Istanbul Bodrum Ucak Ne Kadar Surer?(Çözünme)

  • Bodrum – İstanbul arası uçak yolculuğu ne kadar sürmektedir? Bodrum – İstanbul arası uçak yolculuğu ortalama olarak 1 saat 10 dakika sürmektedir. Bodrum – İstanbul arası hangi hava yolu firmaları sefer düzenlemektedir? Bodrum – İstanbul arası sefer düzenleyen hava yolu firmaları: Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus Airlines firmalarıdır.

Istanbul bodrum uçakla ne kadar sürer?

İstanbul ile Bodrum Arası Uçakla 0 saat 39 dakika sürmektedir. İstanbul – Bodrum arasındaki uçuş mesafesi 462 km dir. 462 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km/h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 0 saat 39 dakika zaman almaktadır. Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.

Istanbul bodrum özel araba ile kaç saat?

Esenler, İstanbul ile Bodrum, Muğla arası 716 Km. Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 8 saat 29 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 468 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 7 dakika sürede tamamlayabilirsiniz.

Istanbul bodrum arası otobüsle kaç saat?

İstanbul – Bodrum arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 10 saat 59 dakika sürmektedir. İstanbul – Bodrum arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

İstanbul Bodrum arası tekne ile kaç saat?

İstanbul – Bodrum veya Bodrum – İstanbul: İstanbul – Bodrum arası toplam mesafe 395 deniz milidir. Yelkenli yatlar için ortalama seyir süresi 49 saat ile 79 saat arasındadır. Rota üzerinde konaklama imkanı vardır.

You might be interested:  Istanbul Aydın Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Nerede?(Soru)

İstanbul Bodrum araba ile nasıl gidilir?

İstanbul ‘dan Bodrum ‘a kara yoluyla ulaşım Bodrum ‘a İstanbul ‘dan geliyorsanız, Yenikapı’dan hızlı feribot ile Bandırma’ya geçebilir, buradan da sırasıyla Balıkesir, Manisa, İzmir, Söke, Milas üzerinden Bodrum ‘a ulaşabilirsiniz. Ankara’dan ise, Afyon, Denizli, Aydın üzerinden Bodrum ‘a ulaşım mümkün.

Bursa Bodrum kaç saat sürüyor?

Bursa – Bodrum arası otobüs yolculuğu ne kadar sürmektedir? Bursa – Bodrum arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 8 saat 14 dakika sürmektedir.

İstanbul İzmir arası arabayla kaç saat sürer?

İstanbul İzmir arası arabayla ortalama 4 saat 27 dakika, otobüs ile 7 saat 47 dakika ve uçak ile tam 1 saat sürmektedir.

Bodrum Milas Havaalanı arası kaç km?

Bodrum Milas Havaalanı ile Bodrum merkez arası 36 km mesafe var ve bu mesafe yaklaşık 40 dakika süren bir yolculuk anlamına geliyor.

Bodrum’a gitmek için hangi havaalanı?

Bodrum’a gitmek veya Bodrum’dan farklı şehirlere seyahat etmek için uçak kullanmayı tercih edebilirsiniz. Hatta Muğla’nın pek çok ilçesine Milas Bodrum Havalimanı üzerinden gidebilirsiniz.

Istanbul Bodrum kaç km otobüs?

İstanbul – Bodrum arası karayolu ile 783 km ‘dir.

Kamil Koç istanbul marmaris kaç saat?

İstanbul – Marmaris arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 12 saat 29 dakika sürmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *