Istanbul Havalimanından Ümraniyeye Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Ümraniye‘den İstanbul Havalimanı‘na HAVAİST otobüsleriyle gidebilirsiniz. HAVAİST otobüsleri Ümraniye‘de Tepeüstü’nden kalkıyor. Tepeüstü’nden kalkan HAVAİST otobüslerine binerek kolayca Ümraniye‘den İstanbul Havalimanı‘na gidebilirsiniz.

  • İstanbul Yeni Havalimanı’ndan Ümraniye’ye İETT otobüsleriyle gitmek isterseniz, direk Ümraniye’ye giden bir İETT hattı yok fakat havalimanından kalkan H2: Yeni Havalimanı-Mecidiyeköy hatlı İETT otobüslerine binerek Mecidiyeköy metrobüse gelip, oradan da metrobüsle Altunizade’ye geçebilirsiniz.

Istanbul Yeni havalimanından Esenler otogarına nasıl gidilir?

İstanbul Havalimanı ‘ndan Esenler ‘e gitmek için HAVAİST otobüslerini kullanabilirsiniz. İstanbul Havalimanı ‘ndan Esenler Otogarı’na giden HAVAİST otobüsüne binip Otogar ‘da inmelisiniz. Ardından Otogar ‘dan M1B metro hattına binerek Esenler ‘de gitmek istediğinizi yere gidebilirsiniz.

Ümraniyeye hangi Havalimanı yakın?

İstanbul Havalimanı Ümraniye’ye yaklaşık 45-50 km mesafede. Ümraniye ‘den İstanbul Havalimanı ‘na taksi yle gitmek isterseniz 3. havalimanı taksi ücreti yaklaşık 140-150 lira (+köprü ve otoyol ücreti) civarında tutar. Ve bu yolculuk yaklaşık 50-55 dk sürer.

Sabiha Gökçenden yeni havalimanına nasıl gidilir?

Sabiha Gökçen Havalimanı ‘ndan İstanbul Havalimanı ‘na gidecek yolcular Havaist Pendik seferleri ile Sabiha Gökçen Havalimanı gelen yolcu katı açık otoparkından yolcu alımı yapan IST-8 numaralı otobüsü kullanarak İstanbul Havalimanı ‘na ulaşabilirler.

You might be interested:  Endokrinoloji Hangi Hastanelerde Var Istanbul?(Soru)

Istanbul havaalanından şehir merkezine nasıl gidilir?

Yolcuların İstanbul Yeni Havalimanı’ndan şehir merkezine olan ulaşımları İBB Otobüs A.Ş. tarafından işletilen belediye toplu taşıma otobüsleri ve HAVAİST otobüsleri, taksi, özel transfer ve araç kiralama ile yapılmaktadır. Tüm bu ulaşım alternatifleri ile İstanbul ‘un farklı noktalarına gidebilmek mümkündür.

Istanbul yeni havalimanı otogar arası kaç km?

İstanbul Havalimanı Esenler (Bayrampaşa) Otogarı’na yaklaşık 35 -40km mesafede.

Istanbul havalimanı hangi Otogara yakın?

İstanbul Havalimanı Esenler Otogarı’na yaklaşık 35-40 km mesafede.

Sabiha Gökçen Havalimanı Avrupa yakasında mı?

İstanbul Anadolu yakasında olan Sabiha Gökçen Havalimanı, Pendik/ Kurtköy/ Sanayi mahallesinde yer alıyor. Bir diğer metro seçeneği ise, Tavşantepe – Kadıköy metrosunda Pendik durağında inerek, taksi tutabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı ile Pendik arası kaç km?

9 kilometrelik Sabiha Gökçen Pendik metro güzergahında yolculuk süresinin yaklaşık 13,5 dakika sürmesi bekleniyor.

Anadolu yakasından Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

HAVAİST otobüsleri Anadolu Yakası ‘nda Kadıköy, Sancaktepe ve Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan kalkıyor. Kadıköy Sahil’den kalkan HAVAİST Uzunçayır metrobüs, Kozyatağı metro, Göztepe Köprüsü ve Kavacık Köprüsü’nden de yolcu alarak 3. Köprü üzerinden yeni havaalanına ulaşıyor.

Sabiha Gökçen istanbul havalimanı arası kaç TL?

İstanbul Havalimanı ‘ndan Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na Taksilerle yaklaşık yolculuk süresi 45 – 55 dakika civarındadır. Hava ve yol koşullaırna göre değişklik gösterebilir.. İstanbul Havalimanı Sabiha Gökçen Havalimanı arası taksi ücreti:270 – 290 TL arasındadır.

Sabiha Gökçen servisleri nereden kalkıyor?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

Sabiha Gökçenden nerelere servis var?

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan şehrin farklı noktalarına hareket eden otobüs hat ve güzergâhları aşağıdaki gibidir;

  • E3 – Havalimanı – 4.
  • E9 – Havalimanı – Bostancı
  • E10 – Havalimanı – Kurtköy – Kadıköy.
  • E11 – Havalimanı – Kadıköy.
  • 16S – Havalimanı – Metrobüs Uzunçayır.
  • MR60 – Havalimanı – Pendik YHT.
You might be interested:  Bkal Hangi Lise Istanbul?(Mükemmel cevap)

Yeni havalimanından Beylikdüzüne nasıl gidilir?

Bunlardan ilki İstanbul Havalimanı ‘ndan O-7 Kuzey Marmara Otoyolu’na (Yeşil Tabelaları takip ederek) girip Edirne yönüne devam edip, Çatalca çıkışından çıkıp Büyükçekmece yönüne devam edin. Büyükçekmece’ye gelince İstanbul yönüne dönüp yaklaşık 50-55 dakikalık bir yolculukla Beylikdüzü’ne ulaşabilirsiniz.

Istanbul havalimanından üsküdara nasıl gidilir?

İstanbul Yeni Havalimanı ‘ndan Üsküdar ‘a İETT otobüsleriyle gitmek isterseniz, direk Üsküdar ‘a giden bir İETT hattı yok fakat havalimanından kalkan H2: Yeni Havalimanı -Mecidiyeköy hatlı İETT otobüslerine binerek Mecidiyeköy metrobüse gelip, oradan da metrobüsle Üsküdar ‘a (Altunizade) geçebilirsiniz.

Istanbul havalimanından Avcilara nasil gidilir?

Avcılar ‘dan İstanbul Havalimanı’na gidecek yolcular için en hızlı ve kolay yol HAVAİST otobüsleri. Avcılar Metrobüs durağının çıkışındaki Avcılar Cami’sinin önünden kalkan HAVAİST araçlarını kullanarak Avcılar ‘dan İstanbul Havalimanı’na kolayca gidebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *