Istanbul Garaj Günleri 2018 Nerede?(Çözülmüş)

2021 Kasım Garaj Günleri nerede?

9 gün boyunca devam edecek kampanyada ünlü markalar büyük indirim fırsatlarıyla Garaj Günleri ‘ne hazırlanıyor. Siz de dünyaca ünlü markalara, outlet fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız, Starcity Outlet Garaj Günleri ‘ni sakın kaçırmayın. Starcity Outlet, Basın Ekspres Yolu Üzeri, Yenibosna’da…

2021 istanbul garaj günleri nerede?

Polo, Hummel, Elle Shoes, Panço ve Kahve Dünyası gibi yerli ve yabancı öne çıkan markaların en beğenilen ürünlerini moda tutkunlarıyla buluşturacak. Ziyaretçilerin birbirinden farklı ve uygun fiyatlı ürünleri bulabilecekleri Garaj Günleri, İstanbul Optimum -3 numaralı yeşil otopark alanında olacak.

212 Garaj Günleri ne zaman 2021?

Garaj Günleri 12 – 27 Haziran 2021.

Garaj Günleri nerede 2020?

FLO’nun ” Garaj Günleri ” Bağcılar’daki merkez binada düzenleniyor.

Starcity Garaj Günleri saat kaça kadar açık?

İstanbul Yenibosna’da konumlanan Starcity Outlet Center, haftanın her günü saat 10:00 ile 22:00 arasında hizmet veriyor.

Starcity Garaj Günleri 2020 ne zaman?

Garaj Günleri 20 Nisan – 5 Mayıs Starcity Outlet Garaj Günleri her yıl olduğu gibi bu yıl da giyim, oyuncak, ayakkabı ve ev tekstili markalarının %90’a varan indirimleriyle bekleyenlerin heyecanını boşa çıkarmayacak.

You might be interested:  Ankara Metromall Avm Ne Zaman Açılacak?(Çözülmüş)

Yenibosna garaj günleri nasıl gidilir?

Bahçelievler bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Yenibosna Garaj adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 31, 31E, 98B, 98H.
  2. Metro: M1B, M3.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-208.

Deposite Garaj Günleri ne zaman?

Deposite Outlet bu yıl sekizincisini düzenleyeceği Geleneksel Garaj Günleri 9 – 19 Temmuz 2021 tarihleri arasında sonsuz indirimli fiyatlarla başlıyor. %100 Outlet adıyla bir marka olan Deposite Outlet, Garaj Günleri adı altında bir çok markanın inanılmaz indirimleri ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

212 de garaj günleri var mı?

Sahip olduğu zengin marka karması ile Power Outlet kavramını Türkiye ile ilk kez tanıştıran 212 İstanbul Power Outlet projesi, “ 212 Fırsat Garajı” ile dünyaca ünlü birçok markanın indirimli ürünlerini en cazip fiyatlarıyla sunuyor.

212 AVM ne zaman açılıyor?

İstanbul Bağcılar’da konumlanan 212 AVM, haftanın her günü saat 10:00’da açılıyor. Akşam 22:00’ye kadar hizmet veriyor.

212 AVM nin sahibi kim?

İSTANBUL – Akın Holding bünyesindeki Edip Uluslararası Gayrimenkul ve Turizm A.Ş. tarafından Bağcılar’da yaptırılan 212 İstanbul Power Outlet alışveriş merkezi, 15 Ağustos’ta kapılarını açacak.

Istanbulda indirim çadırı nerede 2020?

En çok gidilen çadırlardan biri olan Yenibosna çadırı Yenibosna Koçtaş otoparkında yer alıyor. İndirim çadırına toplu taşıma araçlarıyla gitmek için 98B, 31, HT12, 31, 31E otobüs hatları ve Yenibosna metro ile metrobüslerini kullabilirsiniz.

Deposite Garaj Günleri 2021 hangi markalar?

Deposite Garaj Günleri 6 Nisanda başlıyor 21 Nisan tarihine kadar devam edecek. Boyner Outlet, Adidas Outlet, Flo, Kığılı, Lotto, Hummel, Dufy, Altınyıldız, Tefal, Opmar Optik, Civil, gibi dünyaca ünlü markaların outlet fırsatlarını kaçırmayın.

Garaj indirimi ne demek?

Yurtdışında özellikle 1970’lerden sonra yaygınlaşan ve “garage’ ya da ‘yard sale’ adı verilen bu satış modeli Türkiye’de mağazaların kullandığı bir pazarlama taktiğine dönüştü. ABD’de ev sahipleri kullanmadıkları ürünleri yok denecek kadar düşük bir fiyata elden çıkarmak için bu yöntemi kullanıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *