Istanbul Dan Abanta Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

  • İstanbul’dan Abant’a ulaşım için Otoban Yolu: En kısa yol ücretli Anadolu Otoyolu’dur. İstanbul tarafından gelirken, Kaynaşlı sapağından (yol ayrımından) dönüp Bolu Dağını tırmanarak Abant sapağına ulaşabilirsiniz. Abant Sapağı dağın bitiminde yer almaktadır.

Abant Gölüne otobüsle nasıl gidilir?

Abant ‘a ulaşım için İstanbul’dan Sakarya’ya trenle geçebilir, Sakarya’dan ise otobüslerle Bolu’ya ulaştıktan sonra kent merkezinden hareket eden dolmuşlarla Abant ‘a ulaşabilirsiniz. Abant ‘a otobüsle ulaşım için Türkiye’nin dört bir yanından Bolu’ya giden şehirlerarası otobüsleri kullanabilirsiniz.

İstanbul Abant yolu nasıl?

İstanbul ‘dan özel aracınızla gidecekseniz Abant ‘a gitmenin en kısa yolu Anadolu Otoyolu’nu kullanmak. Kaynaşlı ayrımından otoyoldan çıkıp, Bolu Dağı’nı tırmandıktan sonra dağın bitiminde Abant sapağından 22 km. sonrasında göle ulaşıyorsunuz. Abant -Ankara arası yaklaşık 230 km ve aşağı yukarı 3 saat sürede gidiliyor.

Bolu Abant hangi otobüs gider?

Bolu otogardan bolu merkeze gidin servisle. “Merkez Duraklarının ikincisi”nde inin servisten.Büfeden ” Bolu Kart” alın,5 lira kart ücreti,15 lirada yükleseniz içine yeter. O kartla “22” nolu abant otobüsüne bineceksiniz o sizi 40 dk gibi bi sürede oraya götürecek.

İstanbul Abant arası kaç saat sürer?

İlk olarak eğer İstanbul ‘dan geliyorsanız, İstanbul -Bolu arası yalnızca 264 kilometre. Bu mesafe O-4 yolu üzerinden yaklaşık olarak 2 saat 58 dakika sürüyor. Bolu’ya geldikten sonra ise Abant ‘a çok kısa bir sürede ulaşıyorsunuz.

You might be interested:  Duja Bodrum Denizi Nasıl?(Çözülmüş)

Bolu yedigöllere otobüsle nasıl gidilir?

Bolu merkezine otobüs ile ulaşım sağladıktan sonra tek aktarma ile birlikte Yedigöller’e ulaşabilirsiniz. Yedigöller’e ulaşmak için burada bulunan minibüs ya da otobüsleri tercih edebilirsiniz. Yaklaşık olarak 20 dakika gibi kısa sürede Bolu merkezden Merkeşler’e doğru gidebilir, Yedigöller’i ziyaret edebilirsiniz.

Bolu merkezden Gölcüğe nasıl gidilir?

Bolu kent merkezinden toplu ulaşımla Gölcük ‘e ulaşım için Bolu Belediyesi Halk Otobüsleri, Seben ve Kıbrıscık ilçe minibüsleri kullanılıyor. Bolu Gölcük Tabiat Parkı, Batı Karadeniz Bölgesinin en yeşil şehirlerinden Bolu ‘nun doğa harikası.

Abant Yedigöller arası kaç km?

Yedigöller Bolu Arası Kaç Km? Yedigöller ile Bolu ilimizin arasında 42 km mesafe bulunuyor. Bolu merkezine geldikten sonra Yedigöller tabelasını takip ederek kuzeye doğru çıktığınız zaman buraya ulaşıyorsunuz.

Bolu Abant gölüne Ne zaman gidilir?

Abant gölü ekim/Kasım aylarında gelinicek en güzel yerlerden biri.. doğayla iç içe olmak, şehir stresinden uzaklaşmak, huzura doymak ve doğanın sonbahara gecerkenki bu renk değişimine şahit olmak için mükemmel bir seçim. Huzuru arıyorsanız mükemmel ötesi bir yer!

Ankara Abant arası kaç?

Ankara ve Bolu arasındaki mesafe 187 km kilometre. Ankara ‘dan Abant gezilecek yerler için yola çıkanlar, kiralık araba için Ankara araç kiralama fırsatlarına göz atabilir ve Anadolu Otoyolu/O-4 üzerinden 2 saat 1 dakika içerisinde şehre ulaşıp, Abant gezilerine başlayabilirler.

Abant Milli Park giriş ücreti ne kadar?

ABANT GÖLÜ VE TABİAT PARKI GÜNCEL GİRİŞ ÜCRETİ NEDİR? Abant Gölü ve Tabiat Parkı giriş ücreti 2021 yılı itibariyle yaya giriş için 7 TL, motosikletler için 14 TL, otomobiller için 21 TL’dir.

Abant Gölü Nerede Kalınır?

En İyi Abant Otelleri

  • Vonresort Abant.
  • Bolu Koru Hotels Spa Convention.
  • Abant Köşk Oteli.
  • Büyük Abant Otel.
  • Abant Palace Hotel.
  • Abant Aden Boutiqe Hotel Spa.
  • Abant Kartal Yuvası Otel.
  • Abant Hayalim Pansiyon.
You might be interested:  Ankara Hava Hastanesi Nerede?(Soru)

Gölcük Milli Parkına nasıl gidilir?

Bolu merkeze geldikten sonra tabelaları takip ederek kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Konum bilgisi için tıklayın. Toplu Taşıma ile gelmek isteyenler de Bolu merkeze Şehir Hatları ile geldikten sonra, Seben ve Kıbrıscık ilçe minibüsleri ile ulaşabilirsiniz.

Ankara Safranbolu kaç saat sürüyor?

Bunların aralarında uzaklık olarak küçük farklar olsada Ankara Safranbolu arası ortalama 230 km’dir. Yaklaşık olarak 3 saat süren bir otobüs yolculuğu sizleri bekliyor.

Maşukiye İstanbul ne kadar uzak?

Maşukiye Kaç Kilometre Uzaklıkta ve Nasıl Gidilir? İstanbul Maşukiye arası 98 kilometredir. Yaklaşık 1 saatte gitmek mümkündür.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *