Istanbul Altınşehir Nereye Bağlı?(Soru)

Altınşehir, İstanbul‘un Başakşehir ilçesine bağlı bir mahalledir. Kuzeyinde Güvercintepe; güneyinde TEM karayolu ve Küçükçekmece’ye bağlı Yarımburgaz; batısında Şahintepe, doğusunda Ziya Gökalp mahalleleri vardır.

  • Altınşehir Hakkında Altınşehir mahallesi İstanbul kentimizin Avrupa yakasında yer alan Başakşehir ilçemize bağlıdır. Altınşehir sınırında Güvercintepe, Yarımburgaz, Ziya Gökalp ve Şahintepe bulunmaktadır.

Istanbul’da Altınşehir nerede?

Altınşehir mahallesi İstanbul kentimizin Avrupa yakasında yer alan Başakşehir ilçemize bağlıdır. Altınşehir sınırında Güvercintepe, Yarımburgaz, Ziya Gökalp ve Şahintepe bulunmaktadır.

Ümraniye Altınşehir Mahallesi nereye bağlı?

Altınşehir Mahallesi 41.011341 enlem ve 29.143044 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Altınşehir Mh. ve Ümraniye ilçesine bağlıdır.

Altınşehir hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Altınşehir yakınından geçiyor: 142B, 146BA, 146T, HT20.

Altınşehir posta kodu nedir?

Posta Kodu 34775. Altınşehir Mah. adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Şahin Tepesi nereye bağlı?

Şahintepe; İstanbul’un Başakşehir İlçesi’nin batısında Altınşehir semtinin mahallelerinden biridir.

Ümraniye kaç mahalle var?

İlçe 14 mahalle, 6 belde ve 4 köyden oluşur. 22 bin hektarlık bir yerleşim alanına sahiptir. Ümraniye, ekonomik çeşitlilik açısından çok zengin bir yöredir.

Metro ile avcılara nasıl gidilir?

Metro ile Avcılar’a Nasıl Gidilir? Avcılar ilçesine metro ile ulaşım sağlamak isterseniz, M2 no’lu Yenikapı- Hacıosman metro hattı ile aktarma yapmanız gerekmektedir. Metro hattı ile Gayrettepe durağında indikten sonra, Söğütlüçeşme- Avcılar metrobüs hattına aktarma yaparak Avcılar’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *