Istanbul Dan Inegöl’e Nasıl Gidilir?

  • İnegöl’e Nasıl Gidilir? İnegöl’e nasıl gidilir diyenler İstanbul’dan geliyorlarsa Osmangazi Köprüsünden geçerek Orhangazi üzerinden önce Yenişehir’e gitmeleri gerekiyor. Yenişehir üzerinden de İnegöl’e ulaşabilirler. Bu yolculuk ortalama 115 km. ve 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Inegöl’e hangi firmalar gidiyor?

İnegöl Otobüs Firmaları

  • Ana Sayfa.
  • Kamil Koç Turizm.
  • Nilüfer Turizm.
  • Balıkesir Uludağ Turizm.
  • Efe Tur.
  • Esadaş Turizm.
  • Pamukkale Turizm.
  • Fındıkkale Turizm.

Bursa inegöl arabaları nereden kalkıyor?

BURSA – İNEGÖL (Otobüs) BURSA – İNEGÖL otobüs hattının ilk durağı Terminal İlçe Otobüsleri Peronu olup son durağı İnegöl Terminal İçi durağıdır. BURSA – İNEGÖL ( İnegöl Terminali), her gün çalışıyor.

Istanbul inegöl nasıl gidilir?

İnegöl’e Denizyolu ile Ulaşım Bu nedenle tüm yolculuğu deniz yolu ile gerçekleştirmek mümkün olmamaktadır. Ancak İstanbul ‘dan İnegöl’e yapılacak yolculuk sırasında Eskihisar – Topçular feribotu ve Pendik – Yalova feribotu yolculuğun bir bölümünde deniz yolu tercih edenlerin alternatifleri arasında yer almaktadır.

Inegöl istanbul arası otobüsle kaç saat?

İnegöl – İstanbul arası otobüs yolculuğu ortalama 4sa sürmektedir.

Istanbul bursa otobüs bileti ne kadar?

İstanbul – Bursa en ucuz otobüs bileti ne kadardır? En ucuz İstanbul – Bursa otobüs bileti 60,00 TL’dir.

Inegöl bursa otobüs bileti kaç para?

En ucuz İnegöl – Bursa otobüs bileti 29,00 TL ‘dir.

Inegöl halk otobüsleri sabah kaçta başliyor?

BURSA – İNEGÖL otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor? BURSA – İNEGÖL otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 15:45’da başlar.

You might be interested:  Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali Hangi Semtte?(Mükemmel cevap)

Inegole hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bursa- İnegöl Otobüsü yakınından geçiyor: D/13-A, D/14, D/14-A, D/15, D/22.

Istanbul bursa arası nasıl gidilir?

İstanbul – Bursa arası yolculuğunuz yaklaşık 75-80 dakika olacaktır. Bunun için Mudanya’ya İDO, Güzelyalı’ya ise BUDO’nun feribotları ile ulaşabilirsiniz. Oradan şehir içi ulaşım ile Bursa merkeze gelebilirsiniz. İsterseniz İstanbul ‘dan, Bursa Gemlik’e gelen deniz uçakları ile de Bursa ‘ya ulaşabilirsiniz.

Istanbul Eskişehire nasıl gidilir?

İsmail Ayaz, Buzlu, Kamil Koç, Nilüfer ve Metro kullanabileceğiniz otobüs firmaları. Eskişehir – İstanbul Otobüsleri: Ekspres seferler ile Eskişehir – İstanbul (Anadolu yakası) 3-4 saat, Eskişehir – İstanbul (Esenler) ise 4-5 saat arası sürüyor. Ekspres olamayan otobüsler yol üzerinde Bozüyük ve Bilecik’e uğrayabiliyor.

Inegöl Neyi Meşhur?

İnegöl, köftesi, gelişmiş sanayisi, mobilyası ve Oylat kaplıcaları ile ünlüdür. Bunların yanı sıra, ilçenin tarihi dokusu da ilgi çeken yanlarından biri.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *