Istanbul Dan Akçay A Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

Istanbuldan Akçay’a arabayla nasıl gidilir?

İstanbul’dan, Tekirdağ, Çanakkale ve Küçükkuyu-Altınoluk-Akçay güzergahı takip edilmeli. Bu yol yaklaşık 450 km. Özel aracınızla gitmeyi tercih ediyorsanız; Tekirdağ – Çanakkale yolunun trafiği daha az olmakla beraber manzarası da daha güzel olan bir seçenek.

Istanbul Akçay feribotla kaç saat?

İstanbul ‘dan Akçay ‘a ulaşım için üçüncü alternatif Bandırma feribotunu kullanmak. İstanbul -Bandırma feribotla 1 saat 45 dakika sürüyor. Bandırma’ya geçtikten sonra Susurluk yolunu takip ederek Balıkesir’e, Balıkesir’den de Edremit üzerinden Akçay ‘a ulaşılıyor.

Istanbul’dan Akçay’a kaç saatte gidilir?

İstanbul – Akçay arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 7 saat 29 dakika sürmektedir.

Istanbul bursa üzerinden Akçay kaç km?

İstanbul Bursa Yolu Üzerinden Akçay ‘a Nasıl Gidilir? İstanbul – Bursa – Balıkesir – Edremit – Akçay yol güzergahı yaklaşık 492 km.

Istanbul Ayvalık feribotla kaç saat?

İstanbul – Bandırma Üzerinden Ayvalık ‘a feribotla (35 TL) gidebilirsiniz. İstanbul Anadolu yakasından 5.5 saat, Avrupa yakasından 5 saat sürüyor.

Istanbul Balıkesir arası feribotla kaç saat?

Sitemizden alacağınız İDO bileti ile 130 dakikada İstanbul ‘dan Bandırma’ya varabilirsiniz.

Akçay istanbul otobüs bileti ne kadar?

En ucuz Akçay – İstanbul otobüs bileti 190,00 TL’dir.

Akçay hangi ilimize bağlı?

Edremit – Çanakkale karayolu üzerinde, Edremit’e 9 km. mesafede bulunan Akçay ‘ın kuzeyini Kazdağları İda, güneyini ise Ege Denizi (Edremit Körfezi) çevreliyor. KAÇ KM, NASIL GİDİLİR? Akçay, Kazdağları’nın yemyeşil doğası ile Ege Denizi ‘nin mavi sularının birbirine karıştığı huzur dolu bir tatil beldesi.

You might be interested:  Ankara Kızılaydan Antares'e Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

Istanbul bursa arası köprüsüz kaç km?

O-5 ve D100 üzerinden 150 km (Osmangazi Köprüsü ile) Ücretli yol kullanılmadan Gebze Otoyolu ve İzmit üzerinden 242 km sürmektedir.

Balıkesir Akçay Altınkum Nerede?

Balıkesir ilinde yer almakta olup, Akçay semtinde bulunan Altınkum Mh. Edremit ilçesine bağlıdır. Altınkum Mh. haritası konumu ise 39° 35′ 12.8220” Kuzey ve 26° 55′ 32.6208” Doğu gps koordinatlarıdır. Altınkum Mh. bağlı olduğu Edremit ilçe merkezine 8 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Akçay nasıl bir yer?

Ülkemizin en huzurlu tatil beldelerinden biri olan Akçay tertemiz denizi, sakinliği, termal kaynakları ve bol oksijenli havasıyla görülmeye değerdir. Kaz Dağları’na oldukça yakın konumda olan Akçay özellikle astım hastalarının şifa bulduğu yer olarak bilinmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *