Istanbul Ankara Arası Ne Kadar?(Soru)

  • İstanbul ile Ankara arası kaç km ortalama toplamda 447 Kilometre uzaklıktadır. İstanbul ile Ankara arası kaç saat olduğunu merak eden yolcular için hemen cevap verelim.. Bu yolculuk aracınız ile ortalama 5 saat 41 dakika aralığında aralığında değişecektir.

Araba ile İstanbul Ankara kaç saat?

Arabayla, Otobüsle ve Uçakla Kaç Saat Sürer? Araba ile İstanbul Ankara arası 4 buçuk saat, otobüs ile 5 saat sürmektedir.

İstanbul Ankara arabayla kaç TL?

İSTANBUL ile ANKARA arası mesafenin dizel bir araçla maliyeti ortalama 156,93 TL olacaktır. İSTANBUL ile ANKARA arası mesafenin benzinli bir araçla maliyeti ortalama 249,69 TL olacaktır.

Otobusle İstanbul Ankara arasi kac saat?

İstanbul Ankara Otobüs Yolculuğu Kaç Saat Sürüyor? İstanbul Ankara arası otobüs yolculuğu süresi, sefer saati ve kalkış noktaları doğrultusunda 5 ila 7 saat arasında değişiklik gösterebilir.

Ankara Sakarya arası kaç saat sürüyor?

Ankara Sakarya Otobüs Biletleri. Ankara otogarından hareket eden otobüsünüz 3 saat 59 dakikalık bir yolculuk sonrasında Sakarya otogarına ulaşarak yolculuğunu tamamlayacaktır. Ankara ve Sakarya şehirleri arasındaki otobüs yolu mesafesi 305 kilometre kadardır.

Eskişehir Ankara arası ne kadar?

Ankara ile Eskişehir arası 236 km olarak biliniyor. Bireyler aracıyla 2 saat 47 dakika içerisinde Eskişehir şehrine ulaşabilir.

You might be interested:  Istanbul Havalimanı Ndan Sabiha Gokcene Nasil Gidilir?

İstanbul Ankara hangi illerden geçilir?

İstanbul – Ankara güzergahında arabayla yolculuk yapanların en çok kullandığı rota Anadolu Otoyolu. Türkiye’nin en eski ve en işlek otoyollarından biri olan bu yol Gebze, Sapanca, Hendek, Düzce, Bolu üzerinden Ankara ‘ya kesintisiz bağlantı sağlıyor. 449 km’lik yol 4 saat 55 dakika sürüyor.

Ank Kayseri kaç km?

Başkent Ankara ile Kayseri arası karayolu ile 320 ila 325 km arasında mesafededir. Bu mesafe otobüs ile 4 buçuk saat sürmektedir.

İstanbul Ankara arası kaç km otobüsle?

İstanbul – Ankara arası karayolu ile 454 km ‘dir.

İstanbul bursa arası köprüsüz kaç km?

O-5 ve D100 üzerinden 150 km (Osmangazi Köprüsü ile) Ücretli yol kullanılmadan Gebze Otoyolu ve İzmit üzerinden 242 km sürmektedir.

Ankara istanbul hızlı tren kaç saat sürer?

Hızlı sefer süresi ile başkentlilerin İstanbul ziyaretlerinde ilk tercihi olan hızlı tren, sıklıkla “ Ankara İstanbul hızlı tren kaç saat sürer?” sorusuna cevap aratıyor. Ankara İstanbul hızlı treninin seyahat süresi; 4 saat 15 dakikalık bir yolculuk olarak hızı ile öne çıkıyor.

Ankara izmir arası kaç saat sürüyor?

E96/D300 otoyolu üzerinden 6 saat 56 dakika.

Malatya Ankara arası kaç km otobüsle?

Ankara – Malatya arası karayolu ile 659 km ‘dir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *