Istanbul Fethiyeye Nasıl Gidilir?

  • İstanbul’a 810 km Ankara’ya 635 km İzmir’e 360 km. mesafededir. İstanbul’dan ulaşım; Yalova, Bursa, Susurluk, Salihli, Nazilli; Muğla ve Köyceğiz üzerinden Fethiye’ye ulaşabilirsiniz. Fethiye İstanbul arası yaklaşık 13 saat sürmektedir.

Istanbul Fethiye hangi yoldan gidilir?

İstanbul Fethiye yol güzergahı: İstanbul – İzmit – Sakarya – Kütahya – Afyon – Burdur – Tefenni – Çavdır – Söğüt – Kemer – Fethiye güzergâhını izleyebilirsiniz.

Istanbul’dan Fethiye’ye giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul ‘ dan Fethiye ‘ ye Araçla Ulaşım İstanbul ‘ dan başlayıp Bursa, Balıkesir, Akhisar, Manisa, İzmir üzerinden Torbalı, Aydın Muğla’ya geçip daha sonra Fethiye ‘ ye ulaşmak mümkündür. Bu yolculuk ortalama olarak 9 saat sürmektedir.

Istanbuldan Muğla’ya giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul Muğla güzergâhını kullanan yolcuları için en kısa yol E881 üzerinden devam edip sırasıyla Bursa, Balıkesir, Akhisar, Manisa, İzmir, Aydın üzerinden devam edip Muğla ‘ya ulaşmaktadır. Bu güzergâh yaklaşık olarak 670 kilometre iken 8 saat sürmektedir.

Fethiye uçak ile nasıl gidilir?

Fethiye’ye havayolunu kullanıp gelmek isteyenler için Dalaman Havalimanına uçuşları olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın seferlerini kullanabilirsiniz. Dalaman Havalimanı, Fethiye arası mesafe 50 Km.’dir.

Istanbuldan nevşehire hangi yoldan gidilir?

İstanbul’dan özel araçla ulaşımı tercih edecek yolcuların öncelikle otobandan Ankara’ya ulaşım sağlaması gerekmektedir. Daha sonra çift şeritli yol üzerinden Nevşehir tabelalarını takip ederek şehre ulaşım sağlanmaktadır.

You might be interested:  Ankara Bursa Arası Hangi Şehirler Var?(Mükemmel cevap)

Bodruma giderken nerelerden geçilir?

Yol güzergâhı olarak ilk başta feribot ile Bandırma’ya sonra sırası ile Balıkesir, Manisa, İzmir, Söke ve Milas üzerinden Bodrum ‘a geçilmektedir. Bu şekilde hızınıza göre ortalama 8-10 saatte Bodrum ‘a ulaşım mümkündür.

Fethiye ilçesi nereye bağlı?

Fethiye, Akdeniz Bölgesi’nin batısında, Muğla iline bağlı bir ilçedir.

Istanbuldan bodruma hangi yoldan gidilir?

İstanbul’dan Bodrum ‘a kara yoluyla ulaşım Bodrum ‘a İstanbul’dan geliyorsanız, Yenikapı’dan hızlı feribot ile Bandırma’ya geçebilir, buradan da sırasıyla Balıkesir, Manisa, İzmir, Söke, Milas üzerinden Bodrum ‘a ulaşabilirsiniz. Ankara’dan ise, Afyon, Denizli, Aydın üzerinden Bodrum ‘a ulaşım mümkün.

Istanbuldan bodruma feribotla nasıl gidilir?

İstanbul için ilk seçenek olarak; Yenikapı üzerinden hızlı feribotla Bandırma’ya geçerek Balıkesir, Manisa, İzmir, Söke, Milas güzargahını takip ederek Bodrum ‘a ulaşabilirsiniz.

Fethiyede hava limanı var mı?

Fethiye Seyahat Rehberi Fethiye, Muğla’nın turizmle ünlü ilçesidir. Fethiye ‘de havayolu ile ulaşım Dalaman Havalimanı ‘ndan yapılmaktadır. Dalaman’ın Fethiye merkeze uzaklığı 70 km’dir. HAVAŞ’ın Dalaman Havalimanı ‘na servisleri Otogardan kalkmaktadır.

Fethiye’ye hangi havaalanına yakın?

Dalaman Havalimanı (DLM), kent merkezine yaklaşık 6 km mesafede yer almaktadır ve Dalaman’ın yeni sıra Güney Ege kıyılarında yer alan en önemli turistik merkezlerden olan Marmaris, Göcek, Dalyan, Fethiye ve Ölüdeniz gibi bölgelere gitmek için kullanılan başlıca havalimanıdır.

Istanbul Fethiye uçak biletleri ne kadar?

En Ucuz İstanbul Fethiye Uçak Biletleri

  • Pegasus.
  • Pegasus. 27 Oca 2022. 291 TL’den.
  • Pegasus. 28 Oca 2022. 291 TL’den.
  • Pegasus. 29 Oca 2022. 291 TL’den.
  • Pegasus. 30 Oca 2022. 291 TL’den.
  • Pegasus. 25 Oca 2022. 311 TL’den.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *