Istanbul Avcılardan Sabiha Gökçen Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

  • avcılar’dan metrobüsle mecidiyeköy’e, burdan da metroyla taksim e gelirsiniz. havaş ın sabiha gökçen’e her saat başı servisleri var. meydandaki mcdonalds ın oralarda sorsanız gösterirler. avcılardan sabiha gökçen e varmanız en iyi ihtimallerle 2 saat sürer. en iyi ihtimallerle ama.. metaxa (21.11.09 18:40:52)

Avrupa yakasından Sabiha Gökçen havalimanına nasıl gidilir?

Avrupa Yakası ‘ndan Sabiha Gökçen Havalimanı’na gitmek için öncelikle size en yakın yerden metrobüse binmelisiniz. Anadolu yakasına geçtikten sonra Uzunçayır metrobüs durağında inip, Ünalan durağından metroya binin. Daha sonra Kartal durağında KM22 no’lu belediye otobüsüne binerek Sabiha Gökçen’e ulaşabilirsiniz.

Metrobüs Sabiha Gökçen nasıl gidilir?

Metrobüs ile Anadolu Yakası’ndan geçtikten sonra Uzunçayır durağında inip Ünalan durağında metroya aktarma yapmalıdır. Metroya bindikten sonra Kartal durağında inmeli ve buradan KM22 numaralı belediye otobüsüne binmelidir. Son olarak, otobüs sizi Sabiha Gökçen Havalimanı önünde indirecektir.

Marmarayla Sabihaya nasıl gidilir?

Sabiha Gökçen’e en yakın marmaray durağı Ayrılık Çeşmesi durağıdır. Burada indikten sonra Kadıköy – Tavşantepe metrosuna aktarma yaparak, Kartal durağında inebilirsiniz. Metrodan sonra birazcık daha yolunuz var. Metro durağının önünden geçen KM22 no’lu otobüse binerek Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Istanbul Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Nerede?(Mükemmel cevap)

Maltepeden Sabiha Gökçen havalimanına nasıl gidilir?

Metroyla havalimanına ulaşabilmek için de Tavşantepe-Kadıköy Metro hattının Soğanlık durağında inmeniz ve 16S ya da E-10 otobüslerinden birine binmeniz gerekiyor. Metro Kartal’dan Tavşantepe’ye kadar uzatıldığından, metrodan Pendik durağında inip taksiyle hava limanına daha kolay ulaşabilirsiniz.

Pendik Marmaray durağından Sabiha Gökçen nasıl gidilir?

Marmaray +Metro Avrupa Yakası’ndan Sabiha Gökçen Havalimanı’na gelebilmek için size en yakın Marmaray durağından Marmaray ‘a binmelisiniz. Anadolu yakasına geçtikten sonra Marmaray Ayrılık Çeşmesi durağında inip, buradan metroya binip Kartal durağında ineceksiniz.

Sabihadan pendiğe nasıl gidilir?

İstanbul’da Sabiha Gökçen Havalimanı- Pendik Yüksek Hızlı Tren Garı arasında ulaşım, İETT’nin yeni açılan MR60 hattıyla sağlanıyor. Yeni açılan MR60 hat numaralı Pendik YHT- Sabiha Gökçen Havalimanı arasında ulaşımı sağlayan otobüsler, günde tek yön sefer süresi 23 dakika olmak üzere karşılıklı 27 sefer yapıyor.

Esenler Otogar Sabiha Gökçen nasıl gidilir?

Esenler Otogarından Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşmanın en kolay yolu; Esenler ‘den Taksim’e giden İETT otobüslerinden birine binip Abdülhak Hamit Caddesi’ne ulaşım sağlamanız gerekmektedir. Bu duraktan saat başı, SG-2 isimli Sabiha Gökçen Havalimanı otobüsleri kalkmaktadır.

Marmaray Sabiha Gökçen Havalimanı’na gidiyor mu?

Sabiha Gökçen – Marmaray Sabiha Gökçen Havalimanı ‘ na en yakın Marmaray istasyonu, Pendik YHT İstasyonu’dur. Havalimanından bu istasyona gitmek için binmeniz gereken İETT otobüsü ise MR60 nolu İETT hattıdır. MR60 hattının tek özelliği, tamamen Pendik Merkez ile Sabiha Gökçen Havalimanı arasında seyahati sağlamaktır.

132H nereden kalkıyor?

132H (İETT) 132H otobüs hattının ilk durağı Pendik olup son durağı Sabiha Gökçen Havalimanı durağıdır. 132H (Pendik‎→Sabiha Gökçen Havalimanı), her gün çalışıyor.

Pendik Marmaray Sabiha Gökçen arası kaç km?

9 kilometrelik Sabiha Gökçen Pendik metro güzergahında yolculuk süresinin yaklaşık 13,5 dakika sürmesi bekleniyor.

You might be interested:  3. Köprü Istanbul Nerede?(En iyi çözüm)

Sabiha Gökçene servisler nereden kalkıyor?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

E 11 Kadıköy Sabiha Gökçen kaç dakika?

E – 11 (İETT) E – 11 ( Kadıköy ‎→ Sabiha Gökçen Havalimanı), her gün çalışıyor. Ek bilgi: E – 11 hattında 20 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 52 dakika.

Sabiha Gökçen havalimanına hangi otobüs gider?

Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na birçok otobüs gidebilmektedir. Bunlar; 132H, E9, 130H, E10, E11, SG1, 16S, E3, SG2, 122H, KM22, MR60 numaralı otobüslerdir. Bu otobüslere binerek rahatlıkla Sabiha Gökçen Havalimanı ‘nın önünde inebilirsiniz.

Maltepe Sabiha Gökçen hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları E-9 Altbostancı – Sabiha Gökçen Havalimanı yakınından geçiyor: 10, 129T, 17, 19D, E-9.

Bostancı Sabiha Gökçen hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları E-9 Bostancı – Sabiha Gökçen yakınından geçiyor: 10, 129T, 16D, 19D, 2.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *