Istanbul Beyin Hastanesi Kimin?(Çözüm bulundu)

Npistanbul özel mi?

1. NPİSTANBUL Beyin Hastanesi; ruh/beyin sağlığını ilgilendiren hastalıklara, çağdaş tıbbın imkân verdiği en gelişmiş tedavi olanaklarıyla etkin tedavi hizmeti sunmak amacı ile kurulan Türkiye’nin ilk özel nöropsikiyatri hastanesi, Avrupa’nın da 2. beyin hastanesidir.

NP Hastanesi sahibi kim?

Nevzat Tarhan ve Beyin, Sinir ve Omurilik Cerrahı olan Prof. Dr. Kaya Aksoy sıraladı. “Biz bağımlılık, psikiyatri, psikoloji ve nöroloji alanında yaklaşık 20 yılık bir tecrübeye sahibiz.

NP beyin Hastanesi SGK anlaşması var mı?

Hastanemizde aşağıdaki branşlarda SGK şartlarında hasta hizmeti verilmektedir.

Emre Tolun Arıcı Kimdir?

1980 yılında doğmuştur. 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olup, 2010 yılında Prof. Mazhar Osman Bakırköy Ruh Sağ. ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Arş. Hastanesinde Psikiyatri alanında uzmanlığını almıştır.

Nevzat Tarhan a nasıl ulaşabilirim?

0850 333 9658

  1. Anksiyete Bozukluğu Tedavisi.
  2. Bağımlılık Tedavisi.
  3. Bipolar Bozukluk Tedavisi.

Beyin check up nasıl yapılır?

Beyin “ Check Up ”’ında; bilgisayarlı EEG (CEEG) cihazıyla beyin fonksiyonları izlenir ve beyin haritası çıkarılır. Ayrıca yine bilgisayar yardımıyla hafıza ve dikkat ölçmeye yönelik kognitif testler uygulanır. Saptanan soruna göre tedavi ve rehabilitasyon programına geçilir.

Prof Dr Sermin Kesebir kimdir?

Sermin Kesebir, 1995 yılında Dokuz Eylül Tıp Fakültesini bitirdi. Psikiyatri uzmanlık eğitimini Ege Üniversitesi Psikiyatri Anabilim Dalında tamamladı. Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde mecburi hizmetini yaptıktan sonra, 2008’de Adnan Menderes Üniversitesinde doçent ünvanını aldı.

You might be interested:  Ankara Plaka Hangi Sırada?(Çözünme)

Psikiyatri doktoru ne demek?

Psikiyatrist, ya da bir başka şekilde ifade edersek, ruh ve sinir hastalıkları uzmanı olan kişiler, aslında tıp doktorudur. Tıp fakültesinden mezun olurlar. Uzmanlık sınavıyla girdikleri psikiyatri asistanlığında 4-5 yıl çalışıp tanı ve tedavi konusunda uzmanlaşırlar.

NP Grup nedir?

NP Grup olarak 1998 yılında toplumun ruh sağlığı düzeyini yükseltmek, ruh sağlığıyla ilgili sorunların çözümüne katkıda bulunmak, yataklı ve yataksız sağlık hizmeti sunmak ve bu hizmeti sunarken çağdaş bilimin öngördüğü yöntem ve koşulları sağlamak amacıyla yola çıktık.

Prof Dr Hüsnü Erkmen Kimdir?

1952 yılında Elazığ’da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini TED Ankara Kolejinde tamamladı, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1978 yılında mezun oldu,aynı fakültenin Psikiyatri kliniğinde eğitim alarak 1983 yılında uzman oldu. Çok sayıda bilimsel tıbbi derginin danışma kurulu üyeliğini yapmaktadır.

Nevzat Tarhan nerede görev yapıyor?

Halen; Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörlüğü ve Türkiye’nin ilk nöropsikiyatri hastanesi olan NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini yürütmektedir.

Özel sağlık sigortası psikolog karşılar mı?

Özel Sağlık Sigortası Psikolog ( Psikiyatri ) Karşılar Mı? Özel sağlık sigortası psikolog desteği ihtiyaç duyan hastaları kapsamamaktadır. Destek almak ya da herhangi bir psikolojik tedavi amaçlı kullanımı olan ilaç yazdırmak istendiğinde özel sağlık sigortası kapsamından çıkılır.

Prof Dr Oğuz Tanrıdağ kimdir?

17 Ekim 1951 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Profesör Doktor Oğuz Tanrıdağ, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde eğitimini almıştır. 1975 senesinde bu eğitimini tamamlayan Tanrıdağ, zorunlu hizmetini 1976-1979 Türk Hava Kuvvetleri Uçuş Birlikler’nde tamamlamıştır.

Nöropsikiyatri nedir ne demek?

Nöropsikiyatri ya da organik psikiyatri, sinir sistemi hastalıklarına atfedilebilen zihinsel bozukluklarla ilgilenen bir tıp dalıdır. Ortak eğitim almış olan psikiyatri ve nöroloji disiplinlerinden önce geldi ancak psikiyatri ve nöroloji daha sonra bölünmüş ve tipik olarak ayrı ayrı uygulanmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *