Istanbul Av Fuarı Ne Zaman?(Çözüm bulundu)

9. Uluslararası İstanbul Prohunt Av, Silah ve Doğa Sporları Fuarı 02- 05 Haziran 2022 tarihinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecek.

  • 2020 istanbul av fuarı ne zaman? Bahsi Geçen 9.Uluslararası İstanbul Prohunt Av, Silah ve Doğa Sporları Fuarı 04- 07 Haziran 2020 tarihinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecek. You might be interested: Hızlı cevap: Çiçek Nasıl Budanır? 2021 Mobilya Fuarı ne zaman?

2021 silah fuarı ne zaman?

organizatörlüğünde 17 – 20 Ağustos 2021 tarihleri arasında, Türkiye’nin en büyük şehri İstanbul’daki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde icra edilecektir.

Istanbul silah fuarı 2020 ne zaman?

En Büyük Organizasyonudur. Bu Fuarda Silahlar, Bıçaklar, Avcılık ve Kamp (Outdoor) Ürünleri Yer Alıyor. Bahsi Geçen 9.Uluslararası İstanbul Prohunt Av, Silah ve Doğa Sporları Fuarı 04- 07 Haziran 2020 tarihinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecek.

Türkiye’de silah fuarı ne zaman?

Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Milli Savunma Bakanlığı ev sahipliğinde, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı yönetim ve sorumluluğunda düzenlenen IDEF’21, 17-20 Ağustos 2021 tarihleri arasında İstanbul ‘da Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Silah Fuarı 2022 ne zaman?

9. Uluslararası İstanbul Prohunt Av, Silah ve Doğa Sporları Fuarı 02- 05 Haziran 2022 tarihinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecek. Katılımcı firmalar en yeni ürünlerini organizatörler ise en keyifli etkinlikleri sunmak için şimdiden hazırlıklara başladılar.

You might be interested:  Antalya Havaalanı Belek Nasıl Gidilir?

Bursa av fuarı 2020 ne zaman?

Bursa Doğa, Av – 7. Doğa Sporları, Avcılık, Atıcılık, Balıkçılık, Alternatif Turizm, Arazi Araçları, Spor Giyim, Karavan ve Kamp Malzemeleri Fuarı 23-26 Temmuz tarihleri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlecek.

IDEF 2021 giriş ücreti ne kadar?

IDEF Fuarını ziyaret etmek ücretsizdir. IDEF 2021 Fuarı ziyaret saatleri: 17 Ağustos 2021, Salı: Ziyaretçi alınmayacaktır.

Silah fuarı 2020 ne zaman?

9. Uluslararası İstanbul Prohunt Av, Silah ve Doğa Sporları Fuarı 04- 07 Haziran 2020 tarihinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecek. Katılımcı firmalar en yeni ürünlerini organizatörler ise en keyifli etkinlikleri sunmak için şimdiden hazırlıklara başladılar.

Savunma Sanayi fuarı ücretli mi?

Giriş ücretsizdir. 18 yaşından küçükler, ilgi alanı itibari ile fuara alınamamaktadır. Fuar alanına silahla giriş kabul edilmeyecektir. Fuar girişinde kimlik ibraz etmek zorunludur.

Sirha ne zaman?

Restoran, otel ve yiyecek-içecek sektör profesyonellerine yönelik, uluslararası bir organizasyon olan Uluslararası Sirha İstanbul Fuarı, 18 – 20 Kasım 2021 tarihleri arasında Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde misafirleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

IDEF açılımı nedir?

İstanbul. Dünyanın en büyük savunma sanayisi buluşmalarından olan Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı ( IDEF ) başladı.

Silah Fuarına kimler girebilir?

IDEF ticari bir fuardır ve ziyaretçinin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. 18 yaşından küçükler, ebeveynleri refakatinde olsa bile, fuar alanında karşılaşabilecekleri tehlikelere karşı kendilerini koruyamayacakları ve reşit olmadıkları için fuara alınmayacaktır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *