Istanbul Hangi Akvaryum Daha Güzel?(Çözüm bulundu)

Emaar Akvaryum giriş ücreti ne kadar?

Emaar Akvaryum ‘a giriş için yetişkinlerden 89 TL, 4 yaş ve üzeri çocuklardan 79 TL ücret alınıyor. 65 yaş üstü yetişkinler, öğrenci ve öğretmenlerden de 79 TL talep ediliyor. 2 yetişkin ve 2 çocuğun kullanabileceği 310 TL değerindeki aile paketini kullanmak da aile boyu gelenler için güzel bir alternatif.

Istanbul Akvaryum kaç TL?

FLORYA İSTANBUL AKVARYUM GÜNCEL GİRİŞ BİLET ÜCRETİ NEDİR? İstanbul Akvaryum ‘a güncel giriş ücretleri yetişkinler için 119 TL, 2-12 yaş çocuklar için 89 TL ‘dir.

Istanbul Akvaryum Florya ne zaman açıldı?

İstanbul Akvaryum 25 Haziran 2011 tarihinde açıldı ve üç gün ücretsiz, bir hafta da % 50 indirimli olarak ziyaret edildi.

Dev akvaryum İstanbul nerede?

Akvaryum, İstanbul ilinde yer alan Bakırköy ilçesinin Florya mahallesinde yer almaktadır.

Emaar Akvaryum da neler var?

Kayalık Kıyılar, tünel akvaryumun da içinde bulunduğu Ana Tank, Ormanlar, Nehirler ve Şelelaler, Penguen Adası, Timsah Krallığı ve interaktif oyun alanı Hayal Adası ile tematik bölümlerden oluşan akvaryum ve sualtı hayvanat bahçesi 200 türden 20.000’in üzerinde deniz canlısı ve amfibiye ev sahipliği yapıyor.

You might be interested:  Balikesir Istanbul Nasil Gidilir?

Emaar Akvaryum köpek balığı var mı?

Burası, karanın denizle buluştuğu ve sadece en dayanıklıların hayatta kalabildiği sert ve zorlu bir ortamdır. Tesisimizdeki Kayalık Kıyı’da çeşitli köpekbalığı ve vatoz türleri, karidesler, kabuklu canlıları görebilirsiniz.

Florya Akvaryum ne kadar büyük?

Florya ‘da bulunan İstanbul Akvaryum, 100 Dönüm arazi içerisinde 15 bin canlı, 1.2 kilometrelik gezi güzergahı ve 16 temasıyla kaşiflerin ziyaretini bekliyor!

Akvaryum giriş ücreti ne kadar 2021?

İstanbul Akvaryum 2021 güncel giriş fiyatı yetişkinler için 100TL, internet üzerinden alırsanız çok daha ucuza geliyor ve 70 TL. 2 yaş ve üzeri çocuklar ve öğrenciler için normalde 70 TL olan bilet fiyatları, internetten alırsanız 50 TL’ye geliyor. 0-2 yaş çocuklar için ücret alınmıyor.

Florya Akvaryum da neler var?

İSTANBUL AKVARYUM CANLILAR

  • GENTOO PENGUENLERİ
  • KAPİBARA.
  • AKDENİZ MÜRENİ
  • GİTAR KÖPEK BALIĞI.
  • BALON BALIĞI.
  • Banggai Kardinal Balığı
  • Benekli Bahçe Müreni.
  • İnek Burunlu Vatoz.

Florya Akvaryum sahibi kim?

Aqua Florya Alışveriş ve Yaşam Merkezi Yatırımcı Profili; Projenin işletmesi Nuhoğlu İnşaat, Metal Yapı Konut, Alt ve Üst Yapı İnşaat ve Nas İnşaat gibi dört büyük şirketin oluşturduğu bir konsorsiyum tarafından yürütülmektedir.

Florya Akvaryum ne kadar sürede gezilir?

Sadece akvaryum gezisi ortalama 1,5-2 saatinizi alacaktır.

Türkiye’de şehir Akvaryumları ne zaman açıldı?

Türkiye ‘de, ilk şehir akvaryumunun, 2009 yılında İstanbul ‘da açıldığını belirten Türkmen, ”Buna karşın son 3 yıl içerisinde bu sayı 6’ya çıktı. Şu an ülkemizde İstanbul ve Ankara’da 2’şer, Antalya ve Bursa’da birer olmak üzere, toplam 56 bin metrekare alan üzerine kurulu 6 şehir akvaryumu hizmet vermekte.

Istanbul büyük akvaryum hangi semtte?

İstanbul Avrupa yakasında Florya’da yer alan İstanbul Akvaryum ‘a gidiş ve ulaşım için en pratik ve hızlı yol, tesisin servis imkanlarını kullanmaktır.

You might be interested:  Antalya Kart Öğrenci Ücreti Ne Kadar?(EN iyi 5 ipucu)

Aqua Florya Marmaray hangi durak?

Gebze Halkalı banliyö hattı ile Florya Akvaryum durağında inerek kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul Akvaryum hangi Avm’de?

Aqua Florya Avm deniz manzaralı cafe ve restoranları ile çok ziyaretçi çekiyor, aynı zamanda dünyanın en büyük tematik akvaryumu olan İstanbul Akvaryum ‘u bünyesinde bulunduruyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *