Istanbul Konya Hızlı Tren Garı Nerede?(Mükemmel cevap)

Konya Selçuklu YHT garı – Rail Turkey Tr

  • Konya’nın yeni YHT garı, şehir merkezinin kuzeyinde, eski Buğday Pazarı’nda yer alıyor. Gar önünden geçen 47 ve 53 nolu otobüslerle şehir merkezine ulaşım mümkün. Alaaddin-Selçuk Üniversitesi tramvay durağı, gardan yaklaşık 500 metre uzakta. Tramvayla Konya merkezine ulaşmak mümkün. Gara 1-2 km mesafede, Nalçacı bölgesinde oteller bulunmakta.

İstanbul hızlı tren nereden kalkıyor?

İstanbul -Ankara Yüksek Hızlı treni, Ankara İstanbul ve İstanbul -Ankara arasında günde karşılıklı olarak 6 sefer yapmaktadır. İstanbul Pendik’ten kalkan tren sırasıyla Gebze, İzmit, Arifiye, Bilecik, Bozüyük, Eskişehir, Polatlı ve Sincan üzerinden Ankara’ya 4 saat 15 dakika içerisinde varmaktadır.

Istanbul konya hızlı tren ücreti ne kadar?

KONYA – İSTANBUL BİLETİ 118 LİRADAN 143 LİRAYA YÜKSELDİ Konya -Ankara arası hızlı tren bilet fiyatı 45 TL’den 53.5, gidiş-dönüş ücreti 90, Konya – İstanbul arası hızlı tren bileti de 118 TL’den 143 TL’ye yükseldi. Konya -Ankara arası sefere yüzde 16, Konya – İstanbul arası sefere de yüzde 21 zamlanmış oldu.

Konya YHT nerelere gidiyor?

İstanbul – Konya YHT hattının 13 istasyonu bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla (İstanbul kalkışlı olarak) Halkalı, Bakırköy, Söğütlüçeşme, Bostancı, Pendik, Gebze, İzmit Garı, Arifiye, Bilecik YHT Garı, Bozüyük YHT Garı, Eskişehir Garı, Selçuklu YHT Garı ve Konya Garı’dır.

You might be interested:  Icc Istanbul Kongre Merkezi Nerede?(En iyi çözüm)

Konya istanbul hızlı tren saat kaçta var?

Konya ‘dan İstanbul ‘a hareket eden yüksek hızlı tren İstanbul ‘da 3 farklı istasyonda durmaktadır. 06:00 ve 13:15 trenleri sadece Söğütlüçeşme istasyonuna kadar gitmekte olup, 18:10 treni ise Halkalı’ya kadar gitmektedir. Konya İstanbul Hızlı Tren Sefer süresi ortalama olarak 4 saat 20 dakika sürmektedir.

İstanbul hızlı tren son durak neresi?

Ankara İstanbul Yüksek Hızlı Tren hattındaki 9 durak Polatlı, Eskişehir, Bozüyük, Bilecik, Pamukova, Sapanca, İzmit, Gebze ve Pendik olarak belirlendi. Ankara İstanbul hızlı tren hattı, son durak Pendik’teki banliyö hattıyla Marmaray’a entegre olacak. Avrupa’dan Asya’ya kesintisiz ulaşım sağlanacak.

Hızlı tren nereden nereye kadar gidiyor?

Yüksek Hızlı Tren Ankara – İstanbul arası ve İstanbul – Ankara arasında günde karşılıklı 8 sefer yapıyor. Ankara’dan kalkan tren Eryaman, Polatlı, Eskişehir, Bozüyük, Bilecik, Arifiye, İzmit, Gebze, Pendik, Bostancı, Söğütlüçeşme, Bakırköy duraklarına uğrayarak Halkalı’ya yaklaşık 4 saat 15 dakika arasında ulaşıyor.

Istanbul konya hızlı tren kaç TL 2021?

İstanbul Konya Yüksek Hızlı Tren Bilet Fiyatları: İstanbul Konya YHT standart bilet temel ücreti 143,50 TL ‘dir. 5

Hızlı tren bileti ne kadar?

Gidiş-dönüş biletleri ise 74 liradan 90 liraya çıkarıldı. Genç tarife ücreti de 37 liradan 45 liraya yükseltildi. Eskişehir-İstanbul arasında 64 lira olan bilet fiyatı 77 liraya yükselirken, gidiş-dönüş fiyatı da 109 liradan 131 liraya çıkarıldı.

Konya’ya hızlı tren fiyatı ne kadar?

Ankara Konya Yüksek Hızlı Tren bileti 2021 yılı fiyatları; 2+2 Pulman (Ekonomi) bileti 37,50 TL, 2+1 Pulman (Business) bileti 54,50 TL dir. Ankara Konya bilet fiyatları temel fiyatlar olup yüksek hızlı tren biletlerinde bir çok indirim uygulanmaktadır.

Hızlı tren nerelere gidiyor 2021?

Hızlı tren projelerinde 2021 nasıl geçecek?

  • Ankara İstanbul YHT hattı 2021.
  • Ankara Sivas YHT hattı 2021.
  • Polatlı Afyon İzmir YHT hattı 2021.
  • Mersin Adana Gaziantep hızlı tren hattı 2021.
  • Osmaneli Bursa Bandırma hızlı tren hattı 2021.
  • Konya Karaman hızlı tren hattı 2021.
  • Halkalı Çerkezköy Kapıkule hızlı tren hattı 2021.
You might be interested:  Mahmutlardan Alanya Otogara Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Eskişehir Hızlı Tren nerelere gidiyor?

HIZLI TREN DURAKLARI: İstanbul Eskişehir Ankara arasında sefer yapan hızlı trenlerin durakları sırasıyla şunlar; Pendik, Gebze, İzmit, Arifiye, Bilecik, Bozüyük, Eskişehir, Polatlı, Sincan Ankara.

Konya Hızlı Tren hangi ilçede?

Selçuklu Yüksek Hızlı Tren Garı veya Selçuklu YHT Garı, Konya ‘nın Selçuklu ilçesinde yer alan ve 2 Ekim 2020’de hizmete giren TCDD’ye ait ana yüksek hızlı tren istasyonudur.

Halkalı Konya hızlı tren kaç saat?

Turhan, hızlı trenlerin Gebze, Pendik, Maltepe, Bostancı, Söğütlüçeşme, Haydarpaşa, Bakırköy ve Halkalı ‘da durabileceğini belirterek, YHT ‘nin Konya ‘dan Söğütlüçeşme’ye 4 saat 45 dakikada, Konya ‘dan Halkalı ‘ya 5 saat 15 dakikada, Ankara’dan Söğütlüçeşme’ye 4 saat 30 dakikada, Halkalı ‘ya ise 5 saatte ulaşabileceğini

Istanbul konya treni nereden kalkıyor?

Tren bir sefer süresini ortalama olarak 4 saat 20 dakikada tamamlamaktadır. İstanbul – Konya Yüksek Hızlı Treni sırasıyla Gebze, İzmit, Arifiye, Bilecik, Bozüyük, Eskişehir duraklarından geçmektedir. Seferleri standart ve esnek olmak üzere iki bilet seçeneği ve 3 farklı vagon tipi seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *