Istanbul Alanya Hangi Yol?(En iyi çözüm)

Istanbul Alanya hangi yoldan gidilir?

İstanbul ‘dan Alanya ‘ya Ulaşım D560 karayolu üzerinden Eskişehir, Kütahya, Afyonkarahisar, Isparta ve Antalya üzerinden Alanya ‘ya ulaşım sağlanabilir.

Istanbul Alanya arası kaç saat sürüyor?

İstanbul – Alanya arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 13 saat 52 dakika sürmektedir.

Istanbul Alanya kac?

İstanbul – Alanya arası karayolu ile 859 km’dir.

Ankara’dan Alanya’ya giderken hangi şehirlerden geçilir?

Ankara ‘ dan özel aracınız ile Alanya seyahati yapmak isterseniz, yola Gölbaşı güzergahından çıkmanız gerekmektedir. Daha sonra sırasıyla, Kulu, Konya, Seydişehir ve Alanya tabelalarını takip ederek ulaşabileceğiniz ilçeye seyahatiniz yaklaşık 526 kilometre sürecektir.

Istanbuldan antalyaya hangi yoldan gidilir?

İstanbul ile Antalya arası uzaklık yaklaşık olarak 696 kilometredir. Yolculuğa başladıktan sonra Gebze, Yalova, Bursa, Bilecik, Kütahya, Afyonkarahisar ve Isparta yol güzergahını takip etmeleri gerekmektedir. Sonrasında ise Isparta’dan Burdur’a geçiş yapılarak, oradan Antalya ‘nın Aksu ilçesine giriş yapılır.

İstanbul Antalya yol güzergahı kaç km?

İSTANBUL, ANTALYA arası 718 km ‘lik bu mesafeyi; 90 km ortalama hız ile yaklaşık olarak 7 saat 58 dakikada gidebilirsiniz. İSTANBUL – ANTALYA arasındaki 718 kilometre olan bu uzaklığı, 100 kilometrede 6 litre yakıt tüketen bir araç ile yaklaşık olarak 43.08 litre yakıt harcayarak gidebilirsiniz.

You might be interested:  Antalya Boğazkent Denizi Nasıl?(Doğru cevap)

Antalya merkez Alanya arası kaç saat?

Antalya ile Alanya arası karadan 135 km sürmektedir. Bu zaman dilimi kara taşıtları ile 2 ile 2 buçuk saat arası sürmektedir.

İstanbul Alanya arası otobüsle kaç saat sürer?

Alanya – İstanbul arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 14 saat 30 dakika sürmektedir.

Alanya İstanbul otobüs kaç km?

Alanya İstanbul arası kaç km? Yaklaşık 823 km ‘dir.

Alanya İstanbul arası uçakla kaç saat?

İstanbul kalkışlı uçuşlar aktarmasız olarak hesaplandığında İstanbul Alanya arası uçuş süresi ortalama olarak 48 dakika sürüyor.

Alanya İstanbul ucak kac dakika?

İstanbul Alanya arası uçakla kaç saat? Uçak yolculuğu ile 1 Saat 25 Dakika sürmektedir.

İstanbul Alanya kaç km uçakla?

İstanbul – Alanya arası uçuş mesafesi toplam 592 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 10 dakika sürüyor.

Antalyaya gitmenin en iyi yolu nedir?

Antalya ‘ya uçak yolculuğu yaparak kısa sürede varabilirsiniz. Çok sayıda havayolu şirketinin Antalya ‘ya direkt uçak seferleri mevcuttur. Ayrıca şehirlerarası otobüs terminallerinden hemen hemen her saat seferler düzenlenmektedir. Antalya ‘ya gitmenin bir diğer yolu da deniz otobüsleridir.

Antalyadan Alanya’ya Nasıl Gidilir?

Antalya havalimanından Alanya ‘ya direkt otobüs bulunmadığı için önce Antalya şehirlerarası otobüs terminaline gitmek gerekir. 600 numaralı otobüs sizi Antalya otobüs terminaline kadar götürecektir. Otobüse binmek için Antalya havalimanı terminal çıkışından Antalyakart alabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *