Istanbul Fuar Merkezine Nasıl Gidilir?(Soru)

Istanbul Fuar Merkezi hangi durak?

Avcılar – Söğütlüçeşme Metrobüs hattı ile Ataköy – Şirinevler durağına ulaşıp, Havalimanı Metro bağlantısını kullanarak “Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi ” istasyonunda inip Istanbul Fuar Merkezi ‘ne gelebilirsiniz.

Istanbul fuar merkezi hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları IFM İstanbul Fuar Merkezi yakınından geçiyor: 98, AVR1A.

Istanbul Fuar alanı hangi semtte?

İstanbul Fuar Merkezi 40.988430 enlem ve 28.823559 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Yeşilköy Mh. ve Bakırköy ilçesine bağlıdır. İstanbul Fuar Merkezi haritası Istanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

CNR Expo metro ile nasıl gidilir?

Metro. Hacıosman – Yenikapı metrosu ile Havalimanı bağlantısını kullanarak “Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi” istasyonunda inip CNR EXPO ‘ya gelebilirsiniz.

CNR Holding sahibi kim?

İşte,Türkiye’nin en önemli girişimcilerinden olan Ceyda Erem’in kısaca hayatı Ceyda Erem Türkiye’nin en büyük fuar şirketi olarak bilinen CNR Fuar Merkezi’nin sahibidir.

Istanbul havalimanı CNR Expo arası kaç km?

İstanbul Havalimanı CNR Expo Fuar Merkezi’ne yaklaşık 40-45 km uzaklıkta.

CNR Fuar hangi semtte?

CNR Expo 40.988285 enlem ve 28.826342 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Yeşilköy Mh. ve Bakırköy ilçesine bağlıdır. CNR Expo haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. CNR Expo posta kodu 34149.

You might be interested:  Istanbul Bilgi Üniversitesi Iletişim Fakültesi Nerede?(Soru)

Boat Show nerede?

Deniz üzerinde gerçekleştirilen ve Türk denizcilik sektörünün en görkemli organizasyonu olan CNR Yacht Festival, 16 – 20 Ekim tarihleri arasında, İstanbul’un en büyük ve merkezi yat limanı Ataköy Marina Mega Yat Limanı’nda düzenleniyor.

CNR Expo ne zaman kapanıyor?

Sektörün lider firmalarının yeni ürün, makine, donanım ve hizmetlerini sergileyeceği fuar, 21-24 Eylül 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.

Arapça Kitap Fuarı ne zaman?

Basın Yayın Birliği, Türkiye Basım Yayın Meslek Birliği ve Uluslararası Arapça Kitap Yayıncıları Derneği tarafından düzenlenen 6. Uluslararası İstanbul Arapça Kitap Fuarı 9 Ekim – 17 Ekim 2021 tarihleri arasında dokuz gün boyunca saat 10.00 – 21.00 arası ziyaretçilerini bekliyor.

Mecidiyeköyden CNR Expo nasıl gidilir?

Mecidiyeköy’den gelecek ziyaretçilerin ise Metrobüs ile Zeytinburnu’na gelmesi gerekiyor. Zeytinburnu istasyonunda inip M1 Yenikapı-Havalimanı metrosuna geçerek metronun DTM-İstanbul Fuar Merkezi durağında indiğinizde CNR Expo Fuar Merkezi’ne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Maltepe EXPO alanı nerede?

M’ Expo Center Maltepe ‘de nereye yapılacak? 1 milyon metrekare alanda planlanan M’ Expo Center projesi Başıbüyük – Bakkalköy mevkiinde kurulacak. Projenin yapılacağı alanın bir kısmı belediyeye, bir kısmı Hazine’ye, bir kısmı da askeriyeye ait.

CNR Fuar ne zaman?

Maske, eldiven ve dezenfektan gibi promosyon ürünlerinin uluslararası alıcılarla buluşacağı fuar, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde, 06-09 Ekim 2021 tarihleri arasında organize edilecek.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *