Istanbul Dan Karasuya Nasıl Gidilir?

  • Karasu Nasıl Gidilir? İstanbul’dan ulaşım; Karasu’ya TEM otoyolundan Adapazarı’na kadar gelip Adapazarı gişelerinden çıktıktan sonra Ankara istikametindeki Adapazarı şehir girişinden (tem’den çıktıktan sonra – düzce-ankara istikametine köprüden sağa iniyoruz) giriyoruz.

Istanbuldan Karasu’ya otobüsle nasıl gidilir?

İstanbul’dan Karasu’ya otobüsle ulaşım sağlayacaksanız Esenler Otogarı’ndan ya da Alibeyköy Otogarı’ndan biletinizi alarak Sakarya Büyükşehir Terminali’ne ulaşabilirsiniz. İstanbul’dan Sakarya Otogarı’na otobüs bileti fiyatları hafta içi ve hafta sonu değişiklik göstermektedir. Bilet fiyatları 30 – 45 TL arasındadır.

Istanbul Karasu biletleri ne kadar?

En ucuz İstanbul – Karasu otobüs bileti 95,00 TL’dir.

Sakarya merkezden Karasuya nasil gidilir?

Sakarya il merkezinden yola çıkarak Karasu ilçe merkezine ulaşım gerçekleştirmek isteyen gezginler; merkezde bulunan Karasu otobüslerini kullanmalıdır. Tatilciler; Karasu otobüslerini kullanarak aşağı yukarı 1 saat içerisinde ve 60 TL gibi bir ücret karşılığında Karasu’ya kolayca ulaşım sağlayabilir.

Istanbul Karasu arası otobüsle kaç saat?

Karasu – İstanbul arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 3 saat 12 dakika sürmektedir.

Sakarya istanbul arası otobüsle kaç saat?

Sakarya (Adapazarı) – İstanbul arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 2 saat 59 dakika sürmektedir.

Istanbul Karasu kaç saat sürüyor?

İstanbul – Karasu (Sakarya) arası otobüs yolculuğu ortalama 3sa 30dk sürmektedir.

Sakarya Karasu otobüsle kaç saat?

Sakarya – Karasu arası otobüs yolculuğu ortalama 1s sürmektedir.

You might be interested:  Istanbul Aydın Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Nerede?(Çözülmüş)

Istanbul Sakarya otobüs bileti ne kadar?

En ucuz İstanbul – Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti 45,00 TL’dir.

Istanbul sakarya nasıl gidilir?

Sakarya, İstanbul – Ankara Yüksek Hızlı Tren Hattı üzerinde bulunmaktadır. Bu nedenle her iki şehirden de tren ile ulaşım mümkündür. Yolcuların Arifiye durağında inmeleri gerekmektedir. İstanbul Pendik’ten hareketle, Sakarya ‘ya tren ile ulaşım 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Sakarya Karasu nasıl bir yer?

Karasu Sakarya Nehri; Karadeniz ile buluştuğu nokta Karasu ‘dadır. Yanı başında kendine münhasır, sessiz sakin, turistik bir belde havasında, ilçemize bağlı mahallelerden biri olan Karasu Yenimahalle vardır. Sakarya Nehri’nin her iki yanında nehri barınak olarak kullanan balıkçı teknelerini görebilirsiniz.

Karasu sahili nerede?

Karasu Plajı ‘na ulaşım oldukça kolaydır. Sakarya ilinin Karasu ilçesinde bulunan Karasu Plajı Sakarya şehir merkezine de 48 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Karasu ilçesinde geniş bir alanda olan Karasu Plajı ‘na özel vasıtalar ile kolay bir şekilde ulaşılabiliyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *