Istanbul Ataşehir Hangi Vergi Dairesine Bağlı?(EN iyi 5 ipucu)

  • İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı Kadıköy Uygulama Grup Müdürlüğü İçerenköy Mah. Değirmen Yolu Cad. No:18 Bostancı Oto Sanayi Sitesi, Ataşehir, İstanbul

Ataşehir hangi vergi dairesine bağlı?

Kozyatağı Vergi Dairesi, vergi daireleri, İçerenköy Mah., Değirmen Yolu Sok., No:18, Ataşehir, İstanbul, Türkiye – Yandex Haritalar.

Hangi vergi dairesine bağlı olduğumu nasıl öğrenirim?

Hangi Vergi Dairesinde işlem yapması gerektiğini öğrenmek isteyenler sorgulama işlemlerini 444 0 189 numaralı hattan yapabilir. Numara arandığında müşteri temsilcisi ile işlemler gerçekleştirilir. Bununla birlikte ALO 189 hattından da Vergi Dairesi bilgileri kolayca öğrenilebilir.

Çekmeköy hangi vergi dairesine bağlı?

Ayrıca Çekmeköy İlçesinin tamamı Sarıgazi Vergi Dairesi Müdürlüğü yetki alanına dahil edilmiştir.

Istanbulda kaç tane vergi dairesi var?

İstanbul ‘daki 57 olan vergi dairesi sayısının yapımı süren ve yeni başlayacak projelerle 2016-2017’de 7’ye indirilmesi hedefleniyor. Vergi daireleri; Avrupa yakasında 4, Anadolu yakasında ise 3 komplekste birleştirilecek

Vergi dairesi nerede bulunur?

Gelir vergisinde, mükellefin kanuni ikametgahının, bulunduğu yer vergi dairesidir. yerde tarha yetkili vergi dairesidir.

Rıhtım vergi Dairesi nereye bağlı?

istanbul’un kadikoy ilcesinde ve fakat rihtim ‘dan bir hayli uzakta, bostanci oto sanayi’nin icinde yer alan vergi dairesi.

You might be interested:  Istanbul Acibadem Hastanesi Nerede?(Soru)

Pasaport harcı ödeme hangi vergi dairesine yatırılır?

Pasaport harcını internetten ödeme Pasaport harç ve defter ücreti Maliye Bakanlığı İnternet Vergi Dairesi ‘nin https://ivd.gib.gov.tr adresi üzerinden banka ya da kredi kartı kullanılarak yatırılabiliyor.

Kimlik kartı bedeli hangi vergi dairesine ödenir?

Yeni Kimlik Kartının Kaybı Nedeniyle düzenlenen Yeni Kimlik Kartı Bedeli 60,00 TL T.C Kimlik Kartu/Sürücü Belgesi/Pasaport Bedelleri için Anlaşmalı Bankalar, PTT Şubeleri, Vergi Dairesi Veznesi veya Interaktif Vergi Dairesi https://iyd. gib.gov.tr adresinden ödeme yapılabilir.

Gib kaydı nasıl oluşturulur?

E-devlet şifreniz ile online kayıt olmak için: İnteraktif Vergi Dairesi (ivd. gib.gov.tr) web sayfamızdan veya uygulama marketlerden indirebileceğiniz GİB mobil uygulamamızdan, E-devlet ile Kayıt Ol menüsü ile anında kullanıcı kodu ve şifre edinebilirsiniz.

Istanbul sancaktepe hangi vergi dairesine bağlı?

SARIGAZİ VERGİ DAİRESİ | Vergi Daireleri | Ümraniye İstanbul, 0216 613 22 22 Bulurum.com.

Bayrampaşa vergi Dairesi nereye taşındı?

“Akşemsettin Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Caddesi) No:56 Fatih/İstanbul” adresinde daha modern bir ortamda hizmet sunulacak vergi daireleri şunlar: BAKIRKÖY VERGİ DAİRESİ MÜD. BAYRAMPAŞA VERGİ DAİRESİ MÜD. BEYAZIT VERGİ DAİRESİ MÜD.

Istanbul Maltepe hangi vergi dairesine bağlı?

Maltepe Vergi Dairesi, vergi daireleri, Eti Mah., Gazi Mustafa Kemal Blv., No:76, Çankaya, Ankara, Türkiye – Yandex Haritalar.

Türkiye’de kaç vergi dairesi var?

Ülkemizde 1021’i resmi olmak üzere 15 bin vergi dairesi var.

189 Hangi numara?

Yeni süreçte vatandaşlar, vergi kayıp ve kaçağına ilişkin telefon ile bildirecekleri ihbarları Vergi İletişim Merkezine yapacaklar. Bundan önce Alo Maliye 189 hattına yapılan ihbarlar, 1 Eylül 2010 tarihinden itibaren Alo Maliye 189 yerine, 444 0 189 numaralı hattan Vergi İletişim Merkezi’ne yapılacaktır.

Istanbul Vergi Dairesi Başkanı kim oldu?

Gelir İdaresi Başkanlığı’na, İstanbul Vergi Dairesi Başkanı Bekir Bayrakdar atandı. Atama kararları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlandı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *