Istanbul Bursa Arası Ne Kadar Yakar?(Çözülmüş)

  • Istanbul ile Bursa arasındaki mesafe nedir? Istanbul Bursa uçakla / arabayla ne kadar yakar? Kaç kilometre ve mil. Sürüş mesafesi (araba, otobüs, motosiklet) 240 km (149 mi) ve Uçakla mesafe (olup havayolu mesafesi) 91.8 km (57 mi)

İstanbul Bursa köprüsüz kaç km?

O-5 ve D100 üzerinden 150 km (Osmangazi Köprüsü ile) Ücretli yol kullanılmadan Gebze Otoyolu ve İzmit üzerinden 242 km sürmektedir.

Bursa İstanbul araba ile kaç saat?

Bursa ve İstanbul şehrinin uzaklığı kişilerin öğrenmek istediği bir bilgidir. Bursa ve İstanbul arası yaklaşık olarak 155 km ‘dir. Bireyler kendi aracıyla yaklaşık olarak 3 saat içerisinde ulaşım sağlayabilir.

Bursa İstanbul arası feribotla kaç saat sürer?

Bursa İstanbul arası İDO seferleri hızlı feribot ile 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Bursa İstanbul arası kaç km otobüs?

İstanbul – Bursa arası kaç km sorusunun cevabı kalkış noktasına, sefer saatine ve güzergaha bağlı olarak değişiklik gösterse de ortalama olarak 154 kilometredir.

İstanbul Bursa arası nasıl gidilir?

İstanbul ‘ dan Bursa ‘ya gitmek isteyen yolcular özel araç, şehirlerarası otobüs, deniz otobüsü/feribot ve uçak yolculuklarını tercih edebilirler. Özel aracınız ile birlikte İstanbul ‘ dan Bursa ‘ya gitmek istediğinizde O-4 ve Gebze – Orhangazi – İzmir Otoyolları üzerinden yaklaşık olarak 155 kilometre gitmeniz gerekecektir.

You might be interested:  Gerçek Istanbul Sosyete Pazarı Ankara Hangi Günler Açık?(Çözüm bulundu)

Bursadan istanbula feribot ne kadar?

BUDO’nun düzenlediği Bursa – İstanbul deniz otobüsü seferleri, Büyükçekmece ve Eminönü/Sirkeci iskelelerinden yapılmaktadır. 1 saat 50 dakika süren yolculuğun varış noktası Mudanya Deniz Otobüsü İskelesi’dir. Bilet fiyatı 34 – 40 TL’dir.

Bursa İstanbul arası feribotla kaç TL?

Yenikapı-Bandırma hattında hafta içi şöför dahil araç fiyatı 124 lira olarak belirlenirken, Yenikapı- Bursa 99 lira oldu. Aynı hatlarda araçsız geçişler de 39 TL ve 24 TL olarak belirlendi.

Edirne İstanbul arası otobüs ile kaç saat?

İstanbul – Edirne arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 2 saat 51 dakika sürmektedir.

Arabalı vapur kaç TL?

2021 yılında otomobil ve minivan araçlar için 21 TL olan arabalı vapur biniş ücreti yaklaşık yüzde 40 zamla 29 TL ‘ye yükseldi. Radyo Trafik’in haberine göre; zamla birlikte yolcu bileti de 8 TL ‘den 10 TL ‘ye yükseldi. İstanbul karttan alınan ücret ise 4.03 TL ‘den 5.48 TL ‘ye çıktı.

Bursa arabalı feribot ne kadar?

Araç içi yolcu fiyatları da sabit bir fiyat belirlendi. Yenikapı – Bursa araç geçişi 69 TL araç içi yolcu 15 TL’den başlayan fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Siz de bu indirimlerden yararlanmak için yenikapı ido bileti sayfamızdan seferleri sorgulayabilirsiniz.

İDO arabalı vapur ne kadar?

2021 Sirkeci Harem İDO yaya yolcu fiyatları şu şekildedir. Tam yolcu bileti 10 TL, İstanbul Kart yaya yolcu tam bilet 5.48 TL öğrenci ise 2.67 TL’dir. Sosyal ve indirimli2 İstanbul Kartı olan yolcular ise Sirkeci – Harem arabalı vapurunu 3.92 TL’ye kullanabilmektedirler.

Bursa Yalova kaç saat Suruyo?

Bursa – Yalova arası otobüs yolculuğu ortalama 1sa 36dk sürmektedir.

Bursa izmir arası kaç km?

Bursa ve İzmir arası yaklaşık olarak 345 km’dir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *