Istanbul Ataman Koleji Nerede?(Çözülmüş)

  • Asıl olarak Doğa Koleji İstanbul Bilim İlkokulu olan ve dizide Ataman koleji olarak bilinen okulun adresi; Selanik Bulvarı, Mithatpaşa Mah. No: 26/28 İstanbul, Eyüp ilçesidir.

Ataman Koleji gerçekte hangi okul?

Kardeşlerim dizisinin çekildiği okul hangisi, Ataman Koleji ‘nin gerçek adı ne? ATV’de yayınlanan Kardeşlerim dizisinde “Taman Koleji ” olarak yer verilen okul gerçekte, İstanbul Doğa Okulları Kemerburgaz Bilim Okulu ‘dur.

Ataman Koleji hangi ilçede?

Okul, Selanik Bulvarı Mithatpaşa Mahallesi No: 26/28 Eyüp /İstanbul’da bulunmaktadır.

Kardeşlerim nerede çekiliyor konum?

Yapımına NGM’nin imza attığı Kardeşlerim dizisi İstanbul Fatih’te çekiliyor. Dizinin diğer sahneleri de İstanbul’da birçok farklı ilçede de çekiliyor. Anne ve babasını kaybeden 4 kardeşin birbirine tutunarak verdiği hayat mücadelesini anlatan dizide, kardeşlerin ailesiyle yaşadıkları ev İstanbul Balat’ta yer alıyor.

Kardeşlerim kümes ev nerede?

Dizinin çoğu sahnesi Fatih’te çekiliyor. Bunun yanı sıra diğer çekimler de İstanbul’un birçok farklı ilçelerinde yapılmaktadır. Kardeşlerim dizisindeki kardeşlerin yaşadıkları ev İstanbul Balat’ta yer almaktadır.

Kalp Yarası nerede çekiliyor?

Kalp Yarası dizisi Hatay’da çekilmektedir. Dizi çekimleri Hatay’ın merkez ilçesi olan Antakya’da çekiliyor. Buna ek olarak dizinin bazı sahnelerinin Hatay dışında da çekildiği olabiliyor. Fakat genel olarak dizi çekimleri Hatay’da yapılmaktadır.

Arka sokaklar dizisi nerede çekiliyor?

Dizi çekimlerinde tercih edilen iç mekan genellikle İstanbul’un Fatih ilçesinde bulunan Vatan Caddesi’ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü’dür. Dış çekimler için tercih edilen bölgeler Avrupa Yakası’nda Beyoğlu ve Şişli gibi ilçeler; Anadolu Yakası’nda ise Kadıköy ve Beykoz ilçeleridir.

You might be interested:  Istanbul 22. Icra Dairesi Nerede?(En iyi çözüm)

Teşkilat dizisi nerede çekiliyor?

Ankara’da çekimleri gerçekleştirilen teşkilat dizisinin yeni gözdesi Ayaş oldu. Ankara’da çekilen TRT1 yayınlanan reyting kıran Teşkilat dizisi Ayaş’ın tarihi mekanların da ve konaklarda çekimine başladı.

Son Destan dizisi nerede çekiliyor?

Sevilen dizi Destan, Bozdağ Film Platosu içinde yapılırken önemli bir kısmı için de Beykoz Kundura Fabrikası kullanıldı. Özel bir çalışmayla döneme uygun hale getirilen stüdyolar izleyicinin beğenisine sunulurken oyuncuların da farklı bir dünyanın kapılarını aralamasını sağladı. 1

Kardeşlerim hangi ilçede çekiliyor?

Yapımına NGM’nin imza attığı Kardeşlerim dizisi Fatih’te ve birçok farklı ilçede de çekiliyor.

Kardeşlerim hangi gün?

Kardeşlerim dizisi her hafta cumartesi akşamları ekrana geliyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *