Istanbul Arel Üniversitesi Iletişim Fakültesi Nerede?

Istanbul Arel Üniversitesi hangi semtte?

İstanbul Arel Üniversitesi 41.000027 enlem ve 28.796534 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Kemalpaşa Mh. ve Küçükçekmece ilçesine bağlıdır. İstanbul Arel Üniversitesi haritası Istanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. İstanbul Arel Üniversitesi posta kodu 34295.

Istanbul Arel Üniversitesi 2 yıllık Kampüsü nerede?

Sefaköy Yerleşkesi, İstanbul ‘un Küçükçekmece ilçesi, Sefaköy E-5 karayolu üzerinde merkezi bir noktada bulunmakta ve toplam 21.000 m2 kapalı alandan oluşmaktadır. Sefaköy Yerleşkesi’nde 2 yıllık eğitim veren Meslek Yüksekokulu, Yüksek Lisans ve Doktora programlarının yer aldığı Enstitüler bulunmaktadır.

Arel Sağlık Bilimleri Fakültesi nerede?

Sefaköy Yerleşkesi. Sefaköy Yerleşkesi, İstanbul’un Küçükçekmece ilçesi, Sefaköy E-5 karayolu üzerinde merkezi bir noktada bulunmaktadır.

Arel Üniversitesi Kayıt Yenileme Nasıl Yapılır?

Değerli Öğrencimiz; 2020-2021 eğitim-öğretim yılı kayıt yenileme işleminizi kayit. arel.edu.tr adresinden yapabilirsiniz.

Istanbul Arel Üniversitesi Vakıf nerede?

Sefaköy Yerleşkesi, İstanbul ‘un Avrupa Yakası Küçükçekmece semtinde, ana arter konumundaki E-5 Karayolu üzerinde ve merkezi bir noktada yer almaktadır. Sefaköy Yerleşkesi’nde Meslek Yüksekokulu ve Enstitü programları bulunmaktadır.

Arel Üniversitesi Adalet bölümü hangi kampüste?

Arel Üniversitesi | Sefaköy Yerleşkesi.

Arel Üniversitesi Bölümleri Nerede?

Kemal Gözükara Yerleşkesi, Büyükçekmece Gölü’nün batısında, Tepekent içerisinde 65.000 m2 kapalı alandan oluşmaktadır. Kemal Gözükara Yerleşkesi’nde 4 yıllık eğitim veren fakülte ve yüksekokullar bulunmaktadır.

You might be interested:  Ankara Kızılay Patlaması Kim Yaptı?(Çözünme)

Altınbaş Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu nerede?

Bakırköy yerleşkemizde yer alan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, merkezi konumu ve Tıp, Diş Hekimliği ve Eczacılık Fakülteleri ile aynı yerleşkede bulunması sebebiyle öğrencilerimize farklı laboratuvar imkanlarını da sağlamaktadır.

Arel Üniv Hemşirelik Fakültesi nerede?

İstanbul Arel Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü 2009 yılında Kemal Gözükara Yerleşkesinde eğitim öğretim faaliyetlerine başlamış olup, 2019 yılından Cevizlibağ Yerleşkesinde 2021 yılı itibari ile de İstanbul Arel Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü olarak faaliyetlerini

Istanbul Aydın Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi nerede?

İstanbul Aydın Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, üniversiteler, Beşyol Mah., Karadeniz Sok., No:8A, Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye – Yandex Haritalar.

Istanbul Arel Üniversitesi nasıl gidilir?

Küçükçekmece bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İstanbul Arel Üniversitesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 76O, 98, 98S.
  2. Tren: MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-216, MİNİBÜS: A42.

Arel Üniversitesi Kayıt Yenileme Ne Zaman?

2021-2022 eğitim-öğretim yılı kayıt yenileme işlemleri 01.10.2021 tarihine kadar devam edecektir. Kayıt yenileme işlemlerine ait detaylar aşağıda maddeler halinde sıralanmıştır; 2021-2022 eğitim-öğretim yılı ders başlangıç tarihi 4.10.2021 olarak belirlenmiştir.

Arel Üniversitesi kapatıldı mı?

1 FAKÜLTE İLE 2 YÜKSEKOKUL KAPATILDI Aynı kararla, İstanbul Arel Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yüksekokulu, İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ve Sinop Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi ise kapatıldı.

Arel Üniversitesi ders seçimi nasıl yapılır?

Değerli Öğrencilerimiz, Lisans ve Ön lisans Bölüm/Programlarının 2020-2021 eğitim-öğretim yılı güz yarıyılı ders seçimleri başlamıştır. 02.10.2020 saat 17:00`a kadar obs. arel.edu.tr adresinden ders seçimlerini yapmanız gerekmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *