Istanbul Bodrum Araçla Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

İstanbul‘dan Bodrum‘a kara yoluyla ulaşım Bodrum‘a İstanbul‘dan geliyorsanız, Yenikapı’dan hızlı feribot ile Bandırma’ya geçebilir, buradan da sırasıyla Balıkesir, Manisa, İzmir, Söke, Milas üzerinden Bodrum‘a ulaşabilirsiniz. Ankara’dan ise, Afyon, Denizli, Aydın üzerinden Bodrum‘a ulaşım mümkün.

  • İstanbul’dan Araçla Bodrum’a Nasıl Gidilir? İstanbul’dan yola çıkan tatilciler 706 km sonra ilçe merkezine ulaşacaklardır. Yol güzergâhı olarak ilk başta feribot ile Bandırma’ya sonra sırası ile Balıkesir, Manisa, İzmir, Söke ve Milas üzerinden Bodrum’a geçilmektedir.

Bodruma giderken nerelerden geçilir?

Yol güzergâhı olarak ilk başta feribot ile Bandırma’ya sonra sırası ile Balıkesir, Manisa, İzmir, Söke ve Milas üzerinden Bodrum ‘a geçilmektedir. Bu şekilde hızınıza göre ortalama 8-10 saatte Bodrum ‘a ulaşım mümkündür.

İstanbul Bodrum araba ile kaç TL?

YOLCULUK MALİYETİ İSTANBUL ile BODRUM arası mesafenin dizel bir araçla maliyeti ortalama 244,74 TL olacaktır. İSTANBUL ile BODRUM arası mesafenin benzinli bir araçla maliyeti ortalama 389,34 TL olacaktır.

İstanbul Bodrum yeni otoban kaç saat?

Istanbul ‘dan Bodrumaki evimize salgından önce kaç saatte ve kaça geldik. 6.5 saatlik yolu 15 dakikada katetmek isterseniz işte O firsat.

You might be interested:  Ankara Atatürk Araştırma Hastanesi Nerede?(Soru)

İstanbul’dan Bodrum’a feribotla nasıl gidilir?

İstanbul için ilk seçenek olarak; Yenikapı üzerinden hızlı feribotla Bandırma’ya geçerek Balıkesir, Manisa, İzmir, Söke, Milas güzargahını takip ederek Bodrum’a ulaşabilirsiniz.

İstanbul’dan bodruma hangi yoldan gidilir?

Bodrum ‘a İstanbul ‘ dan geliyorsanız, Yenikapı’ dan hızlı feribot ile Bandırma’ya geçebilir, buradan da sırasıyla Balıkesir, Manisa, İzmir, Söke, Milas üzerinden Bodrum ‘a ulaşabilirsiniz. Ankara’ dan ise, Afyon, Denizli, Aydın üzerinden Bodrum ‘a ulaşım mümkün.

İstanbul’dan izmir’e giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul, Tekirdağ, Yalova, Bursa, Balıkesir ve Manisa gibi şehirlerden gelen ziyaretçiler İstanbul – İzmir Otoyolu’nu kullanabilirler. Bu yol ile İstanbul -İzmir arası yolculuk ortalama 4.5 saat sürmektedir.

İstanbul Çeşme kaç km yeni yol?

İşte Çeşme – İstanbul arası kaç km ya da kaç saat olduğunun bilgileri.. ÇEŞME – İSTANBUL ARASI KAÇ KM, KAÇ SAAT? İstanbul Çeşme arası yaklaşık 650 kilometre ( km ) mesafede ve araçla yaklaşık 9 saat kadar sürmektedir.

İstanbul Muğla arası kaç tl benzin yakar?

YOLCULUK MALİYETİ İSTANBUL ile MUĞLA arası mesafenin dizel bir araçla maliyeti ortalama 239,81 TL olacaktır. İSTANBUL ile MUĞLA arası mesafenin benzinli bir araçla maliyeti ortalama 381,50 TL olacaktır.

İstanbul Bodrum arası kaç km otobüsle?

İstanbul – Bodrum arası karayolu ile 783 km ‘dir.

İstanbul Bodrum kaç saat sürüyor otobüs?

İstanbul – Bodrum arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 11 saat sürmektedir. İstanbul – Bodrum arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

İstanbul İzmir arası yeni otoban kaç saat?

İstanbul – İzmir arası, otoyolun açılmasıyla 100 kilometre kısaldı. 192 kilometrelik yeni bölümün hizmete girmesiyle 8.5 saatlik yol, 3.5 saate indi.

İstanbul Bodrum arası tekne ile kaç saat?

İstanbul – Bodrum veya Bodrum – İstanbul: İstanbul – Bodrum arası toplam mesafe 395 deniz milidir. Yelkenli yatlar için ortalama seyir süresi 49 saat ile 79 saat arasındadır. Rota üzerinde konaklama imkanı vardır.

You might be interested:  Ankara Bölge Adliye Mahkemesi Nerede?(En iyi çözüm)

İstanbul Bodrum arası feribot var mı?

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin (TÜRSAB) satın aldığı ‘Samsun’ feribotunun bugün saat 14.00’de İstanbul – Bodrum arasındaki ilk seferine başladı. TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, saat 14.00’de İstanbul Sarayburnu’nden kalkan feribotun yarın saat 10.00’da Bodrum Yat Limanı’na yanaşacağını bildirdi.

Didim Bodrum arası feribot kaç saat?

İlan No:# 12 Feribot İle Bodrum Didim ‘den Bodrum ‘a Artık Tekne Turu Tadında Yolculuk Mümkün, Feribot ile Yaptığınız Yolculuk Sırasında Güneşin Keyfini Çıkarabilirsiniz. Buturmuzda Riayet edilmesi Gereken Tekşey Buluşma Noktasına Zamanında Gelinmesidir Yakalışık Olarak Bodruda Kalma Süremiz 5 Saatir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *