Istanbul Kim Ptt Arnavutköy?(Doğru cevap)

Istanbul Kim ne demek?

posta işleme merkezi’nin kargolar icin calisani. ” kim ” olarak kisaltilir. yurt dışından bir gönderi bekliyorsanız ve elinize ulaşmamışsa muhtemelen buraya takılmıştır. eğer kargonuz yurtdışından geliyorsa ve gümrüğe takılmışsa gidip alacağınız yer.

PTT Kargo Kim ne demek?

Posta ve Telgraf Teşkilatı ( PTT ), genel müdürlük olarak hizmet veren, Türkiye’nin posta örgütüdür. 2013 yılı Mayıs ayında TBMM’de kabul edilen tasarı ile Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi haline gelmiştir.

Arnavutköy PTT hafta sonu açık mı?

PTT şubeleri sabah 8.30’dan 12.30’a kadar açıktır. 1 saatlik öğle arasının ardından saat 13.30’dan 17.30’a kadar çalışıp, kapanmaktadır. Merkez PTT şubeleri dışında Cumartesi günü tüm PTT ‘ler kapalıdır.

PTT müşteri hizmetleri telefon numarası kaç?

Bize Ulaşın. 444 1 788 numaralı PTT Çağrı Merkezi üzerinden 7/24 bize ulaşabilirsiniz. İstek, görüş ve önerilerinizi bize yazabilirsiniz. İşitme ve konuşma engelli müşterilerimizin kullanımına özel görüntülü görüşme sağlayabilirsiniz.

PTT Genel Mü?

7 Ocak 2020’de PTT AŞ Genel Müdürü görevine atanan Sayın Hakan Gülten, 27 Mart 2020 tarihinden itibaren de aynı zamanda PTT AŞ Yönetim Kurulu Üyesi, 28/04/2021 tarihinde Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak atanmıştır.

You might be interested:  Istanbul Havalimanından Sefaköy'e Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Sevk edilmek ne demek?

Sevk edildi kelimesinin toplam üç farklı anlamı vardır: İlk anlamı: Gönderildi, teslim edildi. İkinci anlamı: Bir yerden başka bir yere aktarıldı. Üçüncü anlamı: Yönetildi, idare edildi.

PTT Kargo gönderinin geliş kaydı yapıldı ne demek?

Sana teslim edilecek kargonun teslimatının şubesine vardığının bildirildiğini belirtmek adına yazılmış bir ibare, Kargo yakında dağıtıma çıkacak ve eline ulaşacaktır.

PTT Kargo iş yerine geldi ne demek?

PTT şubesinde. Yani kargonuzu size teslim edecek olan şubede.

PTT Kargo alıcıya mesaj atıyor mu?

Şubat ayında hayata geçirilen uygulama, kayıtlı gönderi takibinde vatandaşlara büyük kolaylık sağlıyor. Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi ( PTT A.Ş.), yeni bir uygulamaya imza attı. PTT A.Ş., postaya verilen kayıtlı tüm gönderiler için ücretsiz SMS ile bilgilendirme hizmeti sunmaya başladı.

PTT Kargo devletin mi?

PTT, ya da Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü 1840 yılında yani Osmanlı Devleti döneminde Posta Nezareti adıyla kurulmuş köklü bir kurum olmakla birlikte 2013 yılından sonra anonim şirket olarak hizmet vermeye devam eden şirketin devlete ait olan hisseleri Varlık Fonu tarafından işletilmektedir.

PTT kamu mu?

1954 Yılında Kamu İktisadi Teşebbüsü (KİT) olan PTT Genel Müdürlüğü, 1984 yılında Kamu İktisadi Devlet Teşebbüslerinin yeniden düzenlenmesi ile ilgili olarak çıkarılan 233 sayılı KHK ile Kamu İktisadi Kuruluşu (KİK) statüsüne geçirilmiştir.

Cumartesi günü hangi postaneler açık?

PTT CUMARTESİ ÇALIŞIYOR MU? PTT şubeleri sabah 8.30’dan 12.30’a kadar açıktır. 1 saatlik öğle arasının ardından saat 13.30’dan 17.30’a kadar çalışıp, kapanmaktadır. Merkez PTT şubeleri dışında Cumartesi günü tüm PTT ‘ler kapalıdır.

PTT kargo Cumartesi günü çalışıyor mu?

Ancak cumartesi günleri kargo dağıtımı gerçekleşmiyor. Hafta sonu PTT çalışma saatleri ise hafta içi ile aynı. PTT şubeleri cumartesi günleri saat 08.80 ile 17.30 saatleri arasında açık oluyor. Pazar günleri ise PTT kapalı oluyor.

You might be interested:  Istanbul Çikolata Müzesi Nerede?(Çözünme)

Bahçelievler PTT hafta sonu açık mı?

Ptt kargo çalışanlarına çalışma saatleri içinde (0212) 441 79 59 numaradan ulaşabilirsiniz. Bahçelievler Merkezi hafta içi 08:30-12:30 saatleri ve cumartesi 13:30-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *