Istanbul Bilgi Üniversitesi Dolapdere Kampüsü Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

  • Beyoğlu bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Istanbul Bilgi Universitesi Dolapdere Kampüsü adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz. Aşağıdaki toplu taşıma hatları Istanbul Bilgi Universitesi Dolapdere Kampüsü – yakınından geçiyor Otobüs: 32T, 66, 74A, 76E, 89C, 97T, EM1, HVİST-16, SG-2

Istanbul Bilgi Üniversitesi Dolapdere nasıl gidilir?

Beyoğlu bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Oda 203- Bilgi Üniversitesi – Dolapdere Kampüsü adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 54E, 66, 74A, 77, 80T, 93T, 97T, HVİST-16, SG-2.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK)
  3. Metro: M2.
  4. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-11, MİNİBÜS: B-34.

Istanbul Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü nasıl gidilir?

Eyüp bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 39Y, 41ST, 47A, 48A, 49, 49K, 49T, 55B, 94Y.
  2. Metro: M7.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: B-44, MİNİBÜS: B-46.

Istanbul Bilgi Üniversitesi hangi semtte?

Bilgi Üniversitesi 41.068462 enlem ve 28.944134 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Emniyettepe Mh. ve Eyüp ilçesine bağlıdır. Bilgi Üniversitesi haritası Istanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Bilgi Üniversitesine Nasıl Ulaşılır?

Üsküdar Marmaray durağında inip vapur iskelesine yürüyüp Üsküdar- Karaköy- Eminönü vapuruna binin. Eminönü iskelesinde inip, 44B Hamidiye Mahallesi otobüslerine binerek, Bilgi Üniversitesi durağında inerseniz 450 metre yürüyüp Bilgi Üniversitesi Santraistanbul kampüsüne ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Isparta Dan Antalya Havaalanına Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Istanbul Bilgi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi nerede?

İstanbul Bilgi Üniversitesi Dolapdere Kampüsü

Istanbul Bilgi Üniversitesi bölümleri hangi kampüste?

Bilgi Üniversitesi Santralİstanbul kampüsünde İşletme Fakültesi, Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi, İletişim Fakültesi, Mimarlık Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Adalet MYO, Turizm ve Otelcilik YO, Spor Bilimleri ve Teknolojisi YO bulunmaktadır.

Bilgi Üniversitesi hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İstanbul Bilgi Üniversitesi yakınından geçiyor: 39Y, 41ST, 48A, 49, 55B, 94Y.

Bilgi Üniversitesi Shuttle ücretli mi?

öğlen saatlerinde taksim’den dolapdere’ye * neredeyse 15 dk. bir olan, aynı zamanda dolapdere-kuştepe arasında da düzenlenen, daha da önemlisi bilgi üniversitesi ‘nin herkese beleş olan hizmetidir. her iki kampüste de dersi olan arkadaşımın arabasını tek bir kampüse koyup pek bir güzel faydalandığı nadide hizmet.

Bilgi Üniversitesi tam olarak nerede?

İstanbul Bilgi Üniversitesi, İstanbul’un Eyüp ilçesine bağlı Emniyettepe Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi üzerinde bulunur.

Bilgi Üniversitesi Moda Tasarım bölümü hangi kampüste?

Program Dolapdere Kampüsü’nde ve öğretim dili İngilizce.

Bilgi Üniversitesi Gastronomi Bölümü nerede?

Pek çok başarıya imza atan BİLGİ Gastronomi ve Mutfak Sanatları, tüm dünyadan üniversitelerin katıldığı Laureate Culinary Cup’ta iki kez altın madalya kazandı. Program santralistanbul Kampüsü’nde ve öğretim dili İngilizce.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *