Istanbul Didim Otobüs Bileti Ne Kadar?(Doğru cevap)

  • En ucuz Didim – İstanbul otobüs bileti 220 TL‘dir. Didim – İstanbul arası otobüsle kaç saat sürer? Didim – İstanbul otobüsle en kısa 9 saat 30 dakika sürmektedir.

Didim istanbul ne kadar?

Didim İstanbul arası kaç km? Yaklaşık 617 km’dir.

Istanbul didim kaç km otobüsle?

İstanbul didim arası kaç km: 635km. İstanbul didim otobüsle kaç saat: 10 saat 50 dakika.

Didime hangi otobüs firmaları gidiyor?

Didim şehrine otobüs seferleri düzenleyen otobüs firmaları hangileridir? Türkiye’deki diğer şehirler ile Didim arasında en sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Pamukkale Turizm, Varan Turizm, Metro Turizm, Ali Osman Ulusoy ve İstanbul Kalesi Seyahat.

Aydın istanbul otobüs bileti ne kadar?

En ucuz Aydın – İstanbul otobüs bileti 180,00 TL’dir.

Bodrum Didim otobüsle kaç saat?

Bodrum – Didim arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 1 saat 45 dakika sürmektedir. Bodrum – Didim arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Kamil Koç İstanbul Didim kaç saat?

İstanbul – Didim arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 10 saat 15 dakika sürmektedir.

Didime otobüsle nasıl gidilir?

Didim Birlik ve Didim Seyahat ilçenin en önemli iki seyahat firmasıdır. Gün içerisinde İzmir ve Aydın otobüs terminallerinden Didim’e karşılıklı seferler yapılmaktadır. Otobüse binerek Aydın’dan Didim’e 1, İzmir’den Didim’e ise yaklaşık 2 saatte ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Istanbul En Iyi Waffle Nerede Yenir?(Soru)

Didim İstanbul arası otobüsle kaç saat?

Didim – İstanbul arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 11 saat 30 dakika sürmektedir. Didim – İstanbul arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Aydın Didim Nasıl Gidilir?

Aydın’dan Didim’e Otobüs ve Minibüs Seferleri Didim’e ulaşabilmeniz için iki farklı alternatif bulunmaktadır. Minibüs ve belediye otobüsleri ile ilçe merkezine ulaşabilirsiniz. 405 numaralı otobüs seferleri Aydın’dan hafta içi 06:20’de hafta sonu 07:30’da Forum Aydın’dan kalkmaktadır.

Izmir’den Didim kaç saat sürüyor?

İzmir – Didim arası otobüs yolculuğu ortalama 2sa 16dk sürmektedir.

Izmirden didime hangi yoldan gidilir?

İzmir ‘den, Didim’e araçla nasıl gidilir? Didim’e en yakın büyük şehirlerden biri olan İzmir ‘den,, Didim’e ulaşabilmek için Söke yolunu takip etmek yeterli. İzmir – Didim arası yaklaşık 160 km, 2 saat.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *