Istanbul Çukur Nerede Çekiliyor?(Çözünme)

Çekimler. Dizi çekimleri İstanbul‘un Fatih ilçesinde bulunan Balat semtinde gerçekleştirilmektedir.

Çukur nerede cekiliyor address?

Çukur dizisi Tarihi Yarımada’da rengarenk evlerin bulunduğu Fener Balat’ta çekiliyor. Çukur dizisi İstanbul’da çekilmektedir. Dizinin çoğu sahnelerinin çekimi Fatih ilçesinde Balat semtinde yapılmaktadır. Ek olarak Tarlabaşı Bulvarı’nda çekimlerine yapılan dizinin ilk bölüm sahneleri ise yurt dışında çekildi.

Çukurun kahvesi nerede?

Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil, Perihan Savaş gibi isimlerin başrollerde yer aldığı Çukur dizisinin meşhur kahvehanesinde yangın çıktı. Fatih’teki Ayvansaray Esnaf Loncası Sokak’ta Çukur dizisinin de çekildiği kahvehane alev alev yandı.

Çukur dizisinin çekildiği yere nasıl gidilir?

Balat, Fatih bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Çukur Balat adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 36CE, 399B, 41Y, 44B, 55T, 90B, 99A.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK)
  3. Metro: M1A, M1B, M2.

Çukur Balat Hangi sokak?

Ayvansaray Esnaf Loncası Sokak ‘ta ” Çukur ” dizisinin de çekildiği kahvehanede yangın çıktı. Yangın kısa sürede büyüyerek iki katlı binayı sardı.

Çukur Villa nerede?

Ev, Çekmeköy’de bulunan Reşadiye Dereyolu’ndadır. Bölgede birçok villa tipi evler bulunmaktadır. Dizinin diğer sahneleri ise Balat dışında Tarlabaşı girişinde çekilmektedir.

Çukur mezarlığı nerede?

Koçovalıların evi de İstanbul’un Fatih ilçesinde bulunan Balat’ta çekilmektedir. Balat İstanbul’un Fatih ilçesinde Haliç kıyısında Ayvansaray ile Fener arasında bir semttir.

You might be interested:  Sultangaziden Istanbul Foruma Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Idris Koçovalı kahvesi nerede?

Dizide yer alan meşhur Çukur kahvesi Balat semtinin arka sokaklarında yer alıyor. Dostlar Kahvesi ile birlikte Balat’ın arka sokaklarında dizide kullanılan Koçovalı Aş Evi ve Berber Muhittin’in dükkanını da bulunmaktadır.

Çukur Aliço nun kulübesi nerede?

Aliço ‘ nun evi olarak gösterilen kulübe İstanbul’un Fatih ilçesinde Balat sahilinde bulunuyor. Dizi çekimi olmadığı zaman sandalların, kayıkların, küçük teknelerin çekildiği bir alan olan ev dizi çekimlerinde boşaltılarak Aliço ‘ nun evi olarak dizayn ediliyor.

Kuruluş Osman nerede çekiliyor?

Her hafta çarşamba akşamı yayımlanan Kuruluş Osman dizisi İstanbul ilinin Beykoz ilçesine bağlı Riva’da çekiliyor.

Cennet Mahallesinin çekildiği yere nasıl gidilir?

Balat, Fatih bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Cennet Mahallesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 35D, 36CE, 399B, 399C, 41Y, 44B, 55T, 90B, 99A, 99Y.
  2. Tren: MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M1B, M2.

Cennet Mahallesi dizisi nerede?

Bir dönemin fenomen dizisi Cennet Mahallesi ‘ne 2004 – 2007 senelerinde ev sahipliği yapan, İstanbul’un Balat semtinde bulunan ahşap bina son dönemlerde yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı oldu.

Üç kuruş nerede çekiliyor?

Dizi çekimleri İstanbul’un Fatih ilçesinin Balat semtinde ve Sarıyer ilçesinin Çayırbaşı semtinde gerçekleşirken, bazı sahneler Beykoz’da bulunan eski kundura fabrikasında gerçekleşmektedir.

Çukur halı saha nerede?

Çukur Halı Saha, stadyum, Kozyörük Mah., Malkara, Tekirdağ, Türkiye – Yandex Haritalar.

Yasak Elma nerede çekiliyor?

Yasak Elma dizisi çekimleri için İstanbul’un Çubuklu bölgesinde bulunan Hidiv Kasrı kullanılıyor. İstanbul’un fark semtlerinde de çekiliyor. Çekimler Sarıyer, Beykoz, Beyoğlu gibi farklı bölgelerde devam ediyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *