Istanbul Antalya Araba Ile Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

  • Araba ile Antalya’ya Ulaşım Özel aracı ile gitmeyi planlayanlar için birçok noktadan Antalya’ya ulaşım oldukça kolaydır. İstanbul’dan gelecek yolcuların ortalama 8 saat 15 dakika gibi bir yolculuk süresi vardır. İstanbul ile Antalya arası uzaklık yaklaşık olarak 696 kilometredir.

İstanbul Antalya arası hangi illerden geçilir?

Sakarya, bilecik, kütahya, afyon, burdur, Antalya.

Istanbuldan afyona hangi yoldan gidilir?

İstanbul’dan Afyon’a gelecek olanlar Anadolu ve Avrupa Yakası’ndan yola çıkarak İzmit Otoyolunu takiben Sapanca’dan Adapazarı – Bilecik istikametinde ilerleyecekler. Bursa – Eskişehir yolundan devam ettikten sonra Afyon – Kütahya otoyolunu kullanarak tabelaları takip edip kente ulaşabilirler.

İstanbul’dan Antalya’ya hangi yoldan gidilir?

Özel araçla İstanbul ‘ dan yola çıkıp Antalya ‘ya ulaşmak isteyen ziyaretçilerin, seyahatlerine Anadolu Otoyolu üzerinden çıkmaları gerekmektedir. Gebze’yi geçtikten sonra sırasıyla; Bursa, Bozüyük, Kütahya, Afyonkarahisar, Burdur ve Antalya tabelaları izlenmelidir.

İstanbul Antalya arası nasıl gidilir?

İstanbul ile Antalya arası uzaklık yaklaşık olarak 696 kilometredir. Yolculuğa başladıktan sonra Gebze, Yalova, Bursa, Bilecik, Kütahya, Afyonkarahisar ve Isparta yol güzergahını takip etmeleri gerekmektedir. Sonrasında ise Isparta’dan Burdur’a geçiş yapılarak, oradan Antalya ‘nın Aksu ilçesine giriş yapılır.

You might be interested:  Gazi Hastanesi Nerede Ankara?(Mükemmel cevap)

Antalyadan Ankara’ya giderken hangi şehirlerden geçilir?

Gidiş güzergahını tamamen düzeltmişler sadece Ankaraya dönüite bozuk bi bölüm kalmış, çalışmalar da hala devam ediyor. Ankara – Antalya ya da tam tersi güzergahta gideceklere tavsiyem, Ankara -Afyon-Keçiborlu-Burdur- Antalya güzergahını tercih etmeleri.

Istanbul Antalya arasında nerede mola verilir?

İstanbul Antalya Arası Dinlenme Tesisleri ve Lezzet Durakları

  • Bilecik – İsmail’in Yeri / Karaçam Et Lokantası
  • Akçaabat Köftecisi.
  • Bozüyük Köfteci Yusuf.
  • Selçuk Bey Dinlenme Tesisleri.
  • Isparta Kebapçı Kadir.
  • Karacaören Barajı Gölbaşı Tesisleri.
  • Çamlaraltı Dinlenme Tesisi.

Ankaradan afyona hangi yoldan gidilir?

Ankara şehir merkezinden Afyon’a özel araçlar aracılığı ile yolculuk yapmak isteyen gezginler; Dumlupınar Blv., D200, D260, E96 karayolları üzerinden ulaşım sağlayabilmektedir. Bu yolculuk yaklaşık 3 saat 15 dakika sürmektedir.

Konyaya giderken hangi şehirlerden geçilir?

Konya’ya Özel Araç ile Ulaşım İstanbul’dan Konya’ya aracı ile gitmek isteyenler için takip edilmesi gereken güzergâh İstanbul – Gebze – Bilecik – Bozüyük – Eskişehir – Sivrihisar – Kadınhanı – Konya şeklindedir. Ankara ile Konya arası toplam mesafe 262 km’dir.

Afyon istanbul arası kaç km otobüsle?

İstanbul – Afyonkarahisar arası karayolu ile 456 km ‘dir.

Muğlaya giderken nerelerden geçilir?

Ortalama 210 kilometre mesafede yer alan Muğla ‘ya E87 otobanı kullanılarak en kısa şekilde ulaşım sağlanabilir. Sırasıyla Menderes, Torbalı, Aydın üzerinden devam edip Yatağan, Bayır ardından Muğla ‘ya ulaşım sağlanabilir. Bu yolculuk yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Adanaya giderken hangi şehirlerden geçilir?

Türkiye’nin birçok kentinden şehirlerarası otobüs firmaları ile Adana’ya direkt ulaşım sağlanıyor. Özel araçla İstanbul’dan Adana’ya gelmek isteyenlerin Bolu, Ankara, Aksaray, Pozantı rotasını takip etmeleri gerekiyor. Bu güzergahın uzunluğu 920 km.

Mersine giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul – Mersin arası mesafe ise ortalama 946 km olup, bu yolculuk yaklaşık olarak 10 saat sürmektedir. Seyahat sırasında Aksaray, Pozantı, Tarsus’tan geçilmektedir.

You might be interested:  Istanbul Gün Doğumu Nerede Izlenir?(Çözülmüş)

Istanbul Antalya yol güzergahı kaç km?

İSTANBUL, ANTALYA arası 718 km ‘lik bu mesafeyi; 90 km ortalama hız ile yaklaşık olarak 7 saat 58 dakikada gidebilirsiniz. İSTANBUL – ANTALYA arasındaki 718 kilometre olan bu uzaklığı, 100 kilometrede 6 litre yakıt tüketen bir araç ile yaklaşık olarak 43.08 litre yakıt harcayarak gidebilirsiniz.

Antalyaya gitmenin en iyi yolu nedir?

Antalya ‘ya uçak yolculuğu yaparak kısa sürede varabilirsiniz. Çok sayıda havayolu şirketinin Antalya ‘ya direkt uçak seferleri mevcuttur. Ayrıca şehirlerarası otobüs terminallerinden hemen hemen her saat seferler düzenlenmektedir. Antalya ‘ya gitmenin bir diğer yolu da deniz otobüsleridir.

Istanbul Antalya otobüs bileti ne kadar?

En ucuz İstanbul – Antalya otobüs bileti 189,00 TL ‘dir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *