Istanbul Dan Altınoluğa Nasıl Gidilir?(Çözünme)

  • İstanbul’dan, Tekirdağ, Çanakkale ve Küçükkuyu güzergahı ile Altınoluk’a ulaşılabilir. Bu yol güzergahı yaklaşık 433 km. Özel araçla gitmeyi tercih ediyorsanız; Tekirdağ-Çanakkale yolu trafiği daha az olmakla beraber, manzarası da daha güzel. İstanbul Kınalı arası otoyolunu kullananlar Tekirdağ’dan Keşan’a sonra da Gelibolu’ya ulaşacaklar.

Istanbul’dan Altınoluk’a Nasıl Gidilir?

İstanbul ‘ dan, Bandırma feribotlarına binerek yaklaşık 1 saat 45 dakika sonra Bandırma’ya ulaşabilirsiniz. Bandırma’ dan özel aracınızla geliyorsanız Susurluk yolu üzerinden Balıkesir’e, Balıkesir’den Edremit’e Edremit’ten Akçay’a Akçay’ dan sonra da Altınoluk ‘a varılıyor.

Istanbul tekirdağ üzerinden Altınoluk kaç km?

İstanbul ‘dan, Tekirdağ, Çanakkale ve Küçükkuyu güzergahı ile Altınoluk ‘a ulaşılabilir. Bu yol güzergahı yaklaşık 433 km. Özel araçla gitmeyi tercih ediyorsanız; Tekirdağ -Çanakkale yolu trafiği daha az olmakla beraber, manzarası da daha güzel.

Istanbul Balıkesir Altınoluk kaç saat sürüyor?

İstanbul – Altınoluk arası otobüs yolculuğu ortalama 2sa 4dk sürmektedir.

Istanbul akçay arası kaç kilometre?

İstanbul Bursa Yolu Üzerinden Akçay ‘a Nasıl Gidilir? İstanbul – Bursa – Balıkesir – Edremit – Akçay yol güzergahı yaklaşık 492 km.

İstanbul Ayvalık feribotla kaç saat?

İstanbul – Bandırma Üzerinden Ayvalık ‘a feribotla (35 TL) gidebilirsiniz. İstanbul Anadolu yakasından 5.5 saat, Avrupa yakasından 5 saat sürüyor.

You might be interested:  Istanbul Cerrahpaşa Üniversitesi Hangi Semtte?(Çözünme)

İstanbul Küçükkuyu Nasıl Gidilir?

1 – İstanbul ‘dan, Bandırma feribotlarına binerek yaklaşık 1 saat 45 dakika sonra Bandırma’ya ulaşabilirsiniz. Bandırma’dan özel aracınızla geliyorsanız Susurluk yolu üzerinden Balıkesir’e, Balıkesir’den, Edremit’e, Edremit’ten, Akçay’a, Akçay’dan, Altınoluk’a oradan da Küçükkuyu ‘ya ulaşıyorsunuz.

İstanbul Tekirdağ üzerinden Çanakkale kaç km?

İstanbul Tekirdağ Çanakkale Yolu Üzerinden Küçükkuyu’ya Nasıl Gidilir? İstanbul ‘dan, Tekirdağ, Çanakkale ve Küçükkuyu güzergahı takip edilmeli. Bu yol güzergahı yaklaşık 423 km.

İstanbul çanakkale kaç km nasıl gidilir?

Anadolu yakasından Çanakkale şehir merkezi arası ortalama 7 saat sürmektedir. Yaklaşık mesafe ise 508 km ‘ dir.

İstanbul izmir arası kaç saat kaç kilometre?

Otoyol sayesinde İstanbul – İzmir arası 8 saat süren yolculuk 3,5 saate düşecek. İstanbul – İzmir arasındaki mevcut yol yaklaşık 515 kilometre. Otoyolla iki kent arası 426 kilometreye düşmüş olacak. Böylece İstanbul ile İzmir arasındaki 8.5 saatlik seyahat süresinin 3,5 saate düşeceği hesaplanıyor.

Altınoluk denizi nasıl?

altınoluk ‘un kumsalı çakıldır. dolayısıyla deniz suyu çok berraktır. akçay’ın denizi yavaşça derinleştiğinden suyu sıcaktır. altınoluk ‘un denizi hızlıca derinleştiğinden suyu soğuktur.

Ankara İstanbul kaç saat kaç kilometre?

Ankara ile İstanbul arası kara yolculuğu mesafesi 450 km ‘dir. Bu süre 5 saate yakın sürmektedir. Arabayla, Otobüsle ve Uçakla Kaç Saat Sürer? Araba ile İstanbul Ankara arası 4 buçuk saat, otobüs ile 5 saat sürmektedir.

Istanbul Çanakkale Akçay arası kaç km?

İstanbul Tekirdağ Çanakkale Yolu Üzerinden Akçay ‘a Nasıl Gidilir? İstanbul ‘dan, Tekirdağ, Çanakkale ve Küçükkuyu-Altınoluk- Akçay güzergahı takip edilmeli. Bu yol yaklaşık 450 km.

Ankara Balıkesir Akçay arası kaç km?

Ankara akçay arası kaç km: 644 km.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *