklı noktalarına hareket eden otobüs hat ve güzergâhları aşağıdaki gibidir;

  • E3 – Havalimanı – 4.
  • E9 – Havalimanı – Bostancı
  • E10 – Havalimanı – Kurtköy – Kadıköy.
  • E11 – Havalimanı – Kadıköy.
  • 16S – Havalimanı – Metrobüs Uzunçayır.
  • MR60 – Havalimanı – Pendik YHT.

HAVAİST şirinevlerde nereden kalkıyor?

Şirinevler HAVAİST durağı, Şirinevler Metrobüs Durağı’nın ve Ataköy Metro İstasyonu’nun Şirinevler Meydanı tarafındaki çıkışında ” Şirinevler ” İETT Durağında bulunmaktadır.

İstanbul Havalimanı hangi otobüs gider?

İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ile sağlanabilir. İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-8 ve H-9 numaralı hatları ile yeni havalimanına ulaşılabilir.

Bursa otogardan Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

BURULAŞ (BBBUS) ile Bursa ‘dan İstanbul Havalimanı ‘na Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin BBBUS otobüsleri ile gidebilirsiniz. Bursa Büyükşehir Belediyesi, HAVAİST firması ile ortaklaşa organizasyonla, Bursa ‘dan İstanbul Havalimanı ‘na gidecek yolcuları Sabiha Gökçen aktarmalı olarak İstanbul Havalimanı ‘na ulaştırıyor.

Istanbul Yeni havalimanından Esenler otogarına nasıl gidilir?

İstanbul Havalimanı ‘ndan Esenler ‘e gitmek için HAVAİST otobüslerini kullanabilirsiniz. İstanbul Havalimanı ‘ndan Esenler Otogarı’na giden HAVAİST otobüsüne binip Otogar ‘da inmelisiniz. Ardından Otogar ‘dan M1B metro hattına binerek Esenler ‘de gitmek istediğinizi yere gidebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *