Istanbul Küçük Armutlu Nerede?(Çözüm bulundu)

Küçük Armutlu nereye bağlı?

İstanbul Sarıyer’e bağlı Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, halkın deyimiyle ‘ Küçük Armutlu ‘, Resmi Gazete’de yayınlanan kararla yeniden ‘riskli alan’ ilan edildi.

Istanbul Armutlu mahallesi nerede?

Yalova’ya bağlı olan Armutlu, Marmara Bölgesi’nde bulunmaktadır. İstanbul ‘a yakın mesafede olan Armutlu, yakın mesafede olma nedeniyle tercih edilmektedir. Ailelerin rahat ettiği Armutlu ‘nun Mudanya ile deniz yolu bağlantısı vardır.

Istanbul Armutlu Mahallesi hangi ilçeye bağlı?

Sarıyer ilçesine bağlıdır. Büyük Armutlu Caddesi haritası Istanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Rakımı (deniz seviyesinden yüksekliği) 68 metredir. Büyük Armutlu Caddesi GPS koordinatları 41° 5´ 36.6360″ ve 29° 1´ 39.5904″.

Armutluya otobüsle nasıl gidilir?

Yalova’dan Armutlu’ya otobüs ile gelmek isteyen tatilciler, Yalova şehir merkezinden hareket eden belediye otobüsleri ile ulaşım sağlayabilir. Otobüs seferleri 1,5-2 saat ara ile yapılmaktadır. Tam bir kişi otobüs ücreti 4 TL’dir. Ayrıca İhlas-Armutlu-Yalova arası sefer yapan minibüsleri de tercih edebilirsiniz.

Kemalpaşa Armutlu köyü nerede?

Armutlu İzmir ilinde yer almakta olup, Armutlu Kemalpaşa ilçesine bağlıdır. Armutlu haritası konumu ise 38° 25′ 28.3368” Kuzey ve 27° 25′ 24.9420” Doğu gps koordinatlarıdır. Armutlu bağlı olduğu Kemalpaşa ilçe merkezine 1 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Istanbul Armutlu deniz otobüsü kaç saat?

Yenikapı’dan Armutlu 70 dakika sürmektedir. İDO bileti almak isterseniz, sitemizden satın alabilirsiniz ve rezervasyon kodunuzla, iskeleye gittiğinizde biletmatiklerden biletinizi alabilirsiniz. Gişeden de bilet alabilirsiniz ve seyahat saatinizden 1 saat önce bilet almayı ihmal etmemelisiniz.

You might be interested:  Ankara Nişantaşı Sosyete Pazarı Nerede?(EN iyi 5 ipucu)

Armutluya hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ihlas armutlu tatil köyü yakınından geçiyor: 27/A, 94, 99, S/1, S/2.

Armutlu ilçesi nereye bağlı?

Armutlu, Türkiye’nin kuzeybatısında Marmara Bölgesinde yer alan Yalova ilinin yaklaşık 9.000 nüfuslu bir ilçesidir. Armutlu ilçesi, kuzeydoğusunda Yalova’nın Çınarcık, güneydoğusunda da Bursa ‘nın Gemlik ilçeleriyle komşudur.

Izmir Armutlu nereye bağlı?

Armutlu 38.406246 enlem ve 27.530506 boylamda yer almaktadır. Kemalpaşa ilçesine bağlıdır. Armutlu haritası Izmir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Rakımı (deniz seviyesinden yüksekliği) 154 metredir.

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi nereye bağlı?

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Haritası Sarıyer ilçesine bağlıdır. Fatih Sultan Mehmet Mahallesi haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Fatih Sultan Mehmet Mahallesi posta kodu 34470. Fatih Sultan Mehmet Mahallesi GPS koordinatları 41° 5´ 46.6584″ ve 29° 2´ 14.1504″.

Bursadan fıstıklı hangi otobüsle gidilir?

Bu Otobüs hatları Fıstıklı Yolu yakınından geçiyor: 136, 137.

Konya Tekirdağ arası otobusle kaç saat?

Konya – Tekirdağ arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 12 saat 52 dakika sürmektedir.

Turyol Kadıköy Armutlu kaç saat?

Eminönü – Kadıköy ‘den Armutlu kaç saat? Eminönü’nden hareket eden Turyol vapurları ile yolculuk yaklaşık olarak 3 saat sürüyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *