Istanbul Havalimanından Beylikdüzü’ne Nasıl Gidilir?(Çözünme)

  • İstanbul Havalimanı’ndan Beylikdüzü’ne gitmek için HAVAİST otobüslerini kullanabilirsiniz. İstanbul Havalimanı’ndan Beylikdüzü’ne giden HAVAİST otobüsleri, Beylikdüzü’nde birkaç durakta duruyor. HAVAİST otobüslerinin duraklarını, hareket saatleri ni ve ücret bilgilerini görüntülemek için aşağıdaki butona tıklayın.

Istanbul Beylikdüzü hangi havaalanına yakın?

İstanbul Havalimanı Beylikdüzü ‘ne yaklaşık 50-55 km mesafede. İstanbul Havalimanı’ndan Beylikdüzü ‘ne taksi yle gitmek isterseniz 3. havalimanı taksi ücreti yaklaşık 170-180 lira civarında tutar. Ve bu yolculuk yaklaşık 50-55 dk sürer.

Beylikdüzü Havaş nereden kalkıyor?

DURAK NEREDE? Beylikdüzü HAVAİST durağı Beylikdüzü MarmaraPark AVM’nin önünde bulunan ” Beylikdüzü ” İETT durağında bulunmaktadır.

Beylikdüzü yeni havalimanı nasıl gidilir?

İstanbul Havalimanı Beylikdüzü ‘ne yaklaşık 40-45 km mesafede. Beylikdüzü ‘nden İstanbul Havalimanı ‘na taksi yle gitmek isterseniz Beylikdüzü havalimanı taksi ücreti yaklaşık 130-140 lira civarında tutar. Ve bu yolculuk yaklaşık 40-45 dk sürer.

Tüyap tan yeni havalimanına nasıl gidilir?

1. Seçenek; Tüyap ‘ tan İstanbul Havalimanı ‘na Gidiş Havaist Havalimanı Otobüsleri ile: İstanbul Havalimanı ‘ndan Tüyapa öncelikle HAVAİST Havaalanı Otobüsleri ile rahat ve kolay bir şekilde gidelebilir ve Tüyaptan da yine Havaist Havalimanı otobüsleri ile İstanbul Havalimanı ‘na kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Side Ye Uçakla Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Büyükçekmece İstanbul Havalimanı arası kaç kilometre?

İstanbul Havalimanı Büyükçekmece ‘ye yaklaşık 45-50 km mesafede. Büyükçekmece ‘den İstanbul 3. Havalimanı ‘na taksi yle gitmek isterseniz 3. havalimanı taksi ücreti yaklaşık 120-130 lira civarında tutar. Ve bu yolculuk yaklaşık 45-50 dk sürer.

Istanbul yeni havalimanı Taksim kaç km?

İstanbul Havalimanı Taksim ‘e yaklaşık 40-45 km mesafede.

Taksim Havaş otobüsleri nereden kalkıyor?

Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

Tüyap HAVAİST nereden kalkıyor?

DURAK NEREDE? Beylikdüzü TÜYAP HAVAİST durağı TÜYAP metrobüs durağının TÜYAP fuar merkezi tarafındaki çıkışında, üst geçidin altında E-5 üzerinde bulunan ” TÜYAP ” İETT durağında bulunmaktadır.

HAVAİST Sabiha Gökçene gidiyor mu?

Sabiha Gökçen HAVAİST durağı havalimanı gelen yolcu çıkış kapısının karşısında bulunan ” Sabiha Gökçen H.L.” İETT durağında bulunmaktadır. Sabiha Gökçen HAVAİST durağının tam konumunu ve sokak görüntüsünü aşağıdaki haritalarda bulabilirsiniz. HAVAİST Duraklarında Bu Tarz Durak Levhası Bulunmaktadır.

İstanbul Havalimanı Esenler Otogar arası kaç km?

İstanbul Havalimanı Esenler Otogarı arası kaç km? İstanbul Havalimanı Esenler (Bayrampaşa) Otogarı’na yaklaşık 35 -40km mesafede.

Esenyurt ile yeni havaalanı kaç km?

İstanbul Havalimanı Esenyurt ‘a yaklaşık 45-50 km mesafede.

Havalimanına taksi kaç para?

İstanbul Havalimanı taksileri sabit ücret sunmamakta, ücretler taksimetre ile mesafe ve süreye göre belirlenmektedir. Bununla birlikte, yolculuk süresi yaklaşık 33 dakika olurken, yaklaşık 18€/21.18$ (180₺) ücret ödemeniz gerekeceğini hesaplayabilirsiniz.

Tüyap Istanbul hangi havaalanına yakın?

İstanbul Havalimanı TÜYAP Fuar Merkezi’ne yaklaşık 45-50 km uzaklıkta. İstanbul yeni Havalimanı’ndan TÜYAP Fuar Merkezi’ne taksiyle gitmek isterseniz taksi ücreti yaklaşık 130-140 lira civarında tutar. Ve bu yolculuk yaklaşık 55-60 dk sürer.

You might be interested:  Ankara Etlik Şehir Hastanesi Nerede?(Çözünme)

Havaist ne kadar?

19 ayrı merkez ve 51 ara duraktan seferler düzenleyen Havaist, duraklarına göre ücret değişikliği göstermektedir. Son yayınlanan Havaist ücret tarifesine göre en düşük miktar 21 lira iken en yükseği ise 32 TL’dir. Havaist ücret farklılıkları yolculuk mesafesine göre belirlenmektedir.

Havaist Kaç dakikada gidiyor?

Beşiktaş Sefer Yeri: Beşiktaş iskele durağından hareket eden Havaist otobüsleri, Levent ve Seyrantepe duraklarından sonra İstanbul havalimanına ulaşıyor. 110 dakika süren seferin ücreti ise: 18 lira. 25 dakikada bir sefer düzenleniyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *