Istanbul Bursa Vapur Ne Kadar?(Mükemmel cevap)

Büyükçekmece – Mudanya Bursa arası feribot seferleri yaz aylarında yapılmaktadır. İdo Bursa-Yenikapı bilet fiyatları 2022 ocak ayında en uygun promosyon bilet 37 TL, ekonomi sınıfı 56 TL, business sınıfı 101 TL, first class 650 TL’dir.

Bursa İstanbul arası feribotla kaç TL?

Yenikapı-Bandırma hattında hafta içi şöför dahil araç fiyatı 124 lira olarak belirlenirken, Yenikapı- Bursa 99 lira oldu. Aynı hatlarda araçsız geçişler de 39 TL ve 24 TL olarak belirlendi.

İstanbul Bursa arabalı vapur kaç saat?

Otomobil ile güzergaha bağlı olarak 1 saat 15 dakika ile 3 saat 20 dakika arası, Feribot ile 1 buçuk saat arası, Uçak ile 20 – 35 dakika arası, Otobüs ile 3 – 4 saat arası sürmektedir.

İstanbul Bursa arabalı vapur var mı?

Yenikapı – Bursa Feribot Seferleri Yenikapı – Bursa arası karşılıklı olarak yapılan feribot seferlerini İDO düzenlemektedir. Araçlı ve araçsız yolcu taşımacılığı yapan seferlerde yolculuk 90 dakika sürmektedir. Yolculuğun varış noktası Güzelyalı Feribot İskelesi’dir. Bilet fiyatları 28 – 30 TL’den başlamaktadır.

İstanbul bursa feribot nereden kalkıyor?

Bursa – Yenikapı Feribot Seferleri Hakkında Yenikapı Bursa feribot seferleri yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir. İdo Yenikapı Feribot İskelesinden kalkan gemiler Bursa merkeze 25 km uzaklıktaki Mudanya İlçesinin Güzelyalı Mahallesinde bulunan feribot iskelesine varır. Seferler bu iki iskele arasında yapılır.

You might be interested:  Istanbul Seçim Bölgeleri Hangi Ilçeler?(Çözünme)

Arabalı vapur kaç TL?

2021 yılında otomobil ve minivan araçlar için 21 TL olan arabalı vapur biniş ücreti yaklaşık yüzde 40 zamla 29 TL ‘ye yükseldi. Radyo Trafik’in haberine göre; zamla birlikte yolcu bileti de 8 TL ‘den 10 TL ‘ye yükseldi. İstanbul karttan alınan ücret ise 4.03 TL ‘den 5.48 TL ‘ye çıktı.

Bursa arabalı feribot ne kadar?

Araç içi yolcu fiyatları da sabit bir fiyat belirlendi. Yenikapı – Bursa araç geçişi 69 TL araç içi yolcu 15 TL’den başlayan fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Siz de bu indirimlerden yararlanmak için yenikapı ido bileti sayfamızdan seferleri sorgulayabilirsiniz.

İDO arabalı vapur ne kadar?

2021 Sirkeci Harem İDO yaya yolcu fiyatları şu şekildedir. Tam yolcu bileti 10 TL, İstanbul Kart yaya yolcu tam bilet 5.48 TL öğrenci ise 2.67 TL’dir. Sosyal ve indirimli2 İstanbul Kartı olan yolcular ise Sirkeci – Harem arabalı vapurunu 3.92 TL’ye kullanabilmektedirler.

Istanbul Bursa gemi kaç saat?

Büyükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt’tan Bursa ‘ya hızlı ulaşım Büyükçekmece- Bursa İDO hattı ile 1 saat 35 dakikada sağlanmaktadır.

Mudanyaya arabalı vapur var mı?

Mudanya feribot seferleri kış tarifesinde karşılıklı olarak günde 2 defa yapılmaktadır. Pazar günleri hariç her sabah saat 07:30 ve akşam 17:30’da Yenikapı’dan hareket eder Mudanya feribotu. Pazar günleri sabah seferi düzenlenmemektedir. Mudanya feribotu araç ve yolcu taşımaktadır.

Bursa deniz otobüsü nereden kalkıyor?

İDO Bursa İskelesi, Mudanya’da bulunan Eğitim Mahallesi, Burgaz Caddesi üzerinde yer alıyor. Mudanya’da en fazla ziyaret edilen yerlerden biri olan İDO Bursa İskelesi, merkezi konumu sayesinde kolayca bulunabilmektedir.

Istanbuldan feribotla nerelere gidilir?

İDO SEFERLERİ

  • Yenikapı – Bursa.
  • Yenikapı – Bandırma.
  • Yenikapı – Yalova.
  • Pendik – Yalova.
  • Kadıköy – Armutlu.
  • Bostancı – Avşa Adası
  • Bostancı – Marmara Adası
  • Kadıköy – Bursa.
You might be interested:  Antalya Belek Arası Ne Kadar?(Çözüm bulundu)

Büyükçekmece Mudanya feribot ne kadar sürüyor?

Büyükçekmece – Bursa arası yolculuk hızlı feribot ile 95 dakika sürmektedir.

Mudanya Yenikapı feribot ne kadar sürüyor?

Bursa Güzelyalı – Yenikapı İDO Seferleri. Yenikapı Bursa feribot seferleri yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir. İdo Yenikapı Feribot İskelesinden kalkan gemiler Bursa merkeze 25 kilometre uzaklıktaki Mudanya İlçesinin Güzelyalı Mahallesinde bulunan feribot iskelesine varır. Seferler bu iki iskele arasında yapılır.

Yenikapı Bandırma feribot ne kadar sürüyor?

İDO Yenikapı Terminali üzerinden seyahat edebileceğiniz 10 farklı güzergahtan biri olan Yenikapı Bandırma arası yolculuk toplamda 1 saat 45 dakika sürüyor. Yenikapı Bandırma feribotu araçlı ulaşım imkanı sunarken, deniz otobüsleri ise sadece yolcu taşımacılığı yapıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *