Istanbul Bilişim Yeri Nerede?

Istanbul bilişim nasıl ulaşabilirim?

İstanbul Bilişim müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim? 0850 333 0912 numaralı telefon üzerinden ya da [email protected] e-posta adresi üzerinden İstanbul Bilişim müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Istanbul bilişim son durum ne?

İstanbul Bilişim ‘in iflasına karar verildi Asliye Ticaret Mahkemesi’nce reddedildi. Ayrıca mahkeme tarafından şirketin iflasına karar verildi.

Istanbul bilişim sitesi kapandı mı?

İstanbul 1. Asliye Ticaret Mahkemesi’nce konkordato talebi reddedilen İstanbul Bilişim ‘in, 15 Ekim 2020 itibarıyla iflasına karar verildi.

Istanbul bilişim mağdurları kaç kişi?

Yakın zamanda konkordato ilan eden İstanbul Bilişim ‘in bugüne kadar 50 bin kişiyi mağdur ettiği ortaya çıktı. Aynı zamanda şirket, sipariş alıp ürünü göndermediği gibi iade taleplerini de yerine getirmediği alışverişlerden 150 milyon TL vurgun yaptı.

Istanbul bilişim neden battı?

Mahkeme, şirketin konkordato ilan etmesinden sonra bir komiser atayarak 3 ay mühlet verdi. İstanbul Bilişim ‘in sahibi olarak görünen Nurettin Yavuz hakkında nitelikli dolandırıcılık suçlamasıyla dava açıldı. Şirketin paravan şirketler aracılığı ile vergi kaçırdığı ortaya çıktı. Şirket hakkında iflas kararı verildi.

Istanbul bilişim kim kurdu?

İSTANBUL BİLİŞİM SAHİBİ KİM, NE ZAMAN KURULDU? Elektronik ürün satışı yapan İstanbul Bilişim şirketi, 2002 yılında kuruldu. E-ticaret sektöründe ve 160 çalışanı bulunan şirketin sahibi ise 31 yaşındaki Nurettin Yavuz’dur.

Retro Bilişim kimin?

Kasım 2019’da sermaye artımına giden ve toplam sermayesini 150 milyon TL’ye çıkaran Retro Bilişim ‘in şu andaki hisselerinin tamamı Nurettin Yavuz’a ait. Ticaret Sicil Gazetesi’nde yar alan bilgilere göre tek ortaklı bir limited şirket olan Retro Bilişim ‘in sahibi olan Yavuz, Diyarbakır’da ikamet ediyor.

You might be interested:  Kanal Istanbul Nerede Yapılacak?(Çözüm bulundu)

İflas masasına alacak kaydı nasıl yapılır?

İFLAS MASASINA KAYIT YAPABİLMEK İÇİN; – Öncelikle ilgili iflas dairesine hitaben bir dilekçe yazılması gerekir. – İflas Masasına yazılan dilekçe de borçlu aleyhinde yapılan takibin türü ve takibin kesinleşme tarihi yazılmalıdır.

Abdullah üngür kimdir?

KURUCUSU ‘YAĞMA’DAN CEZA ALDI Sanıklar Abdullah Üngür (56), kardeşi Osman Üngür (50), Celal Altun’un (54), silah kullanarak kişiyi hürriyetinden alıkoyma suçundan aldıkları 5 yıl hapis cezası kesinleşti. Üngür kardeşler ile Altun’un nitelikli yağma suçundan aldıkları 10’ar yıl hapis cezası ise Yargıtay’da.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *