Istanbul Havalimanından Gaziosmanpaşaya Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

İETT İle. Gaziosmanpaşa‘dan İstanbul Havalimanı‘na giden bir İETT hattı bulunmuyor. Fakat eğer isterseniz Gaziosmanpaşa‘dan M7 Mecidiyeköy-Mahmutbey Metrosuna binerek, Mahmutbey Metro Durağından kalkan H-1 hatlı İETT otobüslerini kullanarak İstanbul Havalimanı‘na gidebilirsiniz.

Istanbul Gaziosmanpaşa hangi havaalanına yakın?

İstanbul Havalimanı Gaziosmanpaşa ‘ya yaklaşık 40-45 km mesafede. Gaziosmanpaşa ‘dan İstanbul Havalimanı’na taksiyle gitmek isterseniz 3. havalimanı taksi ücreti yaklaşık 120-130 lira civarında tutar. Ve bu yolculuk yaklaşık 35-40 dk sürer.

Yeni Havalimanina nasil giderim?

İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ile sağlanabilir. İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-8 ve H-9 numaralı hatları ile yeni havalimanına ulaşılabilir.

İstanbul Havalimanı metro var mı?

Güncelleme: 03.01.2022 Ancak şu anda İstanbul Yeni Havalimanı ‘nda METRO HİZMET VERMEMEKTEDİR. İstanbul Havalimanı ‘nda ulaşım hizmetleri HAVAİST Otobüsleri ve İETT Havalimanı Otobüsleri, Özel Transfer Şirketleri, Özel araçlar ile sağlanmaktadır.

Anadolu yakasından Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

HAVAİST otobüsleri Anadolu Yakası ‘nda Kadıköy, Sancaktepe ve Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan kalkıyor. Kadıköy Sahil’den kalkan HAVAİST Uzunçayır metrobüs, Kozyatağı metro, Göztepe Köprüsü ve Kavacık Köprüsü’nden de yolcu alarak 3. Köprü üzerinden yeni havaalanına ulaşıyor.

Havaist ne kadar?

19 ayrı merkez ve 51 ara duraktan seferler düzenleyen Havaist, duraklarına göre ücret değişikliği göstermektedir. Son yayınlanan Havaist ücret tarifesine göre en düşük miktar 21 lira iken en yükseği ise 32 TL’dir. Havaist ücret farklılıkları yolculuk mesafesine göre belirlenmektedir.

You might be interested:  Bıldırcın Eti Nerede Satılır Ankara?(Mükemmel cevap)

Yeni havalimanına en hızlı nasıl gidilir?

* HAVAIST Otobüsleri en pratik, Özel Transfer ise en rahat ve hızlı olanı. * Havalimanı ile şehir merkezi arasında henüz bir Metro hattı yok. Ancak, halen süre, Gayrettepe’den İstanbul Yeni Havalimanı güzergahını da kapsayan M11 hattının inşası tamamlandıktan sonra metro ile ulaşım mümkün olacak.

Sabihadan Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

Sabiha Gökçen Havalimanı ‘ndan İstanbul Havalimanı ‘na gidecek yolcular Havaist Pendik seferleri ile Sabiha Gökçen Havalimanı gelen yolcu katı açık otoparkından yolcu alımı yapan IST-8 numaralı otobüsü kullanarak İstanbul Havalimanı ‘na ulaşabilirler.

Istanbul havalimanı hangi metro?

M11 Gayrettepe- İstanbul Havalimanı Metro Hattı

Istanbul Havalimanı’na hangi metro gidiyor?

İstanbul Havalimanı ‘ na Raylı Sistemlerle Ulaşmak Gayrettepe- İstanbul Yeni Havalimanı Metro Hattı, sırasıyla Gayrettepe, Kağıthane, Hasdal, Kemerburgaz, Göktürk, İhsaniye, Havalimanı -1, Havalimanı -2 ve Havalimanı -3 istasyonlarından oluşacak.

3 havalimanından Esenler otogarına nasıl gidilir?

İstanbul Havalimanı ‘ndan Esenler ‘e gitmek için HAVAİST otobüslerini kullanabilirsiniz. İstanbul Havalimanı ‘ndan Esenler Otogarı’na giden HAVAİST otobüsüne binip Otogar ‘da inmelisiniz. Ardından Otogar ‘dan M1B metro hattına binerek Esenler ‘de gitmek istediğinizi yere gidebilirsiniz.

Bursa otogardan Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

BURULAŞ (BBBUS) ile Bursa ‘dan İstanbul Havalimanı ‘na Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin BBBUS otobüsleri ile gidebilirsiniz. Bursa Büyükşehir Belediyesi, HAVAİST firması ile ortaklaşa organizasyonla, Bursa ‘dan İstanbul Havalimanı ‘na gidecek yolcuları Sabiha Gökçen aktarmalı olarak İstanbul Havalimanı ‘na ulaştırıyor.

Alibeyköyden Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

Bunun için önce Alibeyköy Otogarı’ndan tramvaya binip bir durak sonra tramvaydan metroya aktarma yaparak metroyla Kağıthane İstasyonu’na gidilecek. Kağıthane İstasyonu’nda Havalimanı metrosuna aktarma yapılarak İstanbul Havalimanı ‘na metro ile gidilebilecek.

Marmaray Istanbul havalimanına gidiyor mu?

YENİ HAVALİMANI ‘NA METRO, MARMARAY VEYA METROBÜS İLE NASIL GİDİLİR? Yeni havalimanı ‘na ne yazık ki henüz direkt bir metro hattı, metrobüs hattı ya da marmaray hattı bulunmuyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *