Istanbul Gelini Hangi Gun?(Doğru cevap)

Istanbul gelin hangi kanalda?

Boran Konağı dizide aktarıldığı gibi Bursa’da bulunmuyor. İstanbul’da yalnızca dizi için inşa edilen konak, Beykoz Kundura Fabrikası’nda 5 ayda tamamlandı.

İstanbullu Gelin çekildiği ev kimin?

3 sezon boyunca İstanbullu Gelin dizisine ev sahipliği yapan şimdilerde ise Akrep dizisini ağırlayan bu konak aslında gerçek değil. Sırf dizi içim Bursa’nın geleneksel mimarisine bağlı kalınarak inşa edilen bu ev, Bursa’da değil Beykoz Kundura Fabrikası’nda bulunuyor.

TLC İstanbullu Gelin ne zaman başlayacak?

Star TV’de 3 sezon boyunca yayınlanan İstanbullu Gelin dizisi, 18 Kasım’dan itibaren hafta içi her gün TLC ‘de yayınlanacak.

İstanbullu Gelin nerede yayınlanıyor?

Günümüzün en popüler televizyon dizilerinden olan İstanbullu Gelin gerçekte Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Hayata Dön eserinden uyarlanmıştır.

İstanbullu Gelin konağı nasıl yapıldı?

Ancak nefesleri kesen dizinin meşhur konağı ise izleyenler tarafından merak konusu oldu. Bursa’da çekildiği zannedilen dizi aslında İstanbul ‘da çekiliyormuş. KONAK DEĞİL AYAKKABI FABRİKASI! Bahçesinin ve içindeki odalarının ihtişamıyla izleyenleri büyüleyen konak dizide anlatıldığı gibi Bursa’da değil, İstanbul ‘daymış.

Annemizi saklarken nerede çekiliyor?

Dizinin çekimleri İstanbul’un Nişantaşı başta olmak üzere farklı semtlerinde gerçekleşiyor.

Gelin dizisi nerede çekildi?

Show Tv’nin sevilen yapımı Yeni Gelin dizisi seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Dizi aşiret yapısını ve yaşantısını gerçekçi bir çerçevede yansıtabilmek için Adana ‘nın Karaisalı ilçesinde Kırıklı Köyü ve civarında çekiliyor.

You might be interested:  Istanbul Bandırma Arabayla Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

TLC doktor Çıbanım Hangi Gün Oynuyor?

Lee’nin ilginç operasyonlarına tanıklık edeceğiniz Doktor Çıbanım, 11 Eylül’den itibaren her Cuma 21:30’da TLC ‘de.

TLC ağır yaşamlar yeni bölüm ne zaman?

Ağır Yaşamlar ‘ın 6. sezonu boyunca Dr. Nowzaradan’ın sözünden çıkmayanlarla, diyeti bozanlar arasındaki farkları açığa çıkarıyoruz. Yeni bölümler Çarşamba akşamları 20:35’te devam ederken, şimdiye dek hastalarımız nereden nereye geldi, birlikte bakalım mı??

TLC doktor Çıbanım hangi gün?

Doktor Çıbanım, yeni bölümleriyle Cuma 21.30’da TLC ‘de! Bölümleriburaya tıklayarak da izleyebilirsin.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *