Istanbul Balıkesir Feribot Ne Kadar?(Soru)

Istanbul’dan Balıkesir’e feribot var mı?

İstanbul Yenikapı ile Balıkesir Bandırma limanları arasında tüm yıl boyunca düzenli olarak İDO tarafından feribot seferleri yapılmaktadır. Deniz otobüsü ile yine Bostancı – Yenikapı – Bandırma hattında feribot seferleri yapılmaktadır.

Balıkesir Istanbul feribot kaç para?

İdo Yenikapı-Bostancı Bandırma feribot fiyatları sefer günü yaklaştıkça artmaktadır. Örnek vermek gerekirse 3 gün önceden 76 TL olan bilet fiyatı sefer gününden 1 gün önce ekonomi sınıfında 106 TL business sınıfında 136 TL ‘ye kadar çıkmaktadır.

Balıkesir Istanbul feribot kaç saat?

Sitemizden alacağınız İDO bileti ile 130 dakikada İstanbul ‘dan Bandırma’ya varabilirsiniz.

Istanbuldan Balıkesir’e en uygun nasıl gidilir?

İstanbul’dan tarifeli feribot ve deniz otobüsleriyle iki saatte Bandırma’ya ulaşabilir, dilerseniz uçakla Edremit’te bulunan Koca Seyit Havaalanı’na gidebilirsiniz.

Arabalı vapur kaç TL?

2021 yılında otomobil ve minivan araçlar için 21 TL olan arabalı vapur biniş ücreti yaklaşık yüzde 40 zamla 29 TL ‘ye yükseldi. Radyo Trafik’in haberine göre; zamla birlikte yolcu bileti de 8 TL ‘den 10 TL ‘ye yükseldi. İstanbul karttan alınan ücret ise 4.03 TL ‘den 5.48 TL ‘ye çıktı.

Istanbul Bandırma arabalı vapur var mı?

İstanbul Yenikapı ile Balıkesir Bandırma limanları arasında tüm yıl boyunca düzenli olarak İDO tarafından feribot seferleri yapılmaktadır. Arabalı Vapur yani araçlı geçiş için uygun olanı sadece feribot yazan seferlerdir. Bandırma Yenikapı feribot seferleri yaklaşık 2 saat 30 dk yolculuk süresine sahiptir.

You might be interested:  Istanbul Izmir Ne Kadar Sürüyor?(Soru)

Yenikapı Bandırma araçla kaç para?

Yenikapı – Bandırma hattında hafta içi şöför dahil araç fiyatı 124 lira olarak belirlenirken, Yenikapı -Bursa 99 lira oldu. Aynı hatlarda araçsız geçişler de 39 TL ve 24 TL olarak belirlendi.

İDO arabalı vapur ne kadar?

2021 Sirkeci Harem İDO yaya yolcu fiyatları şu şekildedir. Tam yolcu bileti 10 TL, İstanbul Kart yaya yolcu tam bilet 5.48 TL öğrenci ise 2.67 TL’dir. Sosyal ve indirimli2 İstanbul Kartı olan yolcular ise Sirkeci – Harem arabalı vapurunu 3.92 TL’ye kullanabilmektedirler.

İDO ne kadar?

2021 Eskihisar Topçular İDO yaya yolcu fiyatları şu şekildedir.İstanbul Kart yaya yolcu tam bilet 6.00 TL öğrenci ise 4.00 TL’dir. Otomobil, Minivan, Jip ve Panelvan araçların geçisinde araç içinde bulunan yolculardan ekstra ücret alınmamaktadır.

Bandırma istanbul otobüs bileti ne kadar?

En ucuz Bandırma – İstanbul otobüs bileti 148,00 TL’dir.

Istanbuldan Bandırma’ya feribotla nasıl gidilir?

Bandırma ‘ya İstanbul’dan ulaşmak için en kolay ve en zahmetsiz yol Yenikapı Bandırma arasında düzenlenen feribot seferleridir. Binme ve inme süreleri dâhil yaklaşık 2,5-3 saat süren feribot yolculuğunun ardından Bandırma ‘ya ulaşılmaktadır.

Bandırma istanbul feribot saat kaçta?

Bandırma – İstanbul (Yenikapı) arasındaki seferlerde ise hızlı feribot, Pazartesi-Perşembe günleri arasında her gün 12.00 ve 18.30, Cuma günü 12.00 ve 21.00, Cumartesi günü 12.00 ve 19.30, Pazar günü de 14.00 ve 20.30’da Bandırma ‘dan hareket edecek.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *