Istanbul Kalkan Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

  • İstanbul’dan Kalkan’a giderken en kısa yol Dalaman’a uçak bileti almak ve havaalanından Kalkan’a gitmek. Ancak Antalya’ya uçup, oradan da Kalkan’a gelebilirsiniz. Bunun yanında, Kalkan’a sefer düzenleyen otobüs firmalarından bilet alarak bir otobüs yolculuğu da gerçekleştirebilirsiniz.

Kalkana hangi yoldan gidilir?

Antalya- Kalkan arasında yaklaşık 200 km’lik bir yol bulunuyor. Kalkan’a ulaşmak için yapmanız gereken Kemer güzergahını takip ettikten sonra Kumluca, Finike, Demre ve Kaş yönüne devam etmek. Kaş’tan sonra yaklaşık yirmi dakikalık bir yolculuk ile Kalkan’a varmış olursunuz.

Istanbuldan kaşa en kısa nasıl gidilir?

İstanbul’dan Kaş’a nasıl gidilir: İstanbul Kaş arası 860 km ve kendi aracınızla gidecekseniz yolculuk 11-12 saat sürüyor. Özel araç ile Afyon üzerinden Sandıklı, Burdur, Bucak, Korkuteli, Elmalı, Kaş güzergahını izleyin.

Kalkana hangi Havalimani yakin?

Kalkan’a en yakın havalimanı Dalaman Havalimanı ‘dır. Buradan kalkan Havaş servisleriyle önce Fethiye’ye, buradan kalkan minibüslerle Kalkan’a ulaşılabilir.

Antalya Havalimanı’ndan Kalkan’a nasıl gidilir?

Antalya Havaalanı’ ndan Kalkan’a Geliş Antalya Havaalanın’dan özel araç kiralayarak ya da transfer alarak ortalama 3 saatlik bir yolculuk ile Kalkan’a ulaşabilirsiniz.

Antalya Kaş otobüs bileti ne kadar?

Antalya Kaş otobüs bileti ne kadar? En ucuz bilet fiyatı 30 TL’dir.

You might be interested:  Istanbul Eczacı Odası Nerede?(En iyi çözüm)

Kalkan nereye ait?

Kalkan, Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı bir beldedir. Antalya’nın batısında yer alan Kalkan ‘ın tam karşısında Yunanistan’ın Meis Adası yer almaktadır.

Istanbul’dan kaşa hangi yoldan gidilir?

İstanbul – Kaş arası 860 kilometre ve kendi aracınızla gidecekseniz yolculuk 11-12 saat sürüyor. Özel araç ile Afyon üzerinden Sandıklı, Burdur, Bucak, Korkuteli, Elmalı, Kaş güzergahını izleyebilirsiniz.

Ankaradan kaşa hangi yoldan gidilir?

Ankara ‘dan Kaş ‘a Ulaşım Özel araçla yolculuk süresi ortalama 8 saattir. Ankara merkezden yola çıktıktan sonra Polatlı, Afyonkarahisar yol güzergahı takip edilir. Afyonkarahisar’dan sonra Isparta ve ardından Burdur yolu takip edilerek Antalya yoluna geçiş yapılır.

Antalyadan Kaşa hangi yoldan gidilir?

Kaş’a Antalya üzerinden ulaşmak için Kemer, Kumluca, Finike ve Demre güzergahını kullanabilirsiniz. Ancak dilerseniz Fethiye üzerinden de Kaş’ın derin mavilikleriyle buluşabilirsiniz. Kaş’a Hava Yoluyla Nasıl Gidilir? Antalya Havalimanı Kaş’a 220 km uzaklıktayken Dalaman Havalimanı 150 km mesafede yer alıyor.

Dalaman Havalimanı Kalkan arası kaç km?

Dalaman Havalimanı Kaş Arası Kaç Km ‘ dir sorunuzun cevabı, Dalaman Havalimanı Kaş Arası 155 Kilometredir. Dalaman Havalimanı – Kaş Paylaşımlı Shuttle ve Özel Transfer Servis Saatleri, Fiyat ve Ücreti için Telefon: 0242 700 70 80 – 0850 340 43 94 Hemen Ara, Yerini Ayırt, Ödemeyi Araçta Yap!

Dalaman Havalimanından kalkana nasıl gidilir?

Dalaman Havalimanından Kalkan’a ulaşım: Dalaman Havalimanı ‘ndan Kalkan’a herhangi bir toplu ulaşım aracının seferi yok. Havalimanından araç kiralayarak, taksi ya da özel transfer hizmetiyle Kalkan’a çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Dalaman -Kaş Shuttle servisi ile Kalkan’a ulaşım 80 TL tutuyor.

Kaş’a en yakın havaalanı neresi?

Kaş’a havayolu ile ulaşım için, Kaş en yakın havalimanı Dalaman Havalimanı’dır. Kaş merkez ile Dalaman Havalimanı arasındaki mesafe 150 km’dir.

You might be interested:  Media Markt Nerede Ankara?(Çözüm bulundu)

Kalkan da nerede yemek yenir?

Bu Yaz Bir Fırsat Bulup Mutlaka Gitmeniz Gereken Kalkan ‘dan 8 Harika Mekan

  • Steak yiyin diyorlar: Aubergine.
  • Instagram’da yaşayanlar: Salonika 1881.
  • Adının hakkını veriyor: Gourmet Terrace Restaurant.
  • Limandayız: Salt and Pepper.
  • Rüya gibi: Botanik Garden Bar.
  • Farklı mutfak: Cafe Leon.
  • Denize nazır: Lipsos Restaurant.

Antalya Kalkan Islamlar köyü nasıl bir yer?

İslamlar Köyü, Antalya ilinin Kalkan ilçesinde yer alan ve doğal güzellikleri ile göz kamaştıran cennetlerden biridir. Gözlerden uzak bir yerde olması ve adeta saklı bir köşe olması, sessizliği seven tatilciler için İslamlar Köyü ‘nü gizemli bir yer haline getirmektedir.

Kalkan denizi nasıl?

Kalkan ‘ın tam merkezinde bulunan Kalkan Halk Plajı, diğer adıyla Belediye Halk Plajı oldukça berrak ve turkuaz renkli bir denize sahip. Kalkan En Güzel Plajlar ve Giriş Ücretleri listemizin ilki olan Kalkan Halk Plajı kumsalın çakıllı yapısından dolayı dalga olduğu zamanlarda dahi deniz berraklığını yitirmiyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *