Istanbul Hamsi Festivali Ne Zaman?(Mükemmel cevap)

  • Hamsi Festivali 15 Kasım 2021 – 21 Kasım 2021 İstanbul Ücretsiz : + Ücretsiz / İstanbul Festivalleri / Kültür Festivali / Yiyecek-İçecek Festivali / Yöresel Ürünler Festivali

Istanbul Hamsi Festivali nerede?

KARADENİZ RÜZGARI ESENLER’DE! Esenler Dörtyol Meydanı’nda gerçekleşecek festivalde, Karadeniz’in incisi hamsi damakları şenlendirecek. Karadeniz’e özgü halk oyunları ve yarışmaların düzenleneceği festival, renkli ve coşkulu anlara sahne olacak.

Trabzon Hamsi Festivali Ne zaman?

Perşembe İskelesinde 28 Kasım 2021 Pazar günü Perşembe Belediyesi tarafından organize edilecek olan 3. Geleneksel Hamsi Festivalimize tüm halkımız davetlidir.

Abant Hamsi Festivali 2021 ne zaman?

Geleneksel Abant Hamsi Festivali 12 Aralık 2021 Pazar günü saat 9:30’da Bolu/ Abant ‘ta on birincisi düzenlenecek Hamsi Festivali ‘ne kulübümüz üyeleriyle katılım sağlayacağız. Etkinliğin amacı Türkiye’nin dört bir yanından üniversite temsilciliklerini bir araya getirip Karadeniz kültürü ile kaynaştırmaktır.

Göynük Festivali Ne zaman?

Göynük Köyü Muhtarlığınca Geleneksel Olarak her yıl düzenlenen Bağ Bozumu ve Üzüm Festivali ‘nin Beşincisi 18 Eylül 2021 Cumartesi Günü Göynük köy meydanında düzenlenecek proğramla kutlanacak.

Seben Elma Festivali Ne zaman?

SEBAN ELMA FESTİVALİ Seben ‘de; geleneksel hale gelen ve yüzyıla yakın bir süredir devam eden Hayvan ve Emtia Panayırı her yıl ekim ayında Seben Belediye Başkanlığı tarafından düzenleniyor. Bir hafta süren panayır bünyesinde Elma Festivali veya Seben Hasat Bayramı’da yapılıyor.

Göynük Panayırı ne zaman 2020?

Daha önceki yıllarda yapılmayan Geleneksel Göynük Panayırı, bu yıl Belediye Başkanı Ahmet Çankaya’nın girişimleri ile 10 Ekim’de yeniden yapılacak.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *