Istanbul Anadolu Otogar Nerede?(Doğru cevap)

  • İstanbul Harem Otogarı, şehrin Üsküdar ilçesi içerisinde bulunan ve Anadolu Yakası Bölümü’nün ulaşım ihtiyaçlarını karşılayan taşımacılık merkezidir. Üsküdar, İstanbul Harem Otogarı ilk olarak 1970 yılında yolculara hizmet sunmaya başlamıştır.

Istanbul anadolu yakasında hangi otogar var?

Harem Otogarı, İstanbul ‘un Anadolu Yakası ‘nda bulunan otogardır. İstanbul ile farklı şehirler arasında seyahat etmek isteyen ve Anadolu Yakası ‘nda bulunan herkes buradan hareket eder. Otobüsle seyahat ederken otogar ile ilçeler arasında nasıl ulaşım sağlayacağınızı bilmeniz gerekmektedir.

Istanbul otobüs terminali hangi semtte?

Esenler Otogarı Haritası Semt /Mahalle olarak Altıntepsi Mh. ve Bayrampaşa ilçesine bağlıdır. Esenler Otogarı haritası Istanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Esenler Otogarı posta kodu 34035. Esenler Otogarı GPS koordinatları 41° 2´ 24.6912″ ve 28° 53´ 40.3620″.

Istanbul Avrupa yakasında hangi otogar var?

İstanbul Esenler Otogarı, Türkiye’nin İstanbul ilinin Avrupa Yakası Bölümünün yolcu taşımacılığı hizmetlerini karşılayan ulaşım merkezidir. Halk arasında Esenler Otogarı olarak bilinen bu yapı aslında Bayrampaşa ilçesi sınırlarında bulunur ve Bayrampaşa Otogarı olarak da bilinmektedir.

Istanbul Alibeyköy otogar hangi yakada?

Alibeyköy Otogarı, İstanbul’un Avrupa Yakası ‘nda bulunan otogarlarından biridir. Esenler Otogarı ‘nı tercih etmeyen yolcular, farklı şehirlere seyahat etmek için burayı kullanmaktadırlar.

You might be interested:  Bir Istanbul Masalı Esma Kim?(Doğru cevap)

Istanbul’da kaç otogar vardır?

İstanbul ‘da Bayrampaşa ve Üsküdar ilçelerinde olmak üzere 2 tane otogar bulunuyor. İstanbul Otogarı olarak adlandırılan Bayrampaşa otogarı; 5 Mayıs 1994 yılında hizmete açıldı. Üsküdar’daki Harem Otogarı ise, 1970’te hizmete girdi.

Istanbulda kac tane terminal var?

Dolayısıyla İstanbul, Türkiye’de en çok otogar bulunduran şehir olup, farklı konumlarda 8 adet büyük otogara sahiptir.

Istanbul Esenler Otogar hangi yakada?

Büyük İstanbul Otogarı ya da resmi adıyla İstanbul 15 Temmuz Demokrasi Otogarı, Bayrampaşa ilçe sınırları içerisinde olmasına karşın, Esenler ilçe merkezine çok yakın olması dolayısıyla halk arasında Esenler Otogarı olarak da anılan, İstanbul ‘un Avrupa yakasında bulunan şehirlerarası otobüs terminali.

Kamil Koç istanbulda nerelerde duruyor?

Kamil Koç otobüslerinin İstanbul ‘da 3 farklı kalkış noktası bulunur. Esenler Otogarı, Alibeyköy ve Ümraniye – Dudullu kalkış noktalarına erişim sağlamak için toplu taşıma araçlarını tercih edebilirsiniz.

Istanbul havalimanı Esenler Otogar arası kaç km?

İstanbul Havalimanı Esenler Otogarı arası kaç km? İstanbul Havalimanı Esenler (Bayrampaşa) Otogarı’na yaklaşık 35 -40km mesafede.

Esenler Avrupa yakasında mı?

Avrupa Yakasındaki İlçeler: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Şişli, Sultangazi, Zeytinburnu olmak üzere toplam 24 tane ilçeye

Esenler Otogar hangi iett otobüsleri?

OTOBÜS İLE ESENLER OTOGARI ‘NA ULAŞIM Esenler Otogar ‘a farklı noktalardan otobüs ile ulaşım sağlanmaktadır. 33M, 760, 41AT,110, 830, 280, 910, 750 numaralı otobüslere binerek Esenler Otogar ‘a gidebilirsiniz.

Dünyanın en büyük otogarı nerede?

Çevresinde 6 ilçe olan ve günde yaklaşık 3 milyon kişinin geçtiği Topkapı, terminalini Ferhatpaşa’ya taşınmasıyla nefes alacak. Karayolu taşımacılığımızın kalbi olacak İstanbul Ferhatpaşa’da yapılan dünyanın en büyük otogarında, bir perondan 6 otobüs kalkabilecek.

You might be interested:  Istanbul Sehir Universitesi Nasil?(Soru)

Alibeyköy Otogarı hangi ilçeye bağlı?

Alibeyköy Cep Otogarı 41.088020 enlem ve 28.944330 boylamda yer almaktadır. Eyüp ilçesine bağlıdır. Alibeyköy Cep Otogarı haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Alibeyköy Cep Otogarı hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Alibeyköy Cep Otogarı yakınından geçiyor: 47A, 47F, 47L, 48A, 49Z.

Alibey köy nereye bağlı?

Alibeyköy, İstanbul’un Eyüpsultan ilçesi sınırları içindeki bir semttir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *