Istanbul Kıbrıs Uçakla Ne Kadar Sürer?(En iyi çözüm)

İstanbul Kıbrıs uçuşları yaklaşık 1,5 saat sürüyor.

  • Istanbul Ataturk Airport, Istanbul, Türkiye – kıbrıs arasındaki uçuş mesafesi 768 km dir. 768 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km/h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 1 saat 5 dakika zaman almaktadır. Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.

Kıbrıs istanbul arası uçakla kaç saat sürüyor?

Kıbrıs İstanbul arası uçakla kaç saat? Uçak yolculuğu ile 4 Saat 15 Dakika sürmektedir.

Istanbul Sabiha Gökçen Kıbrıs arası uçakla kaç saat?

İstanbul Sabiha Gökçen – Lefkoşa Ercan uçuşu ortalama 1sa 25dk sürmektedir. Aktarmasız İstanbul Sabiha Gökçen – Lefkoşa Ercan uçuşu yapan 3 havayolu şirketi bulunmaktadır.

Kıbrıs istanbul kaç saat sürüyor?

Istanbul Ataturk Airport ile kıbrıs Arası Uçakla 1 saat 5 dakika sürmektedir. Istanbul Ataturk Airport, Istanbul, Türkiye – kıbrıs arasındaki uçuş mesafesi 768 km dir. 768 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km /h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 1 saat 5 dakika zaman almaktadır.

Mersin Kıbrıs gemi ile kaç saat?

Akgünler 3 Mayıs-Ekim ayları arasında düzenli seferler yapan gemimizin Taşucu ve Girne limanları arasındaki seyri 2 saat sürmektedir. Sadece yolcu taşıyan bu gemimiz KKTC ve TC arasındaki gündüz seyahatlerinizde en hızlı tek seçenektir.

You might be interested:  Istanbul Eskişehir Otobüs Ne Kadar Sürer?(En iyi çözüm)

Girne Istanbul uçak kac saat?

İstanbul – Kıbrıs Girne arasındaki uçuş mesafesi 738 km dir. 738 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km/h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 1 saat 3 dakika zaman almaktadır. Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.

Kıbrıs’ta hangi havaalanı var?

Kuzey Kıbrıs ‘ ta tek havalimanı vardır. Başkent Lefkoşa’daki Ercan Havaalanı ‘ndan, adanın diğer şehirleri Girne, Magosa gibi yerlere servisle ulaşım bulunur.

Kıbrıs adası kaç kilometre?

Kıbrıs Adası ‘nın yüzölçümü, 9251 km²’dir ve Kuzey Kıbrıs bu alanın 1/3’ünü kaplamaktadır. Kıbrıs ‘ın doğu-batı ucu arasındaki mesafe 242 km ve genişliği ise, güney-kuzey arasındaki mesafe 64 km ‘dir.

Istanbul izmir arası uçakla kaç saat sürer?

İstanbul – İzmir arası uçuş mesafesi toplam 346 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 10 dakika sürüyor.

Kıbrıs hangi ülkeye ait?

Adanın kuzeyi Birleşmiş Milletler ve Avrupa Konseyi’ne göre, Türkiye’nin işgali altındadır. Bağımsızlığını tek taraflı ilan eden Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinin sadece Türkiye ile diplomatik ilişkisi bulunmaktadır.

Istanbul Kıbrıs gemiyle kaç saat?

Taşucu deniz otobüsü ve feribot seferleri yaz ve kış olarak ikiye ayrılmaktadır. Yolculuk yaklaşık 2 saat sürmektedir. Girne ‘den Taşucu’na her gün sabah 9.30 da feribot seferi düzenlenmektedir. Taşucu’ndan Girne ‘ye ise sabah 11.30’da hareket etmektedir feribotlar.

Merzifon Kıbrıs uçakla kaç saat?

Amasya- Kıbrıs uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Merzifon Havalimanı, varış için Ercan Havalimanı kullanabilirsiniz. Amasya- Kıbrıs arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer? Amasya- Kıbrıs arası uçuş mesafesi toplam 646 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 10 dakika sürüyor.

KKTC den Türkiye’ye uçuş var mi?

Kuzey Kıbrıs’tan tüm Dünya’ya Türkiye üzerinden aktarmalı şekilde uçuş bulunmaktadır. Türk Hava Yolları ve Pegasus ile Türkiye ‘de kısa bir iniş gerçekteştirdikten sonra; Pegasus ile Türkiye içinde 35, yurt dışında 77 olmak üzere toplamda 43 ülkede toplam 112 noktaya tarifeli seferler düzenliyor.

You might be interested:  Izmir Istanbul Otoyol Ücreti Ne Kadar Olacak?(EN iyi 5 ipucu)

Adana Kıbrıs uçakla kaç saat sürer?

Adana – Kıbrıs arası uçuş mesafesi toplam 262 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 50 dakika sürüyor.

Kıbrıs neyi ile meşhur?

Kıbrıs’ın neleri meşhur?

  • Hellim peyniri. Kıbrıs denilince tabi ki ilk akla gelenlerden biri hellim peyniridir.
  • Şeftali Kebabı Kıbrıs’ın en ünlü yemeği olan Şeftali Kebabı Kıbrıs ‘a gidenlerin mutlaka denemesi gereken bir lezzet.
  • Zivaniya.
  • Girne Con Kahve.
  • Zeytin.
  • Turunçgiller.
  • Mavi Köşk.
  • Girne Kalesi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *