Istanbul Kozyatağı Hangi Yakada?(Doğru cevap)

Kozyatağı İstanbul’da nerede? Hangi Yakada? Nereye Bağlı?

  • Kozyatağı, İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan Kadıköy’e bağlı semt ve aynı adlı mahalledir. Sınırları içinde bulunduğu Kadıköy ilçesi ile birlikte şehrin Anadolu yakasında yer almaktadır. Kozyatağı’nın konumunu görmek için aşağıdaki haritaya göz gezdirebilirsiniz.

Kozyatağı hangi semte yakın?

Kozyatağı İstanbul ilinde yer almakta olup, Kozyatağı Kadıköy ilçesine bağlıdır. Kozyatağı haritası konumu ise 40° 57′ 54.0684” Kuzey ve 29° 5′ 57.5844” Doğu gps koordinatlarıdır. Kozyatağı bağlı olduğu Kadıköy ilçe merkezine 2 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Kadıköy Bostancı hangi yakada?

Yüzölçümü, 25,20 kilometre karedir. Kadıköy İstanbul ‘un Anadolu yakasındadır. İstanbul ilinin ortalarına, Boğaz’ın Marmara ağzının doğusuna düşer. Doğusunda Maltepe ilçesi, batısında İstanbul Boğazı, ve Marmara Denizi, kuzeyinde Üsküdar ve Ataşehir ilçeleri, güneyinde Marmara Denizi ile çevrilidir.

Kadıköy Anadolu mu Avrupa mı?

İstanbul’un Anadolu yakasında, Kocaeli Yarımadası üzerindedir. Kuzeyinde Üsküdar ve Ümraniye, doğusunda Maltepe ilçeleri, güneyinde Marmara denizi vardır. Yüzölçümü 33 kilometrekaredir.

İstanbul içerenköy nereye bağlı?

İçerenköy, İstanbul ilinin Ataşehir ilçesine bağlı bir mahalledir. 2008 yılına kadar Kadıköy ilçesine bağlı olan mahalle, bu tarihte ilçe olan Ataşehir’e bağlanmıştır.

Yeni Sahra nereye bağlı?

Yenisahra, İstanbul ilinin Ataşehir ilçesine bağlı bir mahalledir. 2008 yılına kadar Kadıköy ilçesine bağlı olan mahalle yeni ilçe olan Ataşehir’e bağlanmıştır.

You might be interested:  Antalya Hangi Tarım Ürünü Ile Ünlüdür?(Soru)

Kozyatağı hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Kozyatağı İETT Durağı yakınından geçiyor: 11T, 14A, 16A, 19EK, 251, 500T.

Sahrayıcedid Mahallesi nereye bağlı?

Kadıköy ilçesine bağlıdır. Sahrayıcedit haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Sahrayıcedit posta kodu 34732. Sahrayıcedit GPS koordinatları 40° 58´ 50.3472″ ve 29° 4´ 25.2516″.

Bostancı Sahil hangi şehirde?

Bostancı, Kadıköy şehrinde Bostancı Sahili konumuna en yakın duraklar ile Minibüs / Dolmuş hatları

İstanbul Avrupa yakasında hangi semtler var?

Boğaziçinde bulunan ilçeler Beyoğlu, Beşiktaş ve hem kuzey sahiline hem de boğaziçine bakan tek ilçe Sarıyer’dir. İç ilçeler Esenyurt, Başakşehir, Bağcılar, Bahçelievler, Güngören, Esenler, Bayrampaşa, Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Kâğıthane ve Şişli’dir.

Caddebostan Bağdat Caddesi aynı yer mı?

Caddebostan, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan bir semtidir. İstanbul’un en gözde semtlerinden olup Bağdat Caddesi, CKM ( Caddebostan Kültür Merkezi) gibi yerlere ev sahipliği yapmaktadır.

Kadıköy Karsıda mı?

Kadıköy, Türkiye’nin kuzeybatısındaki Marmara Bölgesinde bulunan İstanbul ilinin yaklaşık 483 bin nüfuslu ilçesidir ve İstanbul ‘un Anadolu yakasındadır.

Bostancıya hangi metro gider?

Bostancı,Kadıköy bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Bostancı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  • Otobüs: 10, 19D.
  • Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK)
  • Metro: M4.
  • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-501, MİNİBÜS: C-70.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *