Istanbul Havalimanından Sefaköy’e Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

İstanbul Havalimanı Sefaköy nasıl gidilir?

Küçükçekmece bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Atatürk Havaalanı Sivil Havacılık adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 76D, 76O, 98, 98TB, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU.
  2. Tren: MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-216, MİNİBÜS: A42.

Istanbul Küçükçekmece hangi havaalanına yakın?

İstanbul Havalimanı Küçükçekmece ‘ye yaklaşık 45-50 km mesafede. Küçükçekmece ‘den İstanbul Havalimanı’na taksi yle gitmek isterseniz 3. havalimanı taksi ücreti yaklaşık 140-150 lira civarında tutar. Ve bu yolculuk yaklaşık 50-55 dk sürer.

Istanbul Hava Limanindan Kucukcekmeceye nasil gidilir?

İstanbul Havalimanı’ndan Ankara istikametinde O-7 Kuzey Marmara Otoyolu’na (Yeşil Tabelaları takip ederek) girip ardından Atatürk Havalimanı/Bakırköy yönüne devam edin. Ardından Halkalı/Güneşli çıkışından çıkıp yaklaşık 40-45 dakikalık bir yolculukla Küçükçekmece’ye ulaşabilirsiniz.

Istanbul Yeni havalimanından Esenler otogarına nasıl gidilir?

İstanbul Havalimanı ‘ndan Esenler ‘e gitmek için HAVAİST otobüslerini kullanabilirsiniz. İstanbul Havalimanı ‘ndan Esenler Otogarı’na giden HAVAİST otobüsüne binip Otogar ‘da inmelisiniz. Ardından Otogar ‘dan M1B metro hattına binerek Esenler ‘de gitmek istediğinizi yere gidebilirsiniz.

H9 nereden kalkıyor?

H-9 (İETT) H-9 otobüs hattının ilk durağı Cevizlibağ olup son durağı İstanbul Havalimanı Garaj durağıdır. H-9 (Cevizlibağ‎→İstanbul Havalimanı Garaj), hafta içi çalışıyor.

You might be interested:  Istanbul Ankara En Hızlı Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

HAVAİST şirinevlerde nereden kalkıyor?

Şirinevler HAVAİST durağı, Şirinevler Metrobüs Durağı’nın ve Ataköy Metro İstasyonu’nun Şirinevler Meydanı tarafındaki çıkışında ” Şirinevler ” İETT Durağında bulunmaktadır.

Küçükçekmece’den n Sabiha gökçen havalimanına nasıl gidebilirim?

Sabiha Gökçen ‘den Uzunçayır metrobüs durağına otobüs var diye biliyorum. Oradan metrobüse binip Küçükçekmece durağında inersin. Maalesef arada metrobüsten inip, indiğin aynı yerden gene metrobüse binmen gerekecek.

Istanbul Küçükçekmece hangi yakada?

İstanbul İli’nin batı yakasında yer alan Küçükçekmece ilçesi, Marmara Bölgesi’nde Çatalca-Kocaeli bölümü Çatalca yarımadası üzerinde yer alan bir konuma sahiptir.

Sabiha Gökçen nasıl gidilir?

Metroyla havalimanına ulaşabilmek için de Tavşantepe-Kadıköy Metro hattının Soğanlık durağında inmeniz ve 16S ya da E-10 otobüslerinden birine binmeniz gerekiyor. Metro Kartal’dan Tavşantepe’ye kadar uzatıldığından, metrodan Pendik durağında inip taksiyle hava limanına daha kolay ulaşabilirsiniz.

Anadolu yakasından Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

HAVAİST otobüsleri Anadolu Yakası ‘nda Kadıköy, Sancaktepe ve Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan kalkıyor. Kadıköy Sahil’den kalkan HAVAİST Uzunçayır metrobüs, Kozyatağı metro, Göztepe Köprüsü ve Kavacık Köprüsü’nden de yolcu alarak 3. Köprü üzerinden yeni havaalanına ulaşıyor.

Istanbul havalimanı hangi otobüs gider?

İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ile sağlanabilir. İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-8 ve H-9 numaralı hatları ile yeni havalimanına ulaşılabilir.

Istanbul Havalimani Halkalı nasil gidilir?

HALKALI ‘DAN İSTANBUL HAVALİMANI ‘NA NASIL GİDİLİR? HOW TO GO TO ISTANBUL NEW AIRPORT FROM HALKALI

  1. Seçenek olarak Halkalıdan İstanabul Yeni Havalimanına gitmek için Havaist Otobüslerini kullanabilirsiniz.
  2. seçenek olarak da İETT H-3 Havalimanı Otobüsünü kullanabilirsiniz.

Istanbul yeni havalimanı otogar arası kaç km?

İstanbul Havalimanı Esenler (Bayrampaşa) Otogarı’na yaklaşık 35 -40km mesafede.

Istanbul havalimanı hangi Otogara yakın?

İstanbul Havalimanı Esenler Otogarı’na yaklaşık 35-40 km mesafede.

You might be interested:  Ankara Sıhhıye Nereye Bağlı?(Çözülmüş)

Havaş nereden kalkıyor istanbul?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *