Istanbul Dan Manisa Ya Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

  • İstanbul – Manisa arası mesafe yaklaşık olarak 417 Km dir. Bu yolculuk arabayla tahminen 5 saat 1 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 253 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 50 dakika sürede tamamlayabilirsiniz. Dizel bir araç bu mesafede ortalama 22.94 Lt, benzinli bir araç ise 33.36 Lt yakıt tüketir.

Istanbuldan Manisa’ya giderken hangi şehirlerden geçilir?

Manisa ‘ya Özel Araç ile Ulaşım İstanbul üzerinden ise yolculuk yaklaşık olarak 5 saat sürmektedir. O – 5 üzerinden yolculuğun mesafesi ortalama 436 km olup, Gebze ve Bursa’dan geçilmektedir.

Manisa istanbul’dan kaç saat sürüyor?

Ortalama 6 saat 10 dakika ile 8 saat 45 dakika arasında değişiyor.

Istanbul manisa otobüs kaç saat sürer?

İstanbul Manisa arası otobüs yolculuğu süreleri sefere göre farklılık göstermektedir. Kalkış ve varış noktaları ile güzergâha bağlı olarak yolculuk süresi 5 saat 45 dakika ile 7 saat 50 dakika aralığında değişmektedir.

Istanbul Manisa biletleri ne kadar?

En ucuz İstanbul – Manisa otobüs bileti 175,00 TL’dir.

Esenler Otogar Manisa kaç saat?

Esenler – Manisa arası otobüs ile ne kadar sürüyor? Esenler – Manisa arası otobüs yolculuğu ortalama 7sa 54dk sürmektedir.

Istanbul Manisa ucakla kac dk?

İstanbul ile Manisa Arası Uçakla 0 saat 25 dakika sürmektedir. İstanbul – Manisa arasındaki uçuş mesafesi 298 km dir. 298 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km/h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 0 saat 25 dakika zaman almaktadır. Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.

You might be interested:  Bodrum Havaalanından Datçaya Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

İzmir İstanbul paralı yol kaç saat?

Otoyol sayesinde İstanbul- İzmir arası 8 saat süren yolculuk 3,5 saate düşecek. İstanbul-İzmir arasındaki mevcut yol yaklaşık 515 kilometre. Otoyolla iki kent arası 426 kilometreye düşmüş olacak. Böylece İstanbul ile İzmir arasındaki 8.5 saatlik seyahat süresinin 3,5 saate düşeceği hesaplanıyor.

İstanbul İzmir arası kaç km yeni yol?

İstanbul – İzmir arasının şu an 8,5 saat sürdüğünü, yeni yapılan 404 kilometrelik İstanbul – İzmir Otoyolu ile normal şartlar altında 3,5 saatte İstanbul ‘dan İzmir ‘e ulaşma imkanı olacağını belirten Turhan, “Bu da yol kullanıcılarına önemli bir ekonomik katkı sağlayacak, zaman ve akaryakıt tasarrufu sağlayacak.

Istanbul Manisa uçakla nasıl gidilir?

İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden hareket eden uçak seyahatleri, Manisa’ya ulaşımlar için, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nı kullanmaktadır. Uçak seyahatleri, ortalama 1 saat 15 dakika sürmektedir.

İstanbul bursa arası köprüsüz kaç km?

O-5 ve D100 üzerinden 150 km (Osmangazi Köprüsü ile) Ücretli yol kullanılmadan Gebze Otoyolu ve İzmit üzerinden 242 km sürmektedir.

Istanbul Manisa Salihli otobüsle kaç saat?

İstanbul – Salihli arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 8 saat 39 dakika sürmektedir.

Manisaya hangi otobüs firmaları gidiyor?

Manisa’ya Giden Otobüs Firmaları Manisa’ya sefer düzenleyen otobüs firmalarından bazıları Balıkesir Uludağ, Show Time Turizm, İstanbul Seyahat ve İzmir Turizm’dir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *