Istanbul Eskişehir Otobüs Ne Kadar Sürer?(En iyi çözüm)

İstanbul Eskişehir Otobüs Yolculuğu Kaç Saat Sürüyor? İstanbul Eskişehir otobüs yolculuğu duraklar ve kalkış noktaları doğrultusunda 4 saat 30 dakika ila 6 saat arasında değişebilmektedir.

  • En ucuz İstanbul – Eskişehir otobüs bileti 85 TL’dir. İstanbul – Eskişehir arası otobüsle kaç saat sürer? İstanbul – Eskişehir otobüsle en kısa 4 saat 35 dakika sürmektedir.

Istanbul Eskişehir arası otobüsle ne kadar?

İstanbul – Eskişehir arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 5 saat 37 dakika sürmektedir.

Silivri Eskişehir arası otobüsle kaç saat?

Silivri (İstanbul) – Eskişehir arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 7 saat 26 dakika sürmektedir. Silivri (İstanbul) – Eskişehir arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir? Silivri (İstanbul) – Eskişehir arası sefer düzenleyen otobüs firmaları: Lüks Aksel Seyahat, Buzlu Turizm firmalarıdır.

Istanbul Eskişehir otobüs kaç km?

İstanbul ‘dan Eskişehir ‘e seyahatiniz için en uygun otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İki şehir arasındaki 324 km ‘lik mesafe yaklaşık olarak 6 saatte kat edilmektedir.

Kamil Koç İstanbul Eskişehir kaç lira?

Kamil Koç İstanbul Eskişehir seferi için başlangıç fiyatı 72 TL’dir.

İstanbul Eskişehir hizli tren kaç para?

İstanbul – Eskişehir arası 64 lira olan bilet fiyatı 77 lira olurken, gidiş-dönüş ücreti ise 109 liradan 131 liraya artırıldı. Eskişehir – İstanbul arası genç tarife ücreti ise 54.5 liradan 65.5 liraya artırıldı.

You might be interested:  Istanbul Mango Outlet Mağazaları Nerede?(Soru)

İstanbul Eskişehir tren nereden kalkıyor?

İSTANBUL – ESKİŞEHİR HIZLI TREN BİLET ÜCRETLERİ Günde 10 sefer yapılan İstanbul – Eskişehir hızlı treni için ilk sefer Pendik’ten 06:01′ de başlıyor son sefer ise18:01’de bitiyor. Ortalama yolculuk süresi ise 2 sa 54 dk. İstanbul (Pendik) kalkış ve İzmit YHT istasyona varışlı olarak gerçekleşiyor.

İstanbul Eskişehir hızlı tren kaç saat?

Saatte 250 km hız ile seyahat edilebilen seferler ile İstanbul ve Eskişehir arasındaki mesafe 2,5 saatte tamamlanabiliyor. Güvenlik sistemleri ve konforu ile dikkat çeken trenler açıldığından beri yolcular tarafından yoğun ilgi ile karşılandı.

İstanbul Eskişehir uçak bileti ne kadar?

İstanbul Eskişehir seyahat edilebilecek en ucuz ayı bul

  • Oca. 4.262 TL ile başlayan fiyatlarla.
  • Şub. 4.555 TL ile başlayan fiyatlarla.
  • Mar. 6.280 TL ile başlayan fiyatlarla.
  • 8.217 TL ile başlayan fiyatlarla.
  • 8.317 TL ile başlayan fiyatlarla.

Eskişehir’e giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul ve Ankara ile düzenli tren seferleri bulunan Eskişehir’e hızlı trenle ekonomik ve konforlu bir yolculukla ulaşabilirsiniz. Yaz ve kış döneminde sefer sıklıkları değişen demir yolu ile ulaşım seçeneğinde İstanbul-Konya arasındaki istasyonlar: Pendik, Gebze, İzmit, Arifiye, Bilecik, Bozüyük, Eskişehir ve Konya.

İstanbul Eskişehir nasıl gidilir?

Eskişehir – İstanbul Otobüsleri: Ekspres seferler ile Eskişehir – İstanbul (Anadolu yakası) 3-4 saat, Eskişehir – İstanbul (Esenler) ise 4-5 saat arası sürüyor. Ekspres olamayan otobüsler yol üzerinde Bozüyük ve Bilecik’e uğrayabiliyor. Yolculuk süresi bu otobüsler 1 saat fazla sürüyor.

Kamil Koç Eskişehir İstanbul arası kaç saat?

*Ayrıca Bursa İstanbul arası Kamil Koç Ekspres sefer hizmeti bulunmaktadır. Eskişehir İstanbul arası otobüsle ortalama 6 saat 17 dakika sürmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *